Tue. Jan 31st, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud andmete avastamise ja seadusliku avastamise pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  Soovituste esitamiseks ComplexDiscovery andmete ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannete esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  Pressiteate väljavõte

  Tutvustame Hanzo Illuminate

  Hanzo integreerib Dynamic Capture Technology ja lisab tähelepanu keskpunktiotsingu oma valdkonna juhtivasse Hanzo Hold avastamislahendusse, et pakkuda juriidilistel meeskondadel paremat juurdepääsu keerukatele andmeallikatele ja uutele intelligentsusvõimalustele kiireks ülevaateks.

  Hanzo nimetab oma tööstuse juhtivaks e-juurdluse lahenduseks Hanzo Hold to Illuminate.

  Hanzo lisab uue andmeanalüüsi kihi Spotlight Search abil, et kiirendada mõistmist ja teavitada otsuste tegemisel.

  Hanzo integreerib oma Dynamic Capture tehnoloogia Hanzo Illuminate'isse, mis võimaldab tugevat, kaitsvat ja kontekstuaalset suhtlemist mis tahes SaaS rakendusega, mida ettevõtted kasutavad.

  Hanzo, tehnoloogia pioneer, mis arendab lahendusi ettevõtete juriidilistele, juhtimise ja nõuetele vastavuse meeskondadele, et hallata oma keerulist koostööd ja veebipõhiseid andmeid, tutvustab Hanzo Illuminate'i. Hanzo Illuminate, varem Hanzo Hold, on hõlpsasti kasutatav ettevõttelahendus, mis võimaldab organisatsioonidel säilitada andmeid paigal ning koguda, uurida, analüüsida, analüüsida ja eksportida dünaamilise koostöö andmeid tõhusalt ja kaitsvalt, toetades e-juurdlust ja uurimismeeskondi.

  Ettevõtte juriidilised meeskonnad võitlevad selle nimel, et saada teadlikke otsuseid ja hallata riske tõhusalt koostöö- ja kommunikatsiooniallikatest nagu Slack. Kooskõlas Hanzo ettevõtte visiooniga pakkuda ettevõtetele ühtset tõeallikat oma sideandmetele, sisaldab Hanzo Illuminate uut intelligentsust koos Spotlightiga, et pakkuda kogutud andmetele rikastamist. See uus funktsioon võimaldab ettevõtete juriidilistel ja uurimismeeskondadel kiiresti tuvastada tundlikku ja soovimatut sisu — andes ettevõtetele lahenduse teabe mõistmiseks võimalikult kiiresti.

  „Klientide volitamine oma keerukate andmete kohta kiiresti aru saama ja tegema teadlikke otsuseid, on missioonikriitiline,” ütles Hanzo tegevjuht Julien Masanès. „Me ümber Hanzo Hold Illuminate sest lahendus teeb palju enamat kui säilitada sisu ja koht kätte. Tahtsime nime, mis esindab juurdepääsu, analüüsi ja mõistmist ettevõtte juriidilised meeskonnad saavad lahendus. Hanzo Illuminate sobib ideaalselt.”

  Lisaks seisavad ettevõtte juriidilised meeskonnad silmitsi oluliste väljakutsetega, säilitades keerukate ettevõtete koostööandmete ja muu SaaS süsteemi sisu e-juurdluse ja juurdluste jaoks. Nendel süsteemidel on sageli ebapiisavad API-d või andmete eksportimise meetodid, et näidata õiget teavet, metaandmeid ja konteksti kaitsva e-juurdluse ja uuritava vastuse saamiseks.

  Hanzo Illuminate lisab tööstuse tõestatud Hanzo Dynamic Capture tehnoloogiat, et laiendada kogumislähenemiste laiust raskesti kogutavate andmeallikate jaoks. Samuti annab see ettevõtetele täieliku kontekstuaalse teabe, mis on vajalik tõhusaks e-juurdluseks ja uurimiseks allikatest, kus puuduvad tõhusad viisid andmete eksportimiseks või kui olemasolevad APId ei anna vajalikku teavet.

  „Meil on õnn töötada koos maailma suurimate ettevõtetega. Nad, nagu paljud ettevõtted, peavad kursis tohutute andmemahtudega ning skaleeritav juurdepääs ja intelligentsus kiirendavad nende töövoogu oma andmeohu hindamisel ja haldamisel, „ütles Hanzo tootejuht Dave Ruel.

  Hanzo Illuminate pakub ettevõtetele järgmist:

  Automaatne andmete eelvaade kommunikatsiooni ökosüsteemi + Early Case Assessment - Slacki ja teiste sideallikate struktuuri eelvaade Hanzo dünaamilise kaardistamise tehnoloogiaga muudab kogude sihtimise lihtsaks. Võimas tuvastus- ja visualiseerimistööriistad aitavad tuvastada metaandmete või faili sisu põhjal ning kitsendada asjakohaseid andmekogusid eksportimiseks juhtivatele ülevaatusplatvormidele.

  Google Workspace'i ja Slack ühepunktilise andmehalduse - Hanzo Illuminate võimaldab teil hõlpsasti luua ja vabastada seaduslikke hoidmisi Slacki või Google Workspace'is, kogumata ühtki faili, eemaldades samal ajal IT-, Legal- ja Uuringute meeskondade kitsaskohad lihtsa andmetele juurdepääsuga.

  Complete Picture of Collaboration Data - Hanzo kaitseb ja kogub digitaalset suhtlust — Slack, Google Workspace, Jira, Asana ja teised SaaS platvormid ja sisemised süsteemid — säilitades samas vestluse konteksti, sealhulgas kasutajaliidese, manused, emotikondid ja metaandmed.

  Kiire riskide leevendamine Spotlight Search - Hanzo tuvastab sõnumi sisu, mis sisaldab PII, PCI, PHI, juurdepääsu mandaate, ärisaladusi ja toksilist keelt. Sõnumi sisu mõistmine võimaldab sisemistel uurimismeeskondadel või IT-osakondadel leida tundlikku teavet ja avastada soovimatu töökoha käitumine kiiresti.

  „Ettevõtte õiguslikud, nõuetele vastavuse, juhtimise, personali-, IT- ja andmeturbe meeskonnad on huvitatud nende andmete jalajälje vähendamisest ja riskide, kulude ja kokkupuute rasvaärastusest, parandades samal ajal nende andmete kasulikkust,” kommenteeris Ruel. „Hanzo teeb uuendusi, et pakkuda lahendusi, mis aitavad kõigil meeskondadel paremini mõista, mis nende andmetes on, ja seda vastavalt hallata.”

  Hanzo kohta

  Hanzo aitab globaalsetel ettevõtetel juhtida ja vähendada õiguslikke riske kõikjal, kus tööd tehakse. Meie visiooniks on pakkuda ettevõtetele ühtset tõeallikat nende keerukate sideandmete jaoks. Hanzo lahendused koguvad uurimiste, kohtuvaidluste ja nõuetele vastavuse andmeid kõikjal, kus töötajad koostööd teevad — sealhulgas raskesti kogutavad allikad nagu Slack, Google Workspace, Jira, projektijuhtimine, koostööplatvormid ja SaaS sisemised süsteemid. Hanzo tarkvara tagab kaitsva säilitamise, sihtotstarbelise kogumise ja dünaamilise sisu tõhusa läbivaatamise. Hanzo on SOC 2® Type 2 sertifitseeritud, näidates oma pühendumust andmete turvalisuse tagamiseks ja suurte ettevõtete teenindamiseks kogu maailmas. Lisateavet hanzo.co ja järgige värskendusi Twitteris: @gethanzo või LinkedInis.

  Loe täielikku esialgset väljakuulutamist.

  Täiendav lugemine

  Töötav nimekiri: üle 100 parimat e-juurdluse pakkujat

  Määratlemine Cyber Discovery? Määratlus ja raamistik

  Allikas: ComplexDiscovery