Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות, עדכוני תוכן ומחקר הזמינים לציבור או לרכישות פרטיות, מספקים של גילוי נתונים וספקי גילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery מדגיש באופן קבוע מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לתמורה ולהכללה במידע של ComplexDiscovery ובשירות, מוצרים או הודעות מחקר הממוקדות בגילוי משפטי, צרו קשר עוד היום.

  חלץ הודעה לעיתונות

  היכרות עם האנזו להאיר

  Hanzo משלב טכנולוגיית לכידת דינמי ומוסיף Spotlight Search לפתרון Hanzo Hold Discovery המוביל בתעשייה כדי לספק לצוותים משפטיים גישה טובה יותר למקורות נתונים מורכבים ויכולות מודיעין חדשות לתובנות מהירות.

  Hanzo משנה את שם פתרון הגילוי האלקטרוני המוביל בתעשייה, Hanzo Hold כדי להאיר.

  האנזו מוסיף שכבת מודיעין נתונים חדשה עם חיפוש Spotlight כדי להאיץ את ההבנה וליידע את קבלת ההחלטות.

  Hanzo משלבת את טכנולוגיית הלכידה הדינמית שלה ב- Hanzo Illuminure - ומאפשרת אינטראקציה חזקה, ניתנת להגנה והקשר עם כל יישום SaaS

  האנזו, חלוצה טכנולוגית המפתחת פתרונות לצוותי משפט, ממשל ותאימות ארגוניים לניהול שיתוף הפעולה המורכב שלהם ונתונים מבוססי אינטרנט, גאה להציג את Hanzo Illumente. Hanzo Illuminate, לשעבר Hanzo Hold, הוא פתרון ארגוני קל לשימוש המאפשר לארגונים לשמר נתונים במקום ולאסוף, לחקור, לנתח ולייצא נתוני שיתוף פעולה דינמיים ביעילות ובהגנה - התומכים בצוותי גילוי אלקטרוני וחקירה.

  צוותים משפטיים תאגידיים מתקשים לקבל תובנות ממקורות שיתוף פעולה ותקשורת כמו Slack כדי לקבל החלטות מושכלות ולנהל סיכונים ביעילות. בהתאם לחזון החברה של האנזו לספק לארגונים מקור אמת יחיד לנתוני התקשורת שלהם, Hanzo Illurnight משלבת את יכולת המודיעין החדשה עם Spotlight לספק העשרת נתונים לנתונים שנאספו. תכונה חדשה זו מאפשרת לצוותים משפטיים וחקירות ארגוניים לזהות במהירות תוכן רגיש ולא רצוי בתוך - לתת לארגונים פתרון להבנת המידע במהירות האפשרית.

  "העצמת הלקוחות להבין במהירות ולקבל החלטות מושכלות לגבי הנתונים המורכבים שלהם היא קריטית למשימה", אמר ג'וליאן מסנס, מנכ"ל האנזו. "אנחנו שמינו Hanzo Hold להאיר כי הפתרון עושה הרבה יותר מאשר לשמר תוכן ולמקם אחיזה. רצינו שם המייצג את הגישה, הניתוח וההבנה שצוותים משפטיים ארגוניים יקבלו מהפתרון. Hanzo להאיר מתאים באופן מושלם."

  בנוסף, צוותים משפטיים ארגוניים מתמודדים עם אתגרים משמעותיים תוך שמירה על נתונים מורכבים של שיתוף פעולה ארגוני ותוכן אחר של מערכות SaaS לצורך גילוי אלקטרוני וחקירות. למערכות אלה יש לעתים קרובות ממשקי API לא מספיקים או שיטות ייצוא נתונים כדי להדגים את המידע, המטה-נתונים וההקשר הנכונים לגילוי אלקטרוני ותגובת חקירה הניתנים להגנה.

  Hanzo Illuminure מוסיף את טכנולוגיית Hanzo Dynamic Capture המוכחת בתעשייה כדי להרחיב את רוחב גישות האיסוף עבור הוא גם מספק לארגונים את המידע המלא וההקשרי הדרוש לגילוי אלקטרוני יעיל ולחקירות ממקורות שאין להם דרכים יעילות לייצוא נתונים או כאשר ממשקי ה- API הזמינים אינם מספקים את המידע הדרוש.

  "יש לנו מזל לעבוד עם כמה מהחברות הגדולות בעולם. הם, כמו חברות רבות, חייבים לשמור על קשר עם כמויות עצומות של נתונים, ויש להם גישה להרחבה ומודיעין מזרז את זרימת העבודה שלהם בעת הערכת וניהול סיכון הנתונים שלהם ", אמר דייב רואל, ראש המוצר של Hanzo.

  Hanzo להאיר מספק לארגונים את הדברים הבאים:

  תצוגה מקדימה אוטומטית של נתונים של מערכת אקולוגית תקשורת+הערכת מקרה מוקדמת - תצוגה מקדימה של מבנה מקורות תקשורת אחרים עם טכנולוגיית המיפוי הדינמי של הנזו מקלה על מיקוד לאוספים. כלי זיהוי ויזואליזציה רבי עוצמה מסייעים בזיהוי המבוסס על מטא נתונים או תוכן קבצים ומערכי נתונים רלוונטיים צרים לייצוא לפלטפורמות סקירה מובילות.

  ניהול נתונים בנקודה אחת של Google Workspace ו- Slack - Hanzo Illuminate מאפשר לך ליצור ולשחרר בקלות תביעות משפטיות ב- Slack או ב- Google Workspace מבלי לאסוף קובץ אחד תוך הסרת צווארי בקבוק בין צוותי IT, משפטי וחקירות עם גישה קלה לנתונים.

  תמונה מלאה של נתוני שיתוף פעולה - Hanzo שומרת ואוספת תקשורת דיגיטלית בהגנה - Slack, Google Workspace, Jira, Asana ופלטפורמות ומערכות פנימיות אחרות של SaaS - תוך שמירה על הקשר של השיחה, כולל ממשק המשתמש, הקבצים המצורפים, האימוג'י ומטא-נתונים.

  הפחתת סיכונים מהירה עם חיפוש זרקור - הנזו מזהה תוכן הודעה המכיל PII, PCI, PHI, אישורי גישה, סודות מסחריים ושפה רעילה. הבנת תוכן ההודעה מאפשרת לצוותי חקירה פנימית או מחלקות IT לאתר מידע רגיש ולחשוף התנהגות לא רצויה במקום העבודה במהירות.

  "צוותי משפטי, ציות, ממשל, משאבי אנוש, IT ואבטחת מידע של תאגידים מעוניינים להפחית את טביעת הרגל של הנתונים שלהם ולהשמיד את הסיכון, העלות והחשיפה שלהם, והכל תוך שיפור התועלת של הנתונים שיש להם", העיר רואל. "האנזו מחדשת לספק פתרונות שיעזרו לכל אחד מהצוותים הללו להבין טוב יותר מה יש בנתונים שלהם ולנהל אותם בהתאם."

  על האנזו

  Hanzo מסייע לארגונים גלובליים לנהל ולהפחית את הסיכון המשפטי בכל מקום שבו העבודה נעשית. החזון שלנו הוא לספק לארגונים מקור אמת יחיד לנתוני התקשורת המורכבים שלהם. פתרונות Hanzo לוכדים נתוני חקירות, התדיינות משפטית ותאימות מכל מקום שבו העובדים משתפים פעולה - כולל מקורות שקשה ללכוד, כגון Slack, Google Workspace, Jira, ניהול פרויקטים, פלטפורמות שיתוף פעולה ומערכות SaaS פנימיות. התוכנה של Hanzo מעצימה שימור הגנה, איסוף ממוקד וסקירה יעילה של תוכן דינמי. Hanzo הוא SOC 2® סוג 2 מוסמך, הוכחת מחויבותה אבטחת מידע ומשרת תאגידים גדולים ברחבי העולם. למידע נוסף באתר hanzo.co ובצע עדכונים בטוויטר: @gethanzo או ב- LinkedIn.

  קרא את ההודעה המקורית המלאה.

  קריאה נוספת

  רשימת ריצה: למעלה מ- 100 ספקי הגילוי האלקטרוני המובילים

  הגדרת גילוי סייבר? הגדרה ומסגרת

  מקור: קומפלקס דיסקברי