Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un izpēti no datu atklāšanas un juridiskās atklāšanas nodrošinātājiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery datos un uz juridiskiem atklājumiem orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  Preses paziņojuma izraksts

  Iepazīstinām ar Hanzo Illuminate

  Hanzo integrē Dynamic Capture tehnoloģiju un pievieno Spotlight Search savā nozarē vadošajā Hanzo Hold atklāšanas risinājumā, lai juridiskajām komandām nodrošinātu labāku piekļuvi sarežģītiem datu avotiem un jaunas izlūkošanas iespējas ātrai ieskatam.

  Hanzo pārdēvē savu nozares vadošo e-Discovery risinājumu Hanzo Hold to Illuminate.

  Hanzo pievieno jaunu datu izlūkošanas slāni ar Spotlight Search, lai paātrinātu izpratni un informētu par lēmumu pieņemšanu.

  Hanzo integrē savu Dynamic Capture tehnoloģiju Hanzo Illuminate, nodrošinot stabilu, aizsargājamu un kontekstuālu mijiedarbību ar jebkuru SaaS lietojumprogrammu, ko izmanto uzņēmumi.

  Hanzo, tehnoloģiju pionieris, kas izstrādā risinājumus uzņēmumu juridiskajām, pārvaldības un atbilstības darba grupām, lai pārvaldītu savu sarežģīto sadarbību un tīmekļa datus, lepojas ar Hanzo Illuminate ieviešanu. Hanzo Illuminate, agrāk Hanzo Hold, ir viegli lietojams uzņēmuma risinājums, kas ļauj organizācijām saglabāt datus savā vietā un vākt, izmeklēt, izvilināt, analizēt un eksportēt dinamiskās sadarbības datus efektīvi un aizsargāti, atbalstot e-datu atklāšanas un izmeklēšanas grupas.

  Korporatīvās juridiskās komandas cīnās, lai gūtu ieskatu no sadarbības un saziņas avotiem, piemēram, Slack, lai pieņemtu pamatotus lēmumus un efektīvi pārvaldītu risku Atbilstīgi Hanzo uzņēmuma vīzijai nodrošināt uzņēmumus ar vienotu patiesības avotu saviem komunikācijas datiem, Hanzo Illuminate ietver jauno izlūkošanas iespēju ar Spotlight, lai nodrošinātu datu bagātināšanu ar savāktajiem datiem. Šī jaunā funkcija ļauj korporatīvajām juridiskajām un izmeklēšanas grupām ātri identificēt sensitīvu un nevēlamu saturu, sniedzot uzņēmumiem risinājumu, lai pēc iespējas ātrāk izprastu informāciju.

  “Klientu iespējas ātri saprast un pieņemt informētus lēmumus par viņu sarežģītajiem datiem ir kritiska misija,” teica Džuljens Masaness, Hanzo izpilddirektors. “Mēs pārdēvēta Hanzo Hold, lai apgaismotu, jo risinājums nav daudz vairāk, nekā saglabāt saturu un izvietot turēt. Mēs vēlējāmies vārdu, kas atspoguļo piekļuvi, analīzi un izpratni par uzņēmumu juridiskās komandas saņems no risinājuma. Hanzo Illuminate lieliski iederas.”

  Turklāt korporatīvās juridiskās komandas saskaras ar būtiskām problēmām, saglabājot sarežģītus uzņēmumu sadarbības datus un citu SaaS sistēmas saturu e-datu atklāšanai un izmeklēšanai. Šīm sistēmām bieži ir nepietiekamas API vai datu eksportēšanas metodes, lai pierādītu pareizu informāciju, metadatus un kontekstu attaisnojamai e-datu atklāšanai un izmeklēšanas reakcijai.

  Hanzo Illuminate papildina nozarē pārbaudīto Hanzo Dynamic Capture tehnoloģiju, lai paplašinātu vākšanas pieeju plašumu grūti uztveramiem datu avotiem. Tā arī sniedz uzņēmumiem pilnīgu kontekstuālo informāciju, kas nepieciešama efektīvai e-datu atklāšanai un izmeklēšanai no avotiem, kuriem vai nu trūkst efektīvu veidu, kā eksportēt datus, vai ja pieejamie API nesniedz nepieciešamo informāciju.

  “Mums ir paveicies strādāt ar dažiem no lielākajiem uzņēmumiem pasaulē. Viņiem, tāpat kā daudziem uzņēmumiem, ir jāseko līdzi milzīgam datu apjomam, un, novērtējot un pārvaldot datu risku, mērogojama piekļuve un izlūkošana paātrina viņu darbplūsmu, novērtējot un pārvaldot datu risku, “teica Dave Ruel, Hanzo produkta vadītājs.

  Hanzo Illuminate nodrošina uzņēmumus ar sekojošo:

  Komunikācijas ekosistēmas automātiskais datu priekšskatījums + Early Case Assessment - Slack un citu komunikācijas avotu struktūras priekšskatīšana, izmantojot Hanzo Dynamic Mapping tehnoloģiju, ļauj viegli atlasīt kolekcijas. Spēcīgi noteikšanas un vizualizācijas rīki palīdz identificēt, pamatojoties uz metadatiem vai faila saturu, un sašaurina attiecīgās datu kopas eksportam uz vadošajām pārskata platformām.

  Viena punkta datu pārvaldība pakalpojumā Google Workspace and Slack - Hanzo Illuminate ļauj ērti izveidot un atbrīvot likumīgās glabāšanas iespējas Slack vai Google Workspace, neapkopojot vienu failu, vienlaikus novēršot vājās vietas starp IT, Legal un Izmeklēšanas darba grupām ar vieglu piekļuvi datiem.

  Complete Picture of Sadarbības dati — Hanzo aizsargāti saglabā un apkopo digitālos sakarus — Slack, Google Workspace, Jira, Asana un citas SaaS platformas un iekšējās sistēmas, vienlaikus saglabājot sarunas kontekstu, tostarp lietotāja interfeisu, pielikumus, emocijzīmes un metadatus.

  Rapid Risk Mitigation with Spotlight Search - Hanzo identificē ziņojumu saturu, kas satur PII, PCI, PHI, piekļuves akreditācijas datus, komercnoslēpumus un toksisko valodu. Ziņojuma satura izpratne ļauj iekšējām izmeklēšanas darba grupām vai IT nodaļām atrast sensitīvu informāciju un ātri atklāt nevēlamu darbību darbavietā.

  “Korporatīvās juridiskās, atbilstības, pārvaldības, cilvēkresursu, IT un datu drošības komandas ir ieinteresētas samazināt savu datu nospiedumu un attaukot risku, izmaksas un iedarbību, vienlaikus uzlabojot viņu rīcībā esošo datu lietderību,” komentēja Ruels. “Hanzo ir inovatīvs, lai sniegtu risinājumus, lai palīdzētu katrai no šīm komandām labāk izprast, kas ir viņu datos, un atbilstoši tos pārvaldīt.”

  Par Hanzo

  Uzņēmums Hanzo palīdz globālajiem uzņēmumiem pārvaldīt un samazināt juridisko risku neatkarīgi no darba vietas. Mūsu vīzija ir nodrošināt uzņēmumiem vienotu patiesības avotu to sarežģīto komunikāciju datiem. Hanzo risinājumi ietver izmeklēšanas, tiesvedības un atbilstības datus neatkarīgi no tā, kur sadarbojas darbinieki, tostarp grūti uztveramus avotus, piemēram, Slack, Google Workspace, Jira, projektu vadību, sadarbības platformas un iekšējās SaaS sistēmas. Hanzo programmatūra nodrošina aizsargājamu saglabāšanu, mērķtiecīgu apkopošanu un efektīvu dinamiskā satura pārskatīšanu. Hanzo ir SOC 2® 2. tipa sertificēts, apliecinot savu apņemšanos nodrošināt datu drošību un apkalpot lielās korporācijas visā pasaulē. Uzziniet vairāk vietnē hanzo.co un sekojiet atjauninājumiem pakalpojumā Twitter: @gethanzo vai LinkedIn.

  Izlasiet pilnu sākotnējo paziņojumu.

  Papildus lasīšana

  Darbojošais saraksts: Top 100+e-datu atklāšanas nodrošinātāji

  Definējot Cyber Discovery? Definīcija un ietvars

  Avots: ComplexDiscovery