Sun. Nov 27th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme: Viens no visprecīzākajiem un detalizētajiem avotiem notiekošajiem atjauninājumiem par Ukrainas krīzi ir Ukrainas konfliktu atjauninājums no Kara izpētes institūta. Kara pētījumu institūts (ISW) ir 501 (c) (3) organizācija un ražo stingri bezpartijiskus, neideoloģiskus, uz faktiem balstītus pētījumus. ISW cenšas veicināt informētu izpratni par karu un militārām lietām, veicot visaptverošu, neatkarīgu un pieejamu atklātā pirmkoda izpēti un analīzi. ISW pētījumi ir pieejami plašai sabiedrībai, militārajiem speciālistiem, politikas veidotājiem un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem. Sniedzot ikdienas sintēzi par galvenajiem notikumiem, kas saistīti ar Krievijas agresiju pret Ukrainu, ISW atjauninājumi var dot labumu kiberdrošības, informācijas pārvaldības un juridisko atklājumu profesionāļiem, jo tie seko uzņēmējdarbības, informācijas tehnoloģiju un juridisko tendenču un trajektoriju ietekmējušajām un pašreizējā Ukrainas konflikta izraisītajām trajektorijām.

  Novērtējums un kartes*

  Ukrainas konfliktu novērtējumi — pārskats Maps

  Kara pētījumu institūts (ISW), Krievijas komanda

  Kritisko draudu projekts (CTP), Amerikas Enterprise Institute

  Vispārējā novērtējuma pamatinformācija

  ISW sistemātiski publicē Krievijas kampaņu novērtējumus, kas ietver kartes, kurās uzsvērta novērtētā reljefa kontrole Ukrainā un galvenās Krievijas manevru asis.

  Šīs kartes palielina ikdienas sintētiskos produktus, kas aptver svarīgākos notikumus saistībā ar atjaunoto Krievijas agresiju pret Ukrainu.

  Krievijas uzbrukuma kampaņas novērtējumi

  2022. gada 13. novembris

  Pēc Frederick W. Kagan

  Atslēgas attīstība

  Krievi nenosakot apstākļus karadarbības relaksācijai pārējā rudenī un ziemā, bet drīzāk uzsāk jaunu uzbrukumu Doņeckas apgabalā. Ukraiņi, iespējams, izmantos kaujas varu atgūt no atbrīvošanas rietumu Hersona, lai pastiprinātu savu notiekošo kontra-aizskarošu Luhanskas apgabalā vai atvērt jaunu counter-aizskarošu disku citur. Tas nav laiks, lai palēninātu palīdzību vai nospiediet uz pamieru vai sarunu, bet gan laiks, lai palīdzētu Ukrainai izmantot savu impulsu apstākļos, kas labvēlīgi Kijevā, nevis Maskavā.

  Atslēgas takeaways

  Wagner Group finansētājs Jevgeņijs Prigozhin lūdza Krievijas Ģenerālprokuratūra, lai atvērtu lietu pret Sanktpēterburgas gubernators Aleksandrs Beglovs par augstu nodevību amid vīrusu kadrus no Vāgnera spēku slepkavību vienu no viņu pašu. [19] Prigozhin un krievu nacionālistu milbloggers lielā mērā atbalstīja slepkavību iespējamo nodevēju.

  Baltkrievijā izvietotā Krievijas militārā grupa turpina radīt sociālo spriedzi baltkrievu vidū.

  Krievijas avoti apgalvoja, ka Ukrainas spēki turpināja pretaizskarošas operācijas Kreminnas un Svatoves virzienā.

  Ukrainas spēki turpināja nostiprināt kontroli pār Dņepras upes labo krastu Hersonas apgabalā. Ukrainas spēki skāra Krievijas militāro bāzi Čaplinkā, Hersonas apgabalā, 50km uz dienvidiem no Beryslavs austrumu krastā Dņepro.

  Krievijas spēki turpināja veikt ofensīvas operācijas Bakhmuta, Avdiivkas un Vuhledara virzienos. Krievijas Aizsardzības ministrija apgalvoja, ka krievu spēki sagūstīja Majorsku, uz dienvidaustrumiem no Bakhmutas.

  Krievijas spēki turpināja rutīnas netiešo ugunsgrēku pret frontes apmetnēm Zaporizhia un Dņepropetrovskas apgabalos. Krievijas spēki skāra Zaporizhzhia City ar Iskander raķešu.

  Kremļa pārstāvis Dmitrijs Peskovs paziņoja, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins pavēlēja mobilizēto studentu demobilizāciju Krievijas okupētajos Luhanskas un Doņeckas apgabalos, iespējams, kā daļu no nepārtrauktiem centieniem integrēt pilnvaras spēkus Krievijas bruņotajos spēkos.

  Krievijas spēki un okupācijas amatpersonas piespiedu kārtā mobilizē vīriešus krievu okupētajā Melitopolē, Zaporizhijas apgabalā, un piespiežot viņus pilsētā būvēt tranšejas un aizsardzības nocietinājumus.

  Ukrainas amatpersonas paziņoja, ka Krievijas spēki izstājas no Dņepras upes kreisā krasta un koncentrē spēkus un aprīkojumu Melitopolē, Zaporizhia apgabalā un Mariupolē, Doņeckas apgabalā.

  Krievijas prezidents Vladimirs Putins ierosināja grozīt likumprojektu, kas ļautu Krievijas amatpersonām atsaukt Krievijas pilsonību, lai izplatītu “nepatiesu” informāciju par Krievijas militāro, piedaloties ekstrēmistu vai nevēlamu organizāciju, vai aicinot par Krievijas “teritoriālās integritātes pārkāpumiem.”

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2022. gada 12. novembris

  Ar Kateryna Stepanenko, Grace Mappes, Riley Bailey, Angela Howard, un Frederick W. Kagan

  Atslēgas attīstība

  Krievijas izstāšanās no Hersonas pilsētas aizdedzina ideoloģisku lūzumu starp prokaru vērstajiem skaitļiem un Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, kas grauj uzticību Putina apņēmībai un spējai sniegt savus kara solījumus.

  Atslēgas takeaways

  Krievijas izstāšanās no Hersonas pilsētas aizdedzina ideoloģisku lūzumu starp prokaru vērstajiem skaitļiem un Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, kas grauj uzticību Putina apņemšanos un spēju izpildīt viņa kara solījumus.

  Krievijas amatpersonas arvien vairāk normalizē sabiedrību un, iespējams, nelikumīgu deportāciju tūkstošiem Ukrainas bērnu uz Krieviju.

  Krievijas militārā vadība cenšas un nespēj integrēt ad hoc militārus formējumus vienotākā kaujas spēkos Ukrainā.

  Krievijas avoti apgalvoja, ka Ukrainas spēki turpināja pretaizskarošas operācijas Kreminnas un Svatoves virzienā.

  Ukrainas spēki turpināja atbrīvot apmetnes Dņepras upes labajā (rietumu) krastā Hersonas apgabalā.

  Krievijas spēki turpināja ofensīvas operācijas Bakhmuta, Avdiivkas un Vuhledara virzienā.

  Krievijas amatpersonas var mēģināt izvairīties no militārā personāla nodrošināšanas ar solītajiem maksājumiem.

  Krievijas spēki un okupācijas amatpersonas turpina apdraudēt iedzīvotājus un pakļaut viņiem piespiedu pasākumus.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2022. gada 11. novembris

  Karolīna Hirda, Grace Mappes, Riley Bailey, Kateryna Stepāņenko un Frederiks V. Kagans

  Atslēgas attīstība

  Ukrainas spēki pabeidz Hersonas apgabala rietumu (labā) krasta atbrīvošanu pēc tam, kad krievi atkāpās no tā.

  Atslēgas takeaways

  Ukrainas spēki pabeidz atbrīvošanu rietumu (labajā) krastā Dņepras upes Hersonas apgabalā.

  Ukrainas karaspēks 11. novembrī ir guvuši lielus teritoriālos ieguvumus visā Hersonas apgabalā un tuvākajās dienās turpinās konsolidēt kontroli pār rietumu krastu.

  Krievu milblogeri kritizēja Krievijas MOD paziņojumus par Krievijas izstāšanos uz kreiso krastu, bet kopumā uzņēma klusāku attieksmi pret Ukrainas guvumiem.

  Krievijas avoti apgalvoja, ka Ukrainas spēki turpināja pretaizskarošas operācijas pret Kreminnu un Svatovi, Luhanskas apgabalu, un Ukrainas spēki vērsās pret Krievijas loģistiku Luhanskas apgabala aizmugurē.

  Krievu spēki turpināja zemes uzbrukumus ap Bakhmutu, Avdiivku un Vuhledaru.

  Ukrainas spēki turpināja mērķēt Krievijas spēku koncentrācijas Zaporizhia apgabalā.

  Vāgnera grupas finansētājs Jevgeņijs Prigožins turpināja veidot paralēlas militāras struktūras Belgorodas un Kurskas apgabalos, lai gan nepastāv draudi Ukrainas zemes iebrukumam Krievijas teritorijā.

  Krievijas Aizsardzības ministrijas (MoD) daļējas mobilizācijas apakšpara rīcība turpina radīt sociālo spriedzi.

  Ukraiņu partizāni turpināja vērst pret Krievijas okupācijas iestādēm.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2022. gada 10. novembris

  Karolina Hird, Kateryna Stepanenko, Riley Bailey, Jekaterina Klepančuka, Katherine Lawlor un Mason Clark

  Atslēgas attīstība

  10. novembrī Hersonas apgabalā Ukrainas spēki nepārtraukti virzījās uz priekšu, jo Krievijas spēki veic izstāšanos uz Dņepras upes austrumu (kreiso) krastu.

  Atslēgas takeaways

  10. novembrī Hersonas apgabalā Ukrainas spēki nepārtraukti virzījās uz priekšu, jo Krievijas spēki veic izstāšanos uz Dņepras upes austrumu (kreiso) krastu.

  Krievijas izstāšanās prasīs zināmu laiku, un cīņa turpināsies visā Hersonas apgabalā, kad Ukrainas karaspēks virzās uz priekšu un nāks klajā pret iepriekš sagatavotām Krievijas aizsardzības līnijām, īpaši Hersonas pilsētas apkārtnē.

  ISW neizvērtē cīņas Ukrainā apstāsies vai stāsies strupceļā ziemas laika dēļ, neskatoties uz kļūdainu Rietumu pieņēmumiem.

  Ukraina ir iniciatīva, un ir procesā nodrošināt lielu uzvaru Hersona. Miers nodrošinātu Kremlim pauzi, kas tam izmisīgi nepieciešama, lai atjaunotu Krievijas spēkus.

  Vāgnera grupas finansētājs Jevgeņijs Prigožins arvien vairāk cīnās ar Sanktpēterburgas amatpersonām pār paplašinot Vāgnera grupas vervēšanu pilsētā.

  Ukrainas Gaisa spēku pavēlniecības runaspersona Jurijs Ignat paziņoja, ka Krievijas spēki, iespējams, palēninās savas kampaņas tempu pret Ukrainas infrastruktūru.

  Ukrainas spēki turpināja veikt pretaizskarošas operācijas līnijā Svatove-Kreminna.

  Krievu spēki turpināja ofensīvas operācijas pie Bakhmutas, Avdiivkas, un rietumu Doņeckā.

  Krievu spēki sāka būvēt otrās līnijas nocietinājumus Krimā un Ukrainas dienvidos.

  Krievijas pilsoņi turpina iebilst pret Krievijas karu Ukrainā, protestējot, sociālo mediju nesaskaņas un dezertācijas no militārajām personām.

  Krievijas mobilizācijas centieni novirza personālu uz Vāgnera grupu.

  Krievijas okupācijas amatpersonas turpina centienus graut Ukrainas nacionālo identitāti, vienlaikus mobilizējot iedzīvotājus Krievijas okupētajās teritorijās.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2022. gada 9. novembris

  Karolina Hird, Grace Mappes, Katerina Stepanenko, Madison Williams, Jekaterina Klepančuka, Nikolass Karls un Mason Clark

  Atslēgas attīstība

  Ukrainas pretaizskarošā darbība Hersonas virzienā kopš augusta — koordinēta aizlieguma kampaņa, lai piespiestu Krievijas spēkus izstāties pāri Dņepro, neradot lielus Ukrainas zemes uzbrukumus, iespējams, ir izdevies.

  Atslēgas takeaways

  Krievijas Aizsardzības ministrija (MOD) lika Krievijas spēkiem Dņepras upes rietumu (labajā) krastā sākt izstāšanos austrumu (kreisajā) krastā 9. novembrī.

  Hersonas kauja pēc būtības nav beigusies, bet Krievijas spēki ir iegājuši jaunā fāzē — prioritāti atceļot savus spēkus pāri upei labā kārtībā un aizkavējot Ukrainas spēkus, nevis cenšoties pilnībā apturēt Ukrainas pretaizskarošo.

  Daudzas ievērojamas balsis Krievijas milblogger telpā novietotas ar Surovikin un atzinīgi novērtēja lēmumu kā nepieciešamu, norādot, ka Krievijas vadība ir iemācījusies no informācijas sekām katastrofālo Krievijas izstāšanās no Harkovas apgabala septembra vidū.

  Krievijas Nacionālās drošības padomes sekretārs Nikolajs Patruševs 9. novembrī Teherānā tikās ar Irānas augstākajām amatpersonām, kas varētu apspriest Irānas ballistisko raķešu pārdošanu Krievijai un citus sadarbības veidus

  Krievijas un Ukrainas avoti ziņoja turpināja cīņu gar Svatove-Kremmina šosejas un Bilohorivka, Luhanskas apgabals.

  Ukrainas spēki guva teritoriālos ieguvumus ziemeļaustrumiem no Hersonas pilsētas un turpināja savu veiksmīgo aizliegšanas kampaņu.

  Krievijas spēki turpināja ofensīvas operācijas ap Bakhmutu, Avdiivku, un rietumu Doņeckas apgabalā.

  Krievijas federālie subjekti cīnās, lai samaksātu mobilizēto personālu, un Krievijas militārais cīnās, lai tos nodrošinātu.

  Mobilizētā personāla radinieki turpina protestēt pret maksājumu trūkumu un sliktiem apstākļiem.

  Krievijas okupācijas vadītājs Hersonas apgabala Kirils Stremousov vietnieks tika nogalināts apgalvoja autoavārijā aizmugurē Hersonas apgabalā dienā Krievijas spēki paziņoja par savu izstāšanos no rietumu krasta Hersonas apgabalā.

  Okupācijas iestādes aizmugures zonās, iespējams, palielinās tiesībaizsardzības plaisām un filtrācijas pasākumi amid bailēm no Ukrainas pretaizskarošu pēc 9. novembra atsaukšanas paziņojumu.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2022. gada 8. novembris

  Karolina Hird, Grace Mappes, Madison Williams, Jekaterina Klepanchuk, Nicholas Carl, un Mason Clark

  Atslēgas attīstība

  Irānas valsts vadītā kontaktligzda “Nour News Agency” ziņoja, ka 8. novembrī Teherānā ieradies Krievijas Nacionālās drošības padomes sekretārs Nikolajs Patruševs, visticamāk, apspriedīs Irānas ballistisko raķešu iespējamo pārdošanu Krievijai.

  Atslēgas takeaways

  Irānas avoti paziņoja — bez Krievijas apstiprinājuma —, ka 8. novembrī Teherānā ieradies Krievijas Nacionālās drošības padomes sekretārs Nikolajs Patruševs, visticamāk, apspriedīs Irānas ballistisko raķešu iespējamo pārdošanu Krievijai. Irāna, iespējams, paziņoja par Patruševa ierašanos, lai uzsvērtu Maskavas un Teherānas padziļināto sadarbību starptautiskai auditorijai, kā arī netieši uzsvērtu, ka augsta ranga Krievijas amatpersona vērsās pie Irānas pēc palīdzības Ukrainā.

  Vāgnera grupas spēki turpina pārspīlēt savus apgalvotos teritoriālos ieguvumus Donbasā, lai vēl vairāk atšķirtu sevi no pilnvaras un tradicionālajiem krievu spēkiem.

  Ukrainas spēki, iespējams, sniedza marginālu pieaugumu uz ziemeļrietumiem no Svatoves, Luhanskas apgabala un Krievijas avotiem apgalvoja, ka Ukrainas spēki pastiprināja ofensīvas operācijas pret Kreminnu.

  Krievijas spēki turpināja ofensīvas operācijas ap Bakhmutu, Avdiivku, un rietumu Doņeckas apgabalā.

  Ukrainas iestādes mēģināja novērst Krievijas iestāžu nepārtrauktos centienus nostiprināt kontroli pār Zaporizhzhia atomelektrostaciju (ZAES).

  Krievijas spēku veidošanas centienu neproporcionālais finansiālais slogs joprojām galvenokārt attiecas uz Krievijas reģionālo valdību budžetiem, izraisot publisku negatīvu reakciju.

  Finanšu un birokrātiskie jautājumi turpina kavēt Krievijas centienus papildināt agrāk elites vienības, kas aizstāv frontes līnijas kritiskās zonas, potenciāli apdraudot Krievijas aizsardzības integritāti okupētajās Ukrainas daļās.

  Krievijas okupācijas iestādes Hersonas apgabalā var mēģināt piespiest iedzīvotājus no apgabala rietumu daļas, samazinot sakarus Dņepras upes rietumu krastā.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2022. gada 7. novembris

  Karolina Hird, Kateryna Stepanenko, Grace Mappes, Riley Bailey, Madison Williams, un Mason Clark

  Atslēgas attīstība

  Krievijas MOD ir palicis ļoti saspringts par milblogger kritiku Krievijas neveiksmēm visā kara Ukrainā - atšķirībā no Kremļa, kas reizēm netieši pievērsīsies milblogger stāstījumu. MOD publiskā reakcija uz milblogger izaicinājumiem norāda, ka dažiem Krievijas milblogeriem ir ievērojams sviras efekts, lai veidotu Mod mijiedarbību informācijas telpā, un turklāt liecina, ka Pavlivka situācija ir pietiekami šausmīga, lai attaisnotu atbildi.

  Atslēgas takeaways

  Krievijas Aizsardzības ministrija (MOD) 7. novembrī izdeva retu paziņojumu, atbildot uz plašu Krievijas milblogger prospektu par ziņotajiem lieliem zaudējumiem un sliktu komandu Klusā okeāna flotes 155. jūras kājnieku brigādes ietvaros.

  Krievijas prokara siloviku frakcija (tai skaitā Jevgeņijs Prigožins un Ramzans Kadirovs) palielina savu ietekmi daļēji, lai sekmētu personiskās intereses Krievijā un okupētajā Ukrainā, nevis stingri uzvarēt karā.

  Krievijas spēki ir ievērojami iztērējuši savu augstas precizitātes ieroču sistēmu arsenālu un ir cietuši ievērojamus aviācijas zaudējumus un, iespējams, centīsies saglabāt pašreizējo Krievijas militārās kampaņas tempu pret Ukrainas kritisko infrastruktūru.

  Krievijas okupācijas iestādes, iespējams, sāka jaunu posmu evakuāciju no Hersonas apgabala.

  Krievijas karaspēks turpināja centienus noteikt Ukrainas karaspēku pret starptautisko robežu ziemeļaustrumu Harkovas apgabalā.

  Krievijas avoti apgalvoja, ka Ukrainas karaspēks turpināja kontrofensīvas operācijas Svatoves virzienā.

  Krievijas avoti apgalvoja, ka krievu karaspēks veica ierobežotus pretuzbrukumus, lai atgūtu zaudētās pozīcijas uz rietumiem no Kreminnas

  Krievu avoti plaši apgalvoja, ka Bilohorivkas pievārtē ienāca proxy un Vāgnera grupas karaspēks.

  Krievijas avoti ziņoja, ka Ukrainas karaspēks masē Hersonas apgabala virzienā.

  Krievu karaspēks turpināja ofensīvas operācijas ap Bakhmutu, Avdiivkas-Doņeckas pilsētas teritorijā, un rietumu Doņeckas apgabalā.

  Ukrainas spēki veica ierobežotu aizliegumu centienus pret Krievijas koncentrācijas zonām Zaporizhzhia apgabalā.

  Krievijas prezidents Vladimirs Putins turpināja publiskot paziņojumus un parakstīja papildu dekrētus, lai attēlotu sevi kā pasākumus, lai novērstu būtiskas problēmas ar daļēju mobilizāciju Krievijā.

  Krievijas un okupācijas amatpersonas turpina nolaupīt ukraiņu bērnus, iebiedēt civiliedzīvotājus un saasināt filtrācijas pasākumus.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  Mēs detalizēti neziņojam par Krievijas kara noziegumiem, jo šīs darbības ir labi aptvertas Rietumu plašsaziņas līdzekļos un tieši neietekmē militārās operācijas, kuras mēs novērtējam un prognozējam. Mēs turpināsim novērtēt un ziņot par šo noziedzīgo darbību ietekmi uz Ukrainas militāro un iedzīvotāju, un jo īpaši par kaujas Ukrainas pilsētās. Mēs pilnībā nosodām šos Krievijas bruņoto konfliktu, Ženēvas konvenciju un cilvēces likumu pārkāpumus, kaut arī mēs tos neaprakstīsim šajos ziņojumos.

  Hronoloģija kartes no 7-13 novembris, 2022 — Mouseover, lai ritinātu

  Ukrainas konfliktu kartes - 110722-111322

  Skatīt Kara pētījumu institūtu Krievijas iebrukuma interaktīvajā kartē

  Lasīt jaunāko Ukrainas Konfliktu atjauninājumus no institūta Pētījums kara

  * Dalīta ar tiešu skaidru atļauju no Kara izpētes institūta (ISW).

  Par Kara pētījumu metodoloģijas izpētes institūtu

  ISW pētījumu metodoloģija balstās gan uz primārajiem, gan sekundārajiem avotiem, kas ļauj pētniekiem izstrādāt visaptverošu izpratni par situāciju uz vietas. Lai analizētu militāro un politisko attīstību jebkurā konkrētā jomā, ISW pētniecības analītiķiem ir pilnībā jāsaprot ienaidnieka un draudzīgo spēku sistēmas. Viņiem ir jāsaprot arī iedzīvotāju demogrāfija, fiziskais reljefs, politika un šīs teritorijas vēsture. Tas ir analītiskais pamats, lai izprastu konkrētu notikumu iemeslus un izpildītu tām noteiktos pētniecības mērķus. ISW analītiķi arī pavada laiku tādās vietās kā Irākā, Afganistānā un citur, lai gūtu labāku izpratni par drošību un politisko situāciju un novērtētu pašreizējo stratēģiju un politikas īstenošanu. Mūsu pētnieki apkopo datus un analizē tendences, radot granulētu analīzi par notikumiem pētniecības jomās, radot precīzu, augstas izšķirtspējas, savlaicīgu un rūpīgu priekšstatu par situāciju. ISW pētījumu metodoloģija garantē tās panākumus un apņemšanos uzlabot nācijas spēju veikt militārās operācijas, sasniegt stratēģiskos mērķus un reaģēt uz jaunām problēmām, kurām var būt nepieciešama amerikāņu militārās varas izmantošana.

  Par Kara izpētes institūtu

  Kara izpētes institūts veicina informētu izpratni par militārajām lietām, izmantojot uzticamus pētījumus, uzticamu analīzi un novatorisku izglītību. Mēs esam apņēmušies uzlabot nācijas spēju veikt militārās operācijas un reaģēt uz jauniem draudiem, lai sasniegtu ASV stratēģiskos mērķus. ISW ir bezpartijiska, bezpeļņas, sabiedriskās politikas pētniecības organizācija.

  Uzziniet vairāk, iesaistieties un veiciet savu ieguldījumu šodien.

  Papildus lasīšana

  [Ikgadējā atjaunināšana] Starptautiskās kibertiesību normas praksē: interaktīvs rīkkopa

  Datu vēstniecības: nacionālo valstu suverenitāte, drošība un nepārtrauktība

  Avots: ComplexDiscovery

  Stingrāki uzraudzības un izpildes pasākumi? Eiropas Parlaments pieņem jaunu kiberdrošības likumu

  According to European Member of Parliament (MEP) Bart Groothuis, “Ransomware and...

  Ģeopolitiskās Shakedowns? Ikgadējais ENISA ziņojums par draudu ainavu — 10. izdevums

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “Today's...

  Kriptogrāfiski droša? Sānu kanālu analīzes draudi

  Side-channel analysis has become a widely recognized threat in the last...

  Red Storm pieaug? Datu aizsardzības pārkāpumi visā pasaulē pieaug 2022. gada 3. ceturksnī

  “It’s concerning to see data breaches rising again after a comparatively...

  Magnet ieņēmumiem? Magnet kriminālistika paziņo 2022 trešā ceturkšņa rezultātus

  According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "Our solutions address the...

  Progress un iespējas? Cellebrite paziņo par 2022. gada trešā ceturkšņa rezultātiem

  “We are pleased to report a solid third quarter, delivering strong...

  Aizsardzes maiņa? Relativitāte atzinīgi vērtē jauno CEO

  "Relativity is a rare company with both exceptional industry leadership and...

  Degvielas nepārtrauktu izaugsmi? Renovus Capital iegādājas konsultāciju biznesu no HBR Consulting

  "The legal industry remains in the early stages of digital and...

  E-datu atklāšanas tirgus izmēra Mashup: 2022-2027 pasaules programmatūras un pakalpojumu pārskats

  From retraction to resurgence and acceleration, the worldwide market for eDiscovery...

  Pārvietot? 2022 E-datu atklāšanas tirgus kinētika: piecas interesējošas jomas

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Uzticēšanās procesam? 2021 e-datu atklāšanas apstrādes uzdevums, tērēšana un izmaksu dati

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Gads pārskatā? 2021 e-atklāšanas pārskatīšanas uzdevums, tērēšana un izmaksu datu punkti

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu novembrī 2022

  From cyber shakedowns and threats to the total cost of eDiscovery...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu oktobrī 2022

  From cyber claims and data privacy to corporate litigation and the...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu par 2022. gada septembrī

  From privacy legislation and special masters to acquisitions and investigations, the...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu augustā 2022

  From AI and Big Data challenges to intriguing financial and investment...

  Mājā? Fall 2022 e-datu atklāšanas kopējās īpašumtiesību izmaksas apsekojums

  Today CompexDiscovery shares the results of a new business survey focused...

  Cold Front Bažas? Astoņpadsmit novērojumi par e-datu atklāšanas uzņēmumu uzticību 2022. gada rudenī

  In the fall of 2022, 49.0% of survey respondents felt that...

  Stereotipizēt datus? E-datu atklāšanas biznesa veiktspēju ietekmējošas problēmas: pārskats par kritumu 2022

  In the fall of 2022, 28.0% of respondents viewed increasing types...

  burbulis problēmas? E-datu atklāšanas operatīvās metrikas 2022. gada rudenī

  In the fall of 2022, 89 eDiscovery Business Confidence Survey participants...