Wed. Oct 5th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: ComplexDiscovery OÜ - це технологічна маркетингова фірма, яка надає досвід стратегічного планування та тактичного виконання на підтримку кібер-організацій, даних та юридичних відкриттів. Орієнтована насамперед на підтримку публікації ComplexDiscovery, компанія зареєстрована як приватна компанія з обмеженою відповідальністю в країні Європейського Союзу (ЄС) Естонії, одній з найбільш розвинених у цифровому форматі країн світу, починаючи з 2020 року. Як естонська компанія, що працює в ЄС, ComplexDiscovery OÜ регулярно відстежує та звітує про дії ЄС та Європейської Комісії (ЄС), що впливають на екосистему eDiscovery, дії, починаючи від ініціатив захисту даних та кібербезпеки до поточної кризи в Україні. Нещодавнє спільне оголошення ЄС та США про нову трансатлантичну структуру конфіденційності даних є одним із прикладів цього висвітлення, оскільки воно висвітлює проблеми та зобов'язання щодо трансатлантичних потоків даних. Це покриття може бути корисним для професіоналів з кібербезпеки, управління інформацією та правовим відкриттям, оскільки вони прагнуть захистити права громадян та забезпечити трансатлантичну комерцію.

  Прес-оголошення та факти*

  Спільна заява Європейської Комісії та США щодо транс-атлантичної бази конфіденційності даних

  Європейська комісія

  Європейська комісія та Сполучені Штати оголошують, що принципово домовилися про нову Трансатлантичну структуру конфіденційності даних, яка сприятиме трансатлантичним потокам даних та розглядатиме занепокоєння, порушені Судом Європейського Союзу у рішенні Schrems II від липня 2020 року.

  Новий Framework знаменує безпрецедентну прихильність з боку США впроваджувати реформи, які посилять захист конфіденційності та громадянських свобод, що застосовуються до розвідувальної діяльності США. Згідно з Трансатлантичною рамкою конфіденційності даних, Сполучені Штати мають запровадити нові гарантії, щоб гарантувати, що заходи з нагляду за сигналами необхідні та пропорційні для досягнення визначених цілей національної безпеки, встановити дворівневий незалежний механізм відновлення з обов'язковими повноваженнями прямі заходи щодо виправлення та посилення суворого та пошарового нагляду за діяльністю розвідки сигналів для забезпечення дотримання обмежень на заходи спостереження.

  Трансатлантична структура конфіденційності даних відображає більше року детальних переговорів між США та ЄС на чолі з секретарем торгівлі Джина Раймондо та комісаром з питань юстиції Дідьє Рейндерс. Це забезпечить міцну основу для трансатлантичних потоків даних, які мають вирішальне значення для захисту прав громадян та забезпечення трансатлантичної торгівлі у всіх секторах економіки, в тому числі для малих та середніх підприємств. Просуваючи транскордонні потоки даних, нова структура сприятиме інклюзивній цифровій економіці, в якій всі люди можуть брати участь і в якій компанії будь-якого розміру з усіх наших країн можуть процвітати.

  Це оголошення є черговою демонстрацією міцності відносин між США та ЄС, в тому, що ми продовжуємо поглиблювати наше партнерство як спільнота демократій, щоб забезпечити безпеку та повагу до конфіденційності, а також забезпечити економічні можливості для наших компаній та громадян. Нова Структура сприятиме подальшому співробітництву США та ЄС, у тому числі через Торгово-Технологічну Раду та через багатосторонні фори, такі як Організація економічного співробітництва та розвитку, щодо цифрової політики.

  Команди уряду США та Європейської Комісії тепер продовжать співпрацю з метою перекладу цієї домовленості в правові документи, які потрібно буде прийняти з обох сторін, щоб запровадити цю нову Трансатлантичну структуру конфіденційності даних. З цією метою ці зобов'язання США будуть включені до Виконавчого розпорядження, яке ляже в основу оцінки Комісії в її майбутньому рішенні адекватності.

  Прочитайте оригінальне оголошення.

  Інформаційний аркуш: Транс-Атлантичний каркас конфіденційності даних (PDF)

  Транс-Атлантична система конфіденційності даних

  Прочитайте оригінальний аркуш фактів.

  Поділився з дозволом.

  Додаткове читання

  Посольства даних: суверенітет, безпека та безперервність для держав - держав

  [Щорічне оновлення] Міжнародне кібер-право на практиці: інтерактивний інструментарій

  Джерело: КомплексDiscovery

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...