Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme: Viens no visprecīzākajiem un detalizētajiem avotiem notiekošajiem atjauninājumiem par Ukrainas krīzi ir Ukrainas Konfliktu atjauninājums no institūta Kara pētījums. Kara studiju institūts (ISW) ir 501 (c) (3) organizācija un ražo stingri nepartizānu, neideoloģisku, uz faktiem balstītu pētījumu. ISW cenšas veicināt informētu izpratni par kara un militārajām lietām, izmantojot visaptverošu, neatkarīgu un pieejamu atklātā pirmkoda izpēti un analīzi. ISW pētījumi ir pieejami plašai sabiedrībai, militārajiem speciālistiem, politikas veidotājiem un plašsaziņas līdzekļu locekļiem. Nodrošinot ikdienas galveno notikumu sintēzi, kas saistīti ar Krievijas agresiju pret Ukrainu, ISW atjauninājumi var gūt labumu kiberdrošībai, informācijas pārvaldībai un juridisko atklājumu profesionāļiem, jo tie seko uzņēmējdarbībai, informācijas tehnoloģijām un juridiskajām tendencēm un trajektorijām, ko ietekmē pašreizējo Ukrainas konfliktu.

  Novērtēšana un kartes*

  Ukrainas Konfliktu novērtējumi — Pārskats kartēs

  Kara studiju institūts (ISW), Krievijas komanda

  Kritisko draudu projekts (CTP), American Enterprise Institute

  Vispārējā novērtējuma pamatinformācija

  ISW sistemātiski publicē Krievijas kampaņas novērtējumus, kas ietver kartes, kas izceļ novērtēto reljefa kontroli Ukrainā un galvenajām Krievijas manevra asīm.

  Šīs kartes paplašina ikdienas sintētiskos produktus, kas aptver svarīgākos notikumus, kas saistīti ar atjaunoto Krievijas agresiju pret Ukrainu.

  Krievijas pamiera piedāvājuma riski

  Natālijas Bugayovas ziņojums

  Ukraina drīz var saskarties ar jauniem draudiem šajā karā — Krievijas pamiera piedāvājumu. Šķiet nepāra teikt, ka pamiers ir drauds. Kad karš sākas, noklusējuma pozīcija Rietumos ir izmantot ātrāko iespēju “pārtraukt cīņu.” Bet, kamēr daži pamieri noved pie miera, citi noved pie lielāka kara — kā krievi vairākkārt ir parādījuši. Priekšlīnijas, kas iesaldētas pamierā, noteica nosacījumus sarunām un rekonstrukcijai, kas seko. Tie arī nosaka nosacījumus turpmākiem konfliktiem. Tiem, kas meklē ilgstošu mieru Ukrainā, ir jāpretojas kārdinājumam pieņemt Krievijas pamiera piedāvājumu, kas paredz nosacījumus atjaunotam konfliktam saskaņā ar Krievijas noteikumiem vai dod Krievijai sviru Ukrainai, ar kuru piespiest koncesijas un atteikšanās.

  Krievija ir uz Ukrainas virvēm šodien. Tā nav sasniegusi nevienu no Putina centrālajiem mērķiem. Krievijas armija cieš zaudējumus, kas prasīs gadus, lai labotu, ja remonts ir pat iespējams. Ukrainas spēki veic pretaizskarošas operācijas, nepārtraukti spiežot krievus atpakaļ no savām pozīcijām ap Kijevu un Harkovu. Miers var pārtraukt cīņu uz laiku, bet tas arī dos Maskavai iespēju atjaunot un sagatavoties, lai atjaunotu cīņu ar izdevīgākiem noteikumiem. Vladimirs Putins ir veiksmīgi izmantojis šo pieeju Sīrijā un Ukrainā kopš 2014. gada. Viņš drīzumā mēģinās to atkal izmantot, un mums tas ir jāatzīst par to, kas tas ir - lamatas.

  Pareizi atbalstīts, ukraiņi var arī spēt atgūt lielu daļu savas teritorijas no izsmeltiem un demoralizētiem Krievijas spēkiem. Rietumiem ir jāatgriežas Kijevā šajā centienos, sniedzot militāro palīdzību, kas Ukrainai ir vajadzīga, un neņemot vērā Krievijas pamiera piedāvājumus, kas paredzēti, lai iesaldētu kaujas lauku tajā, kas, iespējams, ir tuvu labākajai konfigurācijai, Putins var cerēt uz un tādā veidā, kas atbalsta maksimālisma Krievijas “miera” prasības, kurām ir tikai viens mērķis - noņemot Ukrainu tās suverenitāti.

  Izlasiet pilnu atskaiti.

  Krievijas ofensīvas kampaņas novērtējums 2022. gada 31. martā

  Atslēgas takeaways

  Ukrainas spēki veiksmīgi veica vietējos pretuzbrukumus ap Kijevu, virzienā Sumy, un Hersonas apgabalā, un tuvākajās dienās, iespējams, veiks turpmāku teritoriju, jo īpaši uz ziemeļrietumiem un austrumiem no Kijevas.

  Krievija izņem savus bojāto spēku elementus ap Kijevu, Čerņihivu un Sumiju pārcelšanai uz Ukrainas austrumiem, taču šīs vienības, visticamāk, nesniegs izšķirošu Krievijas kaujas varas maiņu.

  Ukrainas spēki turpināja atvairīt krievu uzbrukumus visā Doņeckas un Luhanskas apgabalos, un Krievijas spēki pēdējo 24 stundu laikā neizdevās ieņemt teritoriju.

  Krievijas spēki turpina nepārtraukti virzīties Mariupolē.

  Krievijas iepriekš plānotais pavasara projekts sāksies 1. aprīlī un nešķiet neparasts no Krievijas tipiskā iesaukuma cikla. Nesen sagatavoti iesauktie nesniegs Krievijai papildu kaujas varu daudzus mēnešus.

  Kremlis, iespējams, paātrinās centienus izveidot kvazivalsts vienības, lai pārvaldītu okupēto Ukrainas teritoriju.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  Karšu hronoloģija no 2022. gada 29. līdz 31. martam (Ukraina, Kijeva, Luhanska un Mariupol) — Mouseover to Scroll

  Ukrainas konfliktu kartes - 032922-033122

  Lasīt jaunāko Ukrainas Konfliktu atjauninājumus no institūta Pētījums kara

  * Dalīta ar tiešu skaidru atļauju no Kara studiju institūta (ISW).

  Par Kara izpētes metodoloģijas pētījumu institūtu

  ISW pētniecības metodoloģija balstās gan uz primārajiem, gan sekundārajiem avotiem, ļaujot pētniekiem izstrādāt visaptverošu izpratni par situāciju uz vietas. Lai analizētu militārās un politiskās norises jebkurā konkrētā jomā, ISW pētniecības analītiķiem pilnībā jāsaprot ienaidnieku un draudzīgo spēku sistēmas. Tām ir arī jāsaprot iedzīvotāju demogrāfija, fiziskais reljefs, politika un šīs teritorijas vēsture. Tas nosaka analītisko pamatu, lai izprastu konkrētu notikumu iemeslus un īstenotu to noteiktos pētniecības mērķus. ISW analītiķi arī pavada laiku tādās vietās kā Irākā, Afganistānā un citur, lai gūtu labāku izpratni par drošību un politisko situāciju un novērtētu pašreizējo stratēģiju un politikas īstenošanu. Mūsu pētnieki apkopo datus un analizē tendences, veidojot granulētu analīzi par notikumiem pētniecības jomās, radot precīzu, augstas izšķirtspējas, savlaicīgu un rūpīgu priekšstatu par situāciju. ISW pētniecības metodoloģija garantē tās panākumus un apņemšanos uzlabot valsts spēju veikt militāras operācijas, sasniegt stratēģiskos mērķus un reaģēt uz jaunām problēmām, kas var prasīt Amerikas militārās varas izmantošanu.

  Par Kara studiju institūtu

  Kara studiju institūts izvērš informētu izpratni par militārajām lietām, izmantojot uzticamu pētījumu, uzticamu analīzi un inovatīvu izglītību. Mēs esam apņēmušies uzlabot nācijas spēju veikt militāras operācijas un reaģēt uz jauniem draudiem, lai sasniegtu ASV stratēģiskos mērķus. ISW ir bezpartijiska, bezpeļņas, sabiedriskās politikas pētniecības organizācija. Uzziniet vairāk, iesaistīties un sniegt ieguldījumu šodien.

  Papildu lasīšana

  [Ikgadējais atjauninājums] Starptautiskās kibertiesības praksē: interaktīva rīkkopa

  Datu vēstniecības: valstu suverenitāte, drošība un nepārtrauktība

  Avots: Complex-Discovery