Wed. Feb 1st, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu nodrošinātājiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  Paziņojums presei

  Nuix 1H23 rezultātu atjaunināšana

  Nuix

  Sidneja, Austrālija — Global programmatūras kompānija Nuix (ASX: NXL) šodien [19 janvāris 2023] sniedz atjauninājumu attiecībā uz rezultātiem pusgadā beidzās 31 decembris 2022.

  Pamatojoties uz neauditētajiem finanšu rezultātiem, kas joprojām ir pakļauti revidentu pārbaudei, par pusgadu, kas noslēdzās 2022. gada 31. decembrī, Nuix plāno ziņot par rezultātiem šādos diapazonos:

  1H23 diapazons

  Gada līguma vērtība (ACV): $168-$171 miljoni

  Likumā noteiktie ieņēmumi: $85-$88 miljoni

  EBITDA* pamatā: $24-$26 miljoni

  Likumā noteiktā EBITDA: $19-$21 miljoni

  1H22 Ziņots (iepriekšējais atbilstošais periods)

  Gada līguma vērtība (ACV): $164,5 miljoni

  Likumā noteiktie ieņēmumi: $84 miljoni

  EBITDA*: 24,7 miljoni ASV dolāru

  Likumā noteiktā EBITDA: $13,8 miljoni

  * EBITDA pamatā neietver juridiskās izmaksas, kas nav saistītas ar operāciju, un Topos izmaksas.

  Paredzamais gada līguma vērtības (ACV) diapazons 2022. gada decembrī (1:00 23) ir pieaugums par 3,7% līdz 5,6% salīdzinājumā ar pusgadu, kas beidzas 2022. gada jūnijā, kā arī atbilst ACV, kas tika atklāts Sabiedrības 2022. gada ikgadējā akcionāru sapulcē.

  Likumā noteiktajiem ieņēmumiem ir lielāka mainība nekā ACV daudzgadu darījumu ietekmes dēļ. Likumā noteiktie ieņēmumi ir pieaudzis iepriekšējā attiecīgajā periodā, ko izraisīja spēcīgāki tirdzniecības rādītāji decembrī un valūtas ceļavēja.

  Paredzams, ka pamatā esošais EBITDA, kas neietver ar darbību nesaistītās juridiskās izmaksas un Topos izmaksas, būs saskaņā ar iepriekšējo periodu.

  Ar darbību nesaistītās juridiskās izmaksas pusgadā bija ievērojami zemākas salīdzinājumā ar iepriekšējo periodu. Tādējādi tiek sagaidīts, ka likumā noteiktais EBITDA būs ievērojami augstāks par iepriekšējo atbilstošo periodu. Paredzams, ka neto peļņa pēc nodokļu nomaksas (NPAT) rezultātā būtiski pārsniegs iepriekšējo attiecīgo periodu. Juridiskās maksas, kas nav saistītas ar darbību, var būt augstākas fiskālā gada otrajā pusē salīdzinājumā ar pirmo pusgadu, kas var ietekmēt gan EBITDA, gan NPAT 2H23.

  Uzņēmumam nav papildu atjauninājumu saistībā ar iepriekš atklāto tiesvedību saistībā ar bijušo izpilddirektoru šajā laikā. Tomēr, ja spriedums ir saņemts pirms visu 1H rezultātu publicēšanas, var pieprasīt 1H rezultātu korekcijas. Nuix informēs tirgu, ja tiks pieņemts spriedums, kā arī iespējamā finansiālā ietekme.

  Nuix turpina savu stratēģiju finansēt programmatūras izstrādes izmaksas no brīvas naudas plūsmas. Pusgada laikā Sabiedrība bija neitrāla naudas plūsmai pirms neoperatīvajām juridiskajām izmaksām un iegādes un darbības izmaksām, kas saistītas ar Topos iegādi, atbilstoši tā tuvākajā termiņā noteiktajam mērķim. Nuix beidza pusi ar naudu uz rokas $37,1 miljonu un bez parādiem.

  “Nuix” savus pusgada rezultātus publicēs 2023. gada 20. februārī. Šo paziņojumu ir atļāvusi Nuix padome.

  Par Nuix

  Nuix Limited ir vadošais izmeklēšanas analīzes un izlūkošanas programmatūras piegādātājs ar redzējumu “būt par labu, meklējot patiesību digitālajā pasaulē”. Nuix palīdz klientiem apstrādāt, normalizēt, indeksēt, bagātināt un analizēt datus no daudziem dažādiem avotiem, risinot daudzas viņu sarežģītās datu problēmas. Nuix platforma atbalsta dažādus lietošanas gadījumus, tostarp kriminālizmeklēšanu, finanšu noziegumus, tiesvedības atbalstu, darbinieku un iekšējās informācijas izmantošanas izmeklēšanu, juridisko e-datu atklāšanu, datu aizsardzību un privātumu, kā arī datu pārvaldību un atbilstību normatīvajiem aktiem.

  Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet investors.nuix.com

  Izlasiet sākotnējo laidienu.

  Lasīt pilnu 1H23 rezultātu atjauninājumu (PDF) - Mouseover, lai ritinātu

  Nuix 1H23 finanšu atjauninājums - 011923

  Lasīt Complete 1H23 rezultāti un tīmekļa apraidi paziņojums (PDF) - Mouseover, lai ritinātu

  Nuix paziņojums par 1H23 rezultātiem un tīmekļa apraidi - 012123

  Papildus lasīšana

  Ieguldījumi e-datu atklāšanā (darbojas saraksts)

  saīsināts e-datu atklāšanas uzņēmējdarbības pārskats: apvienošanās, iegāde un ieguldījumi

  Avots: ComplexDiscovery