Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Довідкова інформація: Звіт Norton Rose Annual Ligitation Trends - це щорічне дослідження, проведене Нортон Роуз Фулбрайт, глобальною юридичною фірмою. Звіт відстежує зміни в судовому середовищі шляхом опитування юристів у ключових комерційних секторах, включаючи генерального юрисконсульта глобальних корпорацій та штатних юристів малого та середнього бізнесу. Дослідження зосереджено на США та Канаді та охоплює галузі фінансових послуг, енергетики, охорони здоров'я та технологій. У 18-му випуску звіту було опитано понад 430 генеральних юрисконсультів та внутрішніх судових лідерів у жовтні та листопаді 2022 року. У звіті висвітлюються важливі тенденції та ідеї, що стосуються професіоналів з кібербезпеки, управління інформацією та електронного розкриття, а отримані результати можуть надати цінну інформацію професіоналам у цих галузях та допомогти їм краще зрозуміти сучасний правовий ландшафт та передбачити майбутні проблеми.

  Прес-реліз (18 січня 2023 р.)

  18-е щорічне дослідження тенденцій судової практики Norton Rose Fulbright показало збільшення регуляторних проваджень у 2022 році

  Спори на робочому місці, кібербезпека та регуляторні спори

  18-е щорічне дослідження судових тенденцій глобальної юридичної фірми Norton Rose Fulbright, опубліковане сьогодні, виявляє, що корпоративний юрисконсульт зіткнувся зі значним зростанням регуляторних проваджень у 2022 році - більше очікуваних у 2023 році, оскільки діяльність органів виконавчої діяльності активізується. Половина респондентів була залучена як мінімум до одного виду регуляторного провадження минулого року, і більше третини очікують збільшення таких проваджень у 2023 році.

  Опитування також виявляє підвищений судовий ризик у ключових сферах: три найкращі місця, в яких респонденти очікують збільшення кількості спорів у 2023 році, є зайнятість та праця, кіберзахист та захист даних та різноманітність, справедливість та інклюзія (DEI). Звіт також більш глибоко досліджує групові позови, розкриваючи свіжі уявлення про сферу, яку більше третини респондентів визначили як критичну проблему в 2023 році.

  «Наш досвід точно відображає те, що говорять наші респонденти», - сказав Стівен Янсма, керівник практики судових спорів та спорів у США Нортон Роуз Фулбрайт. «Державні установи прагнуть залучити вражаючі справи та розслідування, і ми спостерігаємо потужні зусилля щодо правозастосування у всьому світі».

  Цьогорічний звіт заснований на опитуванні понад 430 генеральних юрисконсультів та внутрішніх судових лідерів, що базуються в США та Канаді, у таких галузях, як фінансові послуги, енергетика, охорона здоров'я та технології. Дослідження також включає інформацію з глибоких інтерв'ю, щоб краще вивчити нові тенденції та судові проблеми, з якими стикаються провідні організації.

  «Корпоративні адвокати передбачають збільшення впливу трудових та трудових спорів у 2023 році, а DEI - це посилене судове занепокоєння третій рік поспіль», - сказала Шона Кларк, керівник відділу зайнятості та праці США Нортон Роуз Фулбрайт, який також є головою США фірми. «Між сучасним регуляторним середовищем, економічними зустрічними вітрами та затяжними наслідками пандемії зараз не час для керівників бізнесу, щоб зменшити свою підготовку».

  Незважаючи на ці проблеми, корпоративні юристи відчувають себе в значній мірі готовими до вирішення судових спорів у наступному році. Респонденти посилаються на такі фактори, як досвід судових спорів їхньої організації та довіру до зовнішніх адвокатів, а також власні інструменти та можливості, такі як платформи для виявлення електронних даних та рішення для захисту даних.

  «Компанії стали дуже витонченими у зв'язку з пом'якшенням ризиків, управлінням судовими процесами та утриманням висококваліфікованих штатних адвокатів та зовнішніх судових адвокатів для переслідування або захисту справ, з якими вони стикаються», - сказав Річард Крумхольц, керівник відділу судових спорів та спорів Norton Rose Fulbright.

  Комплексний звіт з деталізацією результатів опитування доступний на сайті litigationtrends.com. Основні моменти включають:

  Шістдесят п'ять відсотків респондентів повідомили про трудові та трудові спори в 2022 році. Вони також посіли його на перше місце серед найбільш проблемних областей у наступному році, на тлі посилення правоохоронних заходів, зростання активності профспілки та підвищеної уваги до соціальної справедливості та DEI.

  Кібербезпека, захист даних та конфіденційність даних також є вершиною розуму, причому третина респондентів минулого року зіткнулися з судовими процесами в цій галузі. Це була область номер два, в якій респонденти очікують збільшення впливу суперечок у 2023 році.

  Більше чверті респондентів (28%) заявили, що їхній вплив на екологічні, соціальні та управлінські спори (ESG) збільшився у 2022 році, а 24% очікують збільшення впливу в наступному році.

  Діяльність групового позову та ризик паралельно ширшому судовому ландшафту, при цьому зайнятість та праця визначені як найпоширеніший тип групових позовів, що виникають у 2022 році. Це також було провідною сферою майбутнього занепокоєння, коли йдеться про групові посади, за якими слідували кібербезпека, захист даних та конфіденційність даних, тоді як ESG посіла третє місце.

  Охорона здоров'я, включаючи науки про життя та роздрібна торгівля, були провідними галузями, коли йдеться про очікуваний підйом у регуляторних провадженнях, причому 46% та 45% респондентів у цих відповідних секторах прогнозували зростання в наступному році.

  Тридцять шість відсотків опитаних корпоративних юристів очікують збільшення кількості внутрішніх судових юристів у 2023 році, порівняно з 22% у попередньому році.

  Представлений у 2004 році, щорічне дослідження тенденцій судових спорів Norton Rose Fulbright є найтривалішим дослідженням корпоративних юристів з питань судових процесів та тенденцій.

  Нортон Роуз Фулбрайт

  Глобальна юридична фірма Norton Rose Fulbright надає провідним світовим корпораціям та фінансовим установам повний спектр послуг з ділового права. Маючи понад 4000 юристів та інших юридичних працівників, що базуються в Європі, США, Канаді, Латинській Америці, Азії, Австралії, Африці та на Близькому Сході, Norton Rose Fulbright має офіси в більш ніж 50 містах по всьому світу, включаючи Лондон, Х'юстон, Нью-Йорк, Торонто, Мехіко, Гонконг, Сідней та Йоганнесбург.

  Norton Rose Fulbright визнана своєю галузевою спрямованістю у всіх ключових секторах: фінансові установи; енергетика, інфраструктура та ресурси; транспорт; технології; науки про життя та охорону здоров'я; та споживчі ринки. Через свою глобальну групу з питань управління ризиками фірма використовує свій галузевий досвід зі знаннями правових, регуляторних, комплаєнс-питань та питань управління, щоб надати клієнтам практичні рішення юридичних та регуляторних ризиків, з якими стикаються їх бізнес.

  Працюючи відповідно до своїх глобальних бізнес-принципів якості, єдності та доброчесності, Norton Rose Fulbright прагне забезпечити найвищий рівень юридичних послуг у кожному з офісів та підтримувати цей рівень якості в кожній точці контакту.

  Нортон Роуз Фулбрайт Ферейн, швейцарський ферейн, допомагає координувати діяльність членів Norton Rose Fulbright, але сам не надає юридичних послуг клієнтам. Докладніші відомості див. у статті nortonrosefulbright.com/legal-notices.

  Прочитайте оригінальний реліз.

  Додаткове читання

  Працюючий список: 100 найкращих постачальників електронних розпізнавачів

  Комплексні дослідження галузі Discovery

  Джерело: Комплексне відкриття