E-juurdluse ökosüsteemi suvine kohtlemine? AWS teatab üldine kättesaadavus AWS Snowcone

“Thousands of our customers have found AWS Snowball devices to be ideal for collecting data and running applications in remote and harsh environments. Since 2015, customer use of Snowball devices has greatly increased, as has their need for an even smaller device with even greater portability,” said Bill Vass, VP of Storage, Automation and Management Services, AWS. “With more applications running at the edge for an expanding range of use cases, like analyzing IoT sensor data and machine learning inference, AWS Snowcone makes it easier to collect, store, pre-process, and transfer data from harsh environments with limited space to AWS for more intensive processing.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Toimetaja märkus: AWS Snowcone teatas hilja eelmisel nädalal Amazon Web Services (AWS), maailma kõige laiemalt vastu võetud pilveplatvorm, AWS Snowcone on väike, ultra-kaasaskantav, vastupidav ja turvaline serv arvutusseade andmete kogumiseks, töötlemiseks ja teisaldamiseks AWS-i lahtiühendatud keskkondades. Arvestades e-juurdluse ökosüsteemi hiljutist nihet kohapeal kaugoperatsioonidele, võib see seade pakkuda huvitavat võimalust advokaadibüroodele ja juriidilistele osakondadele, kes soovivad koguda, talletada, eeltöödelda ja edastada andmeid kaugkeskkondadest AWS-i intensiivsemaks töötlemiseks.

Pressiteade Business Wire kaudu

AWS teatab üldine kättesaadavus AWS Snowcone

Täna [17. juuni 2020] teatas Amazon Web Services, Inc. (AWS), Amazon.com firma (NASDAQ: AMZN), AWS Snowcone, uus väike, ultra-kaasaskantav, vastupidav ja turvaline serv arvutus- ja andmeedastusseade. Kell alla 5 naela ja mahub standard postkasti või väike seljakott, AWS Snowcone on väikseim liige AWS Snow Family seadmed, mis võimaldab klientidel koguda andmeid, töödelda neid kohapeal ja teisaldada AWS kas ühenduseta (saates seadme AWS) või online (kasutades AWS DataSync saata andmeid AWS üle võrgu). AWS Snowcone on ehitatud taluma karmides tingimustes ja on mõeldud mitmesuguste kasutusjuhtumite jaoks väljaspool traditsioonilist andmekeskust, millel puudub ühtne võrguühendus ja/või mis nõuavad teisaldamist, sealhulgas tervishoid, tööstuslikud IoT, droonid, taktikalised servade arvutamine, sisu jaotus, andmete migreerimine, videosisu loomine ja transport. Et alustada AWS Snowcone, külastage:

Miljonid kliendid on rakendused, mis tuginevad AWS andmetöötluse, analüüsi, ladustamise, IoT ja masinõppe võimalusi. Üha enam juhivad servandmetöötluse juhtumid (nagu masinõppe järeldus, tööstuslikud IoT ja autonoomsed masinad) klientide vajadust viia andmete kogumine, töötlemine ja analüüs lõppkasutajatele ja seadmetele lähemale. Rakenduste käitamine lahtiühendatud keskkondades või ühendatud servade asukohtades võib olla keeruline, sest sageli puudub nendes asukohtades andmekeskustes ühine ruum, võimsus ja jahutus. Tänapäeval kasutavad kliendid AWS Snow Family (füüsiliste seadmete kogum, mille eesmärk on töötada väljaspool andmekeskust ja ulatudes suurusest kohvri suurusega AWS Snowball kuni 45-jala pikk karm laevandus konteiner AWS mootorsaan) andmete kogumiseks ja töötlemiseks, kohalike arvutusrakenduste käivitamiseks ja liikumiseks suurel hulgal andmeid logifailide, digitaalse meedia, genoomsete andmete ja andurite andmeid ühendatud seadmetest AWS-i. Kuna kliendid püüavad laiendada oma pilve infrastruktuuri ulatust servadesse, tekivad uued kasutusjuhtumid servade arvutamiseks sellistes olukordades nagu sõidukid (maa, meri ja õhk), tööstuslikud operatsioonid ning kaug- ja karmimad saidid, mis nõuavad kindlat ja turvalist seadet, millel on veelgi suurem teisaldatavus ja väiksem kujutegur kui AWS Snow Family seadmed on traditsiooniliselt ette.

AWS Snowcone pakub maksimaalset paindlikkust servandmetöötluse keskkondades, pakkudes väikest, ultra-kaasaskantavat, karmi ja sõjalise klassi turvalist seadet rakenduste käivitamiseks ja andmete migreerimiseks AWS-i. AWS Snowcone mõõdud 9 tolli x 6 tolli x 3 tolli (23 cm x 15 cm x 8 cm) ja kaalub 4,5 naela (2,1 kg). Seade võib kergesti mahuda seljakotti või messengerkotti, standardpostkasti või mis tahes tüüpi sõidukisse ning on piisavalt kerge, et seda saaks läbi viia undamine. AWS Snowcone saab liikuda andmeid AWS offline, saates seadme (kasutades oma E Ink shipping label) ja online kasutades Ethernet või Wi-Fi AWS DataSync, mis on integreeritud seadme. AWS Snowcone pakub 2 protsessorit, 4 GB mälu, 8 TB salvestusruumi ja USB-C toide (või valikuline aku). AWS Snowcone on mõeldud tegutsema äärmuslikes keskkondades või lahti ühendatud kaugsaitidel (sh naftaplatvormidele, esmareageerijatele sõidukid, sõjalised operatsioonid, tehasepõrandad, kaugkontorid, haiglad või kinoteatrid) pikka aega ilma traditsiooniliste andmekeskuse tingimusteta. Toetusega AWS IoT Greengrass, võime käivitada Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2) eksemplaride ja rohkelt kohalikku ladustamist, AWS Snowcone saab kasutada IoT hub, andmete liitmise punkti, taotluse monitor või kerge analüütika mootor.

„Tuhanded meie kliendid on leidnud, et AWS Snowball seadmed on ideaalsed andmete kogumiseks ja rakenduste töötamiseks kaugemates ja karmides keskkondades. Alates 2015. aastast on lumepalliseadmete kliendikasutus oluliselt suurenenud, kuna on vaja veelgi väiksemat seadet, millel on veelgi suurem teisaldatavus,” ütles AWS Storage, automaatika ja juhtimisteenuste VP Bill Vass. „Kui rohkem rakendusi töötab servas laieneva kasutusvõimaluste jaoks, näiteks IoT sensori andmete analüüsimine ja masinõppe järeldamine, muudab AWS Snowcone andmete kogumise, säilitamise, eeltöötlemise ja edastamise lihtsamaks rasketest keskkondadest, kus on piiratud ruumi, AWS-i intensiivsemaks töötlemiseks.”

Sarnaselt teiste AWS Snow Family seadmetega krüpteeritakse kõik andmed AWS Snowcone kohta sõjalise klassi 256-bitiste võtmete abil, mida kliendid saavad hallata AWS Key Management Service (KMS) abil. Lisaks sisaldab AWS Snowcone võltsimisvastaseid ja võltsimisvastaseid funktsioone, mis aitavad tagada seadme andmete turvalisuse transiidi ajal. AWS Snowcone vastab rangetele ruggedization standarditele (see vastab ISTA-3A, ASTM D4169 ja MIL-STD-810G standarditele) vaba langemise šokk ja operatiivne vibratsioon. Seade on tolmukindel ja veekindel (vastab IP65 International Protection Markeering IEC standardile). AWS Snowcone on lai töötemperatuuri vahemikus külmutamine (0 kraadi C/32 kraadi F) kõrbe-like tingimustega (38 kraadi C/100 kraadi F) ja talub isegi karmimaid temperatuure ladustamisel või tarnitakse (-32 kraadi C/-25,6 kraadi F kuni 63 kraadi C/145,4 kraadi F). AWS Snowcone seadistamine võtab vaid 3 klikki ja kui seadistada, on seadet lihtne kasutada ja hallata lihtsasti kasutatava graafilise liidese kaudu. AWS Snowcone on saadaval USA Ida (Northern Virginia) ja USA West (Oregon) AWS Regioonid, kättesaadavus planeeritud täiendavaid AWS Regioonid lähikuudel.

Deluxe Entertainment Services (Deluxe) on maailma juhtiv video loomise ja levitamise ettevõte, mis pakub ülemaailmseid, end-to-end teenuseid ja tehnoloogiat. „Meie töö AWS-iga on Deluxe strateegia oluline osa. Üks VZN, meie uus pilvepõhine IP-kohaletoimetamise lahendus, on hüpe digitaalkino levitamise innovatsioonis, mis on viimase kümne aasta jooksul seisnud, muutes põhimõtteliselt mitte ainult eksponentide ja stuudiote filmi levitamise ökonoomikat kogu maailmas, vaid võimaldab uusi teatrikogemusi vaatajaid samuti,” ütles Andy Shenkler, peatoimetaja toote- ja tehnoloogiaametnik, Deluxe. „AWS Snowcone, AWS DataSync ja Amazon S3 kombinatsioon on oluline One VZN-i jaoks — kollektiivsed teenused eristavad end kõigist teistest pilvepakkumistest täna. Turvaline ja kompaktne AWS Snowcone seade koos Deluxe võimsate pilvepõhiste lahendustega loovad tööstusele tõeliselt diferentseeritud lahenduse.”

Smugmug+Flickr on maailma suurim ja mõjukaim fotograaf kesksemaks platvormiks. „Juba üle kümne aasta on SmugMug salvestanud miljardeid fotosid ja videoid meie miljonitele kasutajatele ligipääsetaval, kättesaadaval ja turvalisel viisil, kasutades Amazon S3. AWS Snowcone kasutuselevõtuga on meie klientidel nüüd väike, ultra-kaasaskantav seade, millel on 8 terabaiti salvestusruumi, mis võimaldab fotograafia või videograafia pildistamise ajal rohkem sisu, töödelda andmeid kohapeal ja seejärel laadida see pilve kiiremini kui kunagi varem,” Don MacAskill, tegevjuht ja Chief nörttisi, SmugMug ja Flickr. „AWS Snowcone väike vorm tegur ja karm, turvaline disain võimaldab meil lihtsalt saata need seadmed klientidele, et nad saaksid sujuvalt kopeerida ja säilitada oma väärtuslikku ja väärtuslikku meediat kas mugavalt oma kodus või läbi tulistada off grid džunglisse, kõrbed, metsad, mäed, keskel ookeani ja isegi undamine kasutamise juhtudel. Kliendid saavad seejärel saata seadme tagasi AWS või säilitada seadme mitu võrsed kõik edastades oma andmed võrgus AWS DataSync. AWS Snowcone aitab meie kasutajatel ja fotograafidel vaevata ja paindlikult jagada oma kirge, tööd ja inspiratsiooni omavahel, kasutades SmugMug platvormi.”

Federated Wireless viib tööstuse arendamisel jagatud spektri kodanikud Broadband Radio Service (CBRS) võimeid. Ettevõtte partnerite ökosüsteem hõlmab rohkem kui 40 seadme tootjat koos pilveservi partneritega, kes on pühendunud CBRS-teenuste edendamiseks koostööle. „AWS Snowcone ja Federated Wireless Connectivity-AS-a-teenuse privaatne traadita lahendus võimaldab laias valikus uusi ärimudeleid ja sise- ja välistingimustes stsenaariume servas pilv, ja isegi kaugemale serva võrgu,” ütles Iyad Tarazi, president ja tegevjuht Federated Juhtmevaba. „Snowcone väike kujutegur ja jõulised võimalused annavad meile rohkem paindlikkust meie tehnoloogiarhitektuuris. Kombineeritud lahenduse lihtsustatud, uuenduslikud tarne- ja tõestatud pilvevõimalused annavad igat liiki ja suurusega organisatsioonidele turvalisuse, arvutusvõimsuse, teisaldamise ja liikuvuse, mida nad vajavad oma kõige pakilisemate äri- ja operatiivsete eesmärkide saavutamiseks.”

Novetta on arenenud analüüsilahenduste ettevõte, mis keskendub missiooni edule oma klientidele avalikus sektoris, riigikaitse, luure ja föderaalse õiguskaitsekogukondades. „AWS on juhtiv praktilise, missioonivalmis servaarvutustehnoloogia väljatöötamisel, mida kasutame lahenduste loomiseks, et aidata meie avaliku sektori klientidel päästa elusid. AWS Snowcone on suurepärane näide AWS-i innovatsioonist serva jaoks, „ütles Novetta kliendioperatsioonide vanemasepresident Rob Sheen. „Snowcone annab meile karm, turvaline, ja kaasaskantav serva arvutustehnika platvorm, mida saame kasutada katastroofi tsoonide ja karm serva kohtades. Meie hiljutistes väliharjutustes sooritas Snowcone suurepäraselt sensorrumlina servas, et jälgida inimesi ja varasid katastroofide tsoonis.”

CommScope surub tehnoloogia piire, et luua maailma kõige arenenum juhtmega ja traadita võrgud. „Ettevõtted, kes soovivad erasektori LTE-võrke juurutada ja vajavad lihtsaid ja lihtsaid installilahendusi, leiavad AWS Snowcone koos CommScope CBRS portfelliga, mis toimivad äriprobleemide lahendamisel optimaalse sidumise. Snowcone sobib ideaalselt 100s serv võrguseadmete erasektori LTE liikuvusega, „ütles Upendra Pingle, asepresident, Distributed Coverage ja Capacity Solutions, CommScope. „AWS-tehnoloogiapartnerina integreeruvad CommSpepe'i CBRS-lahendused, sealhulgas meie Spectrum Access System ja Radio Access Network pakkumised, kiirete ja hõõrdumatute juurutuste jaoks, mis annavad kasutajatele täieliku kontrolli nende andmete üle. Snowcone seade võimaldab meil jätkata edasiste uuenduste juhtimist meie CBRS lahendustes, muutes samal ajal takistuseks erasektori LTE võrkude sisenemisele.”

Teave Amazon Web Services kohta

14 aastat on Amazon Web Services olnud maailma kõige põhjalikum ja üldjoontes kasutusel olnud pilveplatvorm. AWS pakub üle 175 täielikult esiletõstetud teenuseid arvutamiseks, ladustamiseks, andmebaasideks, võrgustike loomiseks, analüüsiks, robootikaks, masinõppe ja tehisintellektiks (AI), asjade internetiks (IoT), mobiilseks, turvalisuseks, hübriidseks, virtuaalseks ja liitreaalsuseks (VR ja AR), meediaks ja rakenduste arendamiseks, rakenduste arendamiseks, juurutamiseks haldamise 76 kättesaadavus tsoonid (AZS) jooksul 24 geograafilistes piirkondades, teatas plaanid üheksa kättesaadavus tsoonid ja veel kolm AWS regioonid Indoneesia, Jaapan ja Hispaania. Miljonid kliendid, sealhulgas kõige kiiremini kasvavad idufirmad, suurimad ettevõtted ja juhtivad valitsusasutused, usaldavad AWS-i oma infrastruktuuri võimule, muutuksid liikuvamaks ja vähendavad kulusid. AWS-i kohta lisateabe saamiseks külastage aws.amazon.com.

Amazon kohta

Amazon juhindub neljast põhimõttest: kliendi kinnisidee, mitte konkurendi fookus, kirg leiutise vastu, pühendumus operatiivsele tipptasemele ja pikaajaline mõtlemine. Klientide ülevaateid, 1-Click shopping, personaliseeritud soovitused, peaminister, täitmine Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, Fire tabletid, Fire TV, Amazon Echo ja Alexa on mõned tooted ja teenused teerajaja Amazon. Lisateabe saamiseks külastage amazon.com/about ja järgige @AmazonNews.

Loe täielikku vabastamist AWS teatab üldine kättesaadavus AWS Snowcone

Täiendav lugemine

NIST vaadeldakse arvuti ja mobiiltelefoni kohtuekspertiisi Black Box

Amazon teatab üldise kättesaadavuse Textract

Allikas: ComplexDiscovery

CISA, FBI ja NSA ühine küberturvalisuse nõuandev väljapressimise kohta BlackMatter

This Joint Cybersecurity Advisory from the CISA, FBI, and NSA provides...

Hoiame saladusi? Pangasaladuse väljapressimise suundumuste seaduse andmed ajavahemikus jaanuar 2021 kuni juuni 2021

According to a recently published report, the U.S. Treasury's Financial Crimes...

Geograafiline kujutamine: lunavara rünnakud Ameerika Ühendriikides 2018i ja tänase vahel

Published by Comparitech, a pro-consumer website providing information, tools, reviews, and...

Soovitused tarkvara nõrkuste ohu leevendamiseks: NIST Secure Software Development Framework

This draft document from NIST on a proposed secure software development...

Consilio lõpetab Adecco erilise nõustaja õigusliku nõustamise ja e-juurdluse äriüksuste omandamise

According to Andy Macdonald, CEO of Consilio, “Consilio’s acquisition of D4...

Cellebrite omandada digitaalseid vihjeid

According to Cellebrite CEO Yossi Carmil, “We are pleased to announce...

iCONECT omandab Ayfie inspektori tehisintellekti koodebaasi

According to Ian Campbell, CEO of iCONECT, “Direct access to the...

e-juurdluse ühinemised, ülevõtmised ja investeeringud kvartalis 2021

From Ipro and Disco to Nuix and Lighthouse, the following findings,...

Uus ajastu e-juurdluse? Turukasvu raamimine kuue ajastute objektiivi kaudu

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Lähtestamine lähtestamine? e-juurdluse turu suuruse kohandused aastaks 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Kodu või eemal? e-juurdluse kollektsiooni turu suuruse ja hinnakujunduse kaalutlused

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Viis suurt lugemist küber-, andme- ja õigusliku avastuse kohta septembriks 2021

From countering ransomware to predictive coding and packaged services, the September...

Viis suurt lugemist küber-, andme- ja õigusliku avastuse kohta augustis 2021

From the interplay of digital forensics in eDiscovery to collecting online...

Viis suurt lugemist küber-, andme- ja juriidilise avastuse kohta 2021. aasta juulis

From considerations for cyber insurance and malware to eDiscovery business confidence...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta juuni 2021

From remediating cyberattacks to eDiscovery pricing, the June 2021 edition of...

Saagikoristuse aeg? E-juurdluse operatiivmõõdikud 2021. aasta sügisel

In the fall of 2021, 67 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

Seasonably kuum? Sügis 2021 e-juurdluse ettevõtete usalduse uuringu tulemused

Since January 2016, 2,595 individual responses to twenty-four quarterly eDiscovery Business...

Veel Loomapidajaid? Prognoositav kodeerimise tehnoloogiate ja protokollide uuring — sügisel 2021 tulemused

From the most prevalent predictive coding platforms to the least commonly...

Hõõguvad ootused? Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2021. aasta suvel

In the summer of 2021, 63.3% of survey respondents felt that...