Thu. Mar 30th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Uwaga redaktora: Od czasu do czasu, ComplexDiscovery podkreśla publicznie dostępne lub prywatne ogłoszenia, aktualizacje treści, i badania z cyberprzestrzeni, dane, i legalne odkrycia dostawców, organizacje badawcze, i członków społeczności ComplexDiscovery. Podczas gdy ComplexDiscovery regularnie podkreśla te informacje, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za twierdzenia treści.

  Aby przesłać zalecenia dotyczące rozważenia i włączenia do cyberprzestrzeni ComplexDiscovery, dane, oraz usługi zorientowane na odkrycie prawne, produkt, lub ogłoszenia badawcze, skontaktuj się z nami już dziś.

  Informacja prasowa (Listopad 28, 2022)

  Integreon ogłasza nowego dyrektora generalnego

  Globalny lider usług technologicznych Subruto Mukerji napędza rozwój Integreon, wykorzystując technologię i innowacje

  Integreon, zaufany światowy dostawca usług prawnych i biznesowych outsourcingu, ogłosił dzisiaj, że globalny lider usług technologicznych Subruto Mukerji został mianowany dyrektorem generalnym. Integreon jest w większości własnością funduszy inwestycyjnych zarządzanych EagleTree Capital.

  Jako weteran branży usług technologicznych, Subreto dołącza do Integreon z Rackspace Technology, gdzie ostatnio był prezesem regionu obu Ameryk, po tym, jak wcześniej pełnił funkcję dyrektora operacyjnego. Pod kierownictwem Subreto, Rackspace Technology stała się jednym z wiodących na świecie dostawców zarządzanych rozwiązań w chmurze, znacznie rozszerzył swój globalny zasięg dostaw i odnotował kolejne lata dwucyfrowego wzrostu przychodów. Wcześniej spędził 20 lat w HPE Enterprise Services i jej poprzednikach, pełniąc różne role kierownicze w zakresie klientów i dostaw. Kulminacją tego było bycie częścią zespołu kierowniczego, który zintegrował HPE Enterprise Services i CSC w celu utworzenia technologii DXC, tworząc w ten sposób platformę pomagającą firmom na całym świecie w prowadzeniu ich krytycznych systemów w publicznych, chmurach prywatnych i hybrydowych.

  „Z przyjemnością witamy Subreto, doświadczonego kierownika wyższego szczebla z doskonałymi osiągnięciami w rozwijających się firmach świadczących usługi outsourcingowe z technologią, w firmie Integreon”, powiedział Anup Bagaria, partner współzarządzający w EagleTree Capital.

  „Styl przywództwa Subreto w połączeniu z pasją do wykorzystywania technologii w celu poprawy wyników klientów czyni go idealną osobą, która poprowadzi Integreon do kolejnej fazy innowacji i rozwoju”, powiedział Rohan Rai, partner w EagleTree Capital, który pełnił funkcję tymczasowego dyrektora generalnego Integreon.

  „Dzięki zaangażowaniu w zorientowanie na klienta i doskonałość operacyjną Integreon stał się zaufanym partnerem kilku największych światowych korporacji i najbardziej szanowanych kancelarii prawnych, z których wiele jest klientami od ponad dekady” - powiedział Subreto. „Jestem podekscytowany możliwością współpracy z utalentowanymi pracownikami Integreon, aby budować na tak solidnych podstawach”.

  Subreto planuje dalsze połączenie wiedzy ponad 3500 osób Integreon, pracujących w globalnej sieci centrów dostaw, z ciągłym zaangażowaniem firmy w opracowywanie innowacyjnych rozwiązań opartych na technologii, aby pomóc przewidywać i rozwiązywać przyszłe wyzwania klientów. Najlepszy zespół Integreon, który jest centrum doskonałości Integreon w zakresie innowacji i automatyzacji, uzupełnia głęboką ławę ekspertów tematycznych firmy, i często opracowuje indywidualne rozwiązania technologiczne, aby zwiększyć wydajność operacyjną klientów.

  Przed rozpoczęciem kadencji w Rackspace Technology, Subreto był wiceprezesem i dyrektorem generalnym w DXC Technology, spółce świadczącej usługi IT w obrocie publicznym o wartości 25 miliardów dolarów. Wcześniej zajmował stanowiska kierownicze w Hewlett-Packard, Digital GlobalSoft i Wipro. Posiada tytuł magistra studiów nad zarządzaniem uzyskany w Birla Institute of Technology and Science.

  Integreon

  Integreon jest zaufanym, globalnym dostawcą usług prawnych i biznesowych outsourcingu korporacjom i kancelariom prawnym, które chcą rozszerzyć swoje możliwości i zmienić swoje wyniki. Ponad 3 500 specjalistów firmy Integreon zapewnia fachowe wsparcie w zakresie szeregu usług zarządzanych — od przepisów prawnych i zgodności po kreatywne projektowanie, dostarczanie treści i wsparcie administracyjne. Dzięki globalnym centrom dostaw na trzech kontynentach, Integreon zapewnia całodobową obsługę w ponad 50 językach i jest głęboko zaangażowana w sukces klientów, konsekwentnie dostarczając innowacyjne rozwiązania oparte na technologii, które poprawiają elastyczność i wydajność w celu zwiększenia wydajności biznesowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat zakresu usług Integreon, odwiedź stronę www.integreon.com i śledź Integreon na LinkedIn, Twitterze i Facebooku.

  O EagleTree Capital

  EagleTree Capital to wiodąca nowojorska firma private equity na średnim rynku, która zakończyła ponad 40 inwestycji private equity i ponad 80 transakcji dodatkowych w ciągu ostatnich 20+ lat. EagleTree inwestuje głównie w Ameryce Północnej w następujących sektorach: media i usługi biznesowe, konsument, oraz woda i specjalność przemysłowa. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.eagletree.com lub znajdź EagleTree na LinkedIn.

  Przeczytaj oryginalne ogłoszenie.

  Dodatkowy odczyt

  Lista biegowa: ponad 100 najlepszych dostawców eDISCOVERY

  Czas na eksperta? HayStackid® wprowadza nową globalną ofertę doradczą

  Źródło: complexDiscovery