Tue. Jan 31st, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu nodrošinātājiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  Investoru atjaunināšana (2022. gada 29. septembris)

  ASIC izpildes procedūras

  Tirgus izlaiduma pārskats

  Nesenajā investoru ziņu atjauninājumā, ko uzņēmums Nuix publicēja 2022. gada 29. septembrī, ir secināts, ka ASIC ir uzsākusi civillietu federālajā tiesā pret Uzņēmumu un tā direktoriem laikposmā no 2021. gada 18. janvāra līdz 2021. gada 21. aprīlim. Informācija, kas pieejama Nuix tirgū, var interesēt juridiskos, biznesa un informācijas tehnoloģiju profesionāļus, kas darbojas vai iegulda e-datu atklāšanas ekosistēmā.

  Saskaņā ar atbrīvošanu tirgū ASIC apgalvo, ka Uzņēmuma tirgus informācijas atklāšanas aspekti šajā periodā ir pretrunā Uzņēmumu likuma un ASIC likuma noteikumiem un ka attiecīgie direktori ir pārkāpuši savus pienākumus attiecībā uz šo informācijas izpaušanu. Jo īpaši ASIC apgalvo, ka informācija par uzņēmuma gada līguma vērtību (ACV) un likumā noteikto ieņēmumu izpildi attiecībā pret prognozēm bija nepilnīga.

  Turklāt ASIC lūdz deklarācijas par iespējamiem pārkāpumiem, naudas sodiem pret Nuix un naudas sodiem un rīkojumiem par diskvalifikāciju pret attiecīgajiem direktoriem.

  Izlaižot tirgū, Nuix ir pilnībā sadarbojies ar ASIC šo jautājumu izmeklēšanas laikā.

  Nuix arī noliedz pret to izteiktos apgalvojumus un pret direktoru izvirzītos apgalvojumus un plāno aizstāvēt tiesvedību. Ņemot vērā šo jautājumu Tiesā, Nuix uzsvēra, ka uzņēmums nesniegs komentārus par šo tiesvedības norisi.

  Lasīt Complete Market Release: ASIC izpildes process (PDF) - Mouseover, lai ritinātu

  Nuix tirgus izlaidums - ASIC izpildes process - 092922

  Par Nuix

  Nuix Limited ir vadošais izmeklēšanas analīzes un izlūkošanas programmatūras nodrošinātājs ar redzējumu “atrast patiesību digitālajā pasaulē”. Nuix palīdz klientiem apstrādāt, normalizēt, indeksēt, bagātināt un analizēt datus no daudziem dažādiem avotiem, risinot daudzas viņu sarežģītās datu problēmas. Nuix platforma atbalsta dažādus lietošanas gadījumus, tostarp kriminālizmeklēšanu, finanšu noziegumus, tiesvedības atbalstu, darbinieku un iekšējās informācijas izmantošanas izmeklēšanu, juridisko e-datu atklāšanu, datu aizsardzību un privātumu, kā arī datu pārvaldību un atbilstību normatīvajiem aktiem.

  Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet investors.nuix.com

  Izlasiet sākotnējo atbildi.

  Papildus lasīšana

  Atklājot atbildi? Nuix ziņojums ASX informācijas pieprasījumam

  Atklāj atskaites? Nuix piezīmes preses spekulācijas

  Ieguldījumi e-datu atklāšanā (darbojas saraksts)

  Avots: ComplexDiscovery