Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusteenuste pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  ComplexDiscovery küber-, andmete- ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes soovituste esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  Taustmärkus. E-juurdluse tarkvara pakkuja Nuix järgmine 2022. aasta aruanne võib huvi pakkuda e-juurdluse ökosüsteemis tegutsevaid või investeerivaid juriidilisi, äri- ja infotehnoloogia spetsialiste. Lisaks pakub Redpointi riskikapitalisti Tomasz Tunguzi hiljutine postitus huvitava kaalutluse, mis võib avaliku tarkvara ettevõtete väärtuse osas olla asjakohane. Postitus pealkirjaga Kasv ei ole enam tarkvaraettevõtte väärtuse parim ennustaja, märgib, et kasumlikkus on tõusnud avaliku tarkvarafirma väärtuse kõige olulisemaks korrelaadiks ja ennustajaks. Kõnealune tulude vaatlus võib intressida ka üksikisikuid, kes kaaluvad hindamisi aastakasumi tulemuste põhjal.

  Pressiteade ja majandusaasta aruanne

  Nuix 2022 majandusaasta aruanne

  Turuväljaanne (17. oktoober 2022)

  Sydney, Austraalia — ülemaailmne tarkvaraettevõte Nuix (edaspidi „ettevõte”, ASX: NXL) lisab aastaaruande 2022.

  Käesolev dokument on volitatud avaldamiseks Nuixi juhatusele.

  Umbes Nuix

  Nuix Limited on juhtiv uurimisanalüütika ja luuretarkvara pakkuja, mille nägemus on „tõe leidmine digitaalses maailmas”. Nuix aitab klientidel töödelda, normaliseerida, indekseerida, rikastada ja analüüsida paljudest erinevatest allikatest pärinevaid andmeid, lahendades paljusid nende keerukaid andmeprobleeme. Nuix platvorm toetab mitmesuguseid kasutusjuhtumeid, sealhulgas eeluurimist, finantskuritegusid, kohtuvaidluste tuge, töötajate ja siseringi uurimist, juriidilist e-juurdlust, andmekaitset ja privaatsust ning andmejuhtimist ja õigusaktide järgimist.

  Täiendava info saamiseks külastage investors.nuix.com

  Loe algset väljalaset.

  Aastaaruande väljavõte (esimehe kiri - Hon Jeffrey Bleich)

  Me mõistame, et Nuixi majandustulemused ei ole vastanud paljude meie sidusrühmade, sealhulgas aktsionäride ootustele. Samuti ei ole need tulemused täitnud juhtkonna ootusi selle ettevõtte potentsiaali. Nii et me oleme teinud, mida oli vaja, ja oleme muutunud. Oleme muutnud juhatuse koosseisu. Oleme muutnud palju ettevõtte tippjuhtide meeskond. Oleme kontrolsinud oma tulemuslikkust, et tuvastada lüngad täitmises ning parandus- ja majanduskasvu valdkonnad. Täna on Nuix valmis võtma oma arengus järgmisi samme, kus on uus juhtmeeskond, uus strateegiline suund ja pidev tehnoloogiainvesteeringud. Mis ei ole muutunud on visioon, mis juhib maailma andekamaid insenere tulema ja jääda Nuix. Nad on siin, et teha olulist erinevust meie klientide kõige raskemate andmetega seotud probleemide lahendamisel.

  (window.advanced_ads_ready || jQuery (dokument) .ready) .kõne (null, funktsioon () {var $complslider1025358720 = jQuery („.compl-slider-1025358720"); $complslider1025358720.on („unslider.ready”, funktsioon () {jQuery („div.custom-liugur ul”) .css („ekraan”, „blokeerida”);}); $complslider1025358720.unslider ({viivitus: 7000, autoplay: tõsi, nav: vale, nooled:vale, lõpmatu: true}); $complslider1025358720.on („hiire üle”, funktsioon () {$complslider1025358720.unslider („stop”);}) .on („hiire välja”, funktsioon () {$complslider1025358720.unslider („start”);});});

  Loe täielikku Nuixi aastaaruannet 2022 (PDF) - Hiireülekande kerimiseks

  Nuix 2022 majandusaasta aruanne — 17. oktoober 2022

  Täiendav lugemine

  Investeeringud e-juurdlusse (töötab loend)

  E-juurdluse äri lühendatud pilk: ühinemised, omandamised ja investeeringud

  Alla? Nuix FY 22 tulemused ja strateegiline värskendamine

  Allikas: ComplexDiscovery