Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu nodrošinātājiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  Vispārīga piezīme. Nākamajā 2022. gada pārskatā no e-datu atklāšanas programmatūras nodrošinātāja Nuix var būt ieinteresēti juridiskie, biznesa un informācijas tehnoloģiju speciālisti, kas darbojas vai iegulda e-datu atklāšanas ekosistēmā. Turklāt nesen Tomasz Tunguz, riska kapitālists ar Redpoint, ziņojums sniedz interesantu apsvērumu, kas var būt svarīgs attiecībā uz publisko programmatūras uzņēmumu vērtību. Post ar nosaukumu Izaugsme vairs nav labākais Prognozēt Programmatūras uzņēmuma vērtību, norāda, ka rentabilitāte ir pieaudzis kā nozīmīgākais korelē un prognozēt publiskā programmatūras uzņēmuma vērtību. Šis ieņēmumu novērojums var arī interesēt indivīdus, kuri apsver novērtējumus, ņemot vērā gada peļņas rezultātus.

  Paziņojums presei un gada pārskats

  Nuix 2022. gada pārskats

  Tirgus izlaide (2022. gada 17. oktobris)

  Sidneja, Austrālija — Pasaules programmatūras uzņēmums Nuix (turpmāk tekstā — “uzņēmums”, ASX: NXL) pievieno 2022. gada pārskatu.

  Šo dokumentu ir atļāvusi izlaist Nuix padome.

  Par Nuix

  Nuix Limited ir vadošais izmeklēšanas analīzes un izlūkošanas programmatūras nodrošinātājs ar redzējumu “atrast patiesību digitālajā pasaulē”. Nuix palīdz klientiem apstrādāt, normalizēt, indeksēt, bagātināt un analizēt datus no daudziem dažādiem avotiem, risinot daudzus sarežģītos datu izaicinājumus. Nuix platforma atbalsta dažādus lietošanas gadījumus, tostarp kriminālizmeklēšanu, finanšu noziegumus, tiesvedības atbalstu, darbinieku un iekšējās informācijas izmantošanas izmeklēšanu, juridisko e-datu atklāšanu, datu aizsardzību un privātumu, kā arī datu pārvaldību un atbilstību normatīvajiem aktiem.

  Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet investors.nuix.com

  Izlasiet sākotnējo laidienu.

  Gada ziņojums ekstrakts (priekšsēdētāja vēstule - Hon Jeffrey Bleich)

  Mēs atzīstam, ka Nuix finanšu rezultāti nav apmierinājuši daudzu mūsu ieinteresēto pušu, tostarp akcionāru, cerības. Tāpat šie rezultāti nav atbilduši Vadības cerībām par šī uzņēmuma potenciālu. Tātad mēs esam darījuši to, kas bija vajadzīgs, un mēs esam mainījušies. Mēs esam mainījuši valdes sastāvu. Mēs esam mainījuši lielu daļu no uzņēmuma augstākā līmeņa vadītāju komandas. Mēs esam rūpīgi pārbaudījuši savu sniegumu, lai noteiktu nepilnības izpildes jomā un uzlabošanas un izaugsmes jomas. Šodien Nuix ir gatavs spert nākamos soļus savā attīstībā, izveidojot jaunu vadības komandu, jaunu stratēģisko virzienu un turpinot investīcijas tehnoloģijās. Nav mainījies redzējums, kas piesaista pasaules talantīgākos inženierus, lai nāktu un paliktu Nuix. Tie ir šeit, lai būtiski mainītu mūsu klientu vissarežģītāko ar datiem saistīto problēmu risināšanā.

  (window.advanced_ads_ready || jQuery (dokuments) .ready) .call (null, funkcija) {var $complslider56386752 = jQuery (“.compl-slider-56386752"); $complslider56386752.on (“unslider.ready”, funkcija () {jQuery (“div.custom-slīdnis ul li”) .css (“displejs”, “block”);}); $complslider56386752.unslider ({kavēšana:7000, automātiskā atskaņošana:true, nav:nepatiess, bultiņas:nepatiess, bezgalība:true}); $complslider56386752.on (“mouseover”, funkcija () {$complslider56386752.unslider (“stop”);}) .on (“mouseout”, funkcija () {$complslider56386752.unslider (“start”));});});

  Lasīt pilnu Nuix gada pārskatu 2022 (PDF) - Mouseover, lai ritinātu

  Nuix 2022. gada pārskats — 2022. gada 17. oktobris

  Papildus lasīšana

  Ieguldījumi e-datu atklāšanā (darbojas saraksts)

  saīsināts e-datu atklāšanas uzņēmējdarbības pārskats: apvienošanās, iegāde un ieguldījumi

  Uz leju zem? Nuix FY 22 rezultāti un stratēģiskās atsvaidzināšanas atjauninājums

  Avots: ComplexDiscovery