Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud andmete avastamise ja seadusliku avastamise pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  Soovituste esitamiseks ComplexDiscovery andmete ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannete esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  Pressiteate väljavõte

  Hanzo käivitab juhtimiskeskuse, seadusliku tootlikkuse jaoks mõeldud lõtva rakenduse

  Hanzo toob hõõrdumatu ettevõtte e-juurdluse Slacki digitaalsesse peakonda esimese rakendusega, mis on pühendatud õigusrühmadele Slacki ja Google Workspace'i andmetega seotud küsimuste loomiseks ja seaduslike varade täitmiseks.

  Tehnoloogia pioneer Hanzo, pakkuja ettevõtete lahendusi juriidiliste, juhtimise ja nõuetele vastavuse meeskonnad on uhke tutvustada Hanzo Command Center. Hanzo Command Center on loodud töötama sujuvalt Hanzo Illuminate'iga, on Slacki e-juurdluse rakendus, mis võimaldab kasutajatel luua küsimusi turvaliselt, algatada seaduslikke hoidjaid, lisada hooldajaid ja käivitada kollektsioone kas Slackis või Google'i tööruumis otse Slacki sees.

  Tänapäeval täidavad kasutajad mitmeid igapäevaseid ülesandeid koostööplatvormidel nagu Slack. Uuringud on samuti näidanud, et „konteksti vahetamine” platvormide ja rakenduste vahel võtab teemaks tootlikkust ja stressi taset. Slack koos GlobalWebIndeksiga teatas oma 2019 Slack State of Work” aruande, et 64% joondatud töötajatest teatab 30+minuti kulutuste igapäevasest vahetamisrakendusest, mille tulemuseks on 130+ kaotatud tundi aastas, lihtsalt rakenduste vahel vahetamine.

  „Slacki digitaalse peakontori filosoofia mõistmine, mis julgustab Slackis rohkem tööd, et hõlbustada suuremat tootlikkust, oli juhtimiskeskuse projekteerimisel meie mõtlemise esirinnas,” ütles Hanzo tootejuht Dave Ruel. „Meil oli oluline anda ettevõtete juriidilistele meeskondadele võimalus parandada oma töövooge, võimaldades neil hallata e-juurdluse protsesse Slacki, kus nad juba töötasid.”

  Hanzo juhtimiskeskus kõrvaldab tootlikkuse ja tapmise konteksti vahetamise ja võimaldab ettevõtte juriidilistel meeskondadel täita e-juurdluse ülesandeid kuni 50% kiiremini* kui ainult Hanzo Illuminate kasutamine. SLACKI-põhine rakendus pakub ka juhitud töövoogu alates aine loomisest kuni kogumiseni, muutes kogu protsessi liikumise ja sooritamise lihtsamaks.

  *Hanzo sisemised võrdlustestid on näidanud, et aine loomine ja hooldaja ülesanded on kuni 50% kiiremad, kasutades Command Center kui Illuminate üksi.

  Command Center on funktsioon taotluse Hanzo Illuminate klientidele, kes on ka Slack ettevõtte grid litsentsi ja/või Google Business Plus või Enterprise litsentsi. Olemasolevad Hanzo Illuminate kliendid pääsevad sellele rakendusele ilma lisakuludeta. Järgnevalt on hanzo Command Center rakenduses sisalduvate funktsioonide loend.

  Mateeria loomine - Hanzo Illuminate' is küsimus koos nime, kirjelduse, andmeallikate ja valikuliste algus-/lõppkuupäevadega

  Lisa hooldaja - Lisa haldaja (id) olemasolevatesse Hanzo Illuminate küsimustesse mis tahes hetkel e-juurdluse protsessi.

  Koguda Matter - vallandada asi kogumise vabatahtlik algus/lõppkuupäevad slack/Gmail/GDrive andmeallikate.

  Mateeride loend - Loo küsimuste loend Command Center „Sõnumid” piirkonnas.

  Haldaja nimekiri - looge valitud asja hooldajate nimekiri käsukeskuse „Sõnumid” alal.

  Kanalite nimekiri - genereerige valitud asja kanalite loend Command Center „Sõnumid” piirkonnas.

  Sulge asi - Sulgege asi Hanzo Illuminate. See lõpetab ainete sünkroonimise Slacki vastu ja vabastab hooldajad ootelt Slacki ja/või Google Vaultis.

  Otseteede toimingud — kõik ülaltoodud funktsioonid on saadaval käsukeskuse sõnumite alal olevate otseteede kaudu.

  Sõnumite ala - käsukeskuses sooritatud toimingud logitakse alal Sõnumid. Kasutajad saavad otsida sõnumialast hooldajaid, toiminguid, asja nimesid jne.

  Hanzo kohta

  Hanzo aitab globaalsetel ettevõtetel juhtida ja vähendada õiguslikke riske kõikjal, kus tööd tehakse. Meie visiooniks on pakkuda ettevõtetele ühtset tõeallikat nende keerukate sideandmete jaoks. Hanzo lahendused koguvad uurimiste, kohtuvaidluste ja nõuetele vastavuse andmeid kõikjal, kus töötajad koostööd teevad — sealhulgas raskesti kogutavad allikad nagu Slack, Google Workspace, Jira, projektijuhtimine, koostööplatvormid ja SaaS sisemised süsteemid. Hanzo tarkvara tagab kaitsva säilitamise, sihtotstarbelise kogumise ja dünaamilise sisu tõhusa läbivaatamise. Hanzo on SOC 2® Type 2 sertifitseeritud, näidates oma pühendumust andmete turvalisuse tagamiseks ja suurte ettevõtete teenindamiseks kogu maailmas. Lisateavet hanzo.co ja järgige värskendusi Twitteris: @gethanzo või LinkedInis.

  Loe täielikku esialgset väljakuulutamist.

  Täiendav lugemine

  Töötav nimekiri: üle 100 parimat e-juurdluse pakkujat

  Määratlemine Cyber Discovery? Määratlus ja raamistik

  Allikas: ComplexDiscovery