Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu nodrošinātājiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  Pamatinformācija: Šis paziņojums ir kopīgs ar 3Q2022 finanšu rezultātiem e-datu atklāšanas sniedzēja DISCO un var interesēt juridisko, biznesa un informācijas tehnoloģiju profesionāļiem, kas darbojas vai iegulda e-datu atklāšanas ekosistēmā. Turklāt nesen publicētais Tomasz Tunguz (2022. gada augusts), riska kapitālists ar Redpoint, sniedz interesantu apsvērumu, kas var būt svarīgs attiecībā uz publisko programmatūras uzņēmumu vērtību. Post ar nosaukumu Izaugsme vairs nav labākais Prognozēt Programmatūras uzņēmuma vērtību, norāda, ka rentabilitāte ir pieaudzis kā nozīmīgākais korelē un prognozēt publiskā programmatūras uzņēmuma vērtību.

  Paziņojums presei (2022. gada 10. novembris)

  DISCO paziņo par 2022 gada otro ceturksni

  Kopējie ieņēmumi $34,5 miljoni, gadu virs gada pieaugums par 15%

  AUSTIN, Texas- (BUSINESS WIRE) - CS Disco, Inc. (“DISCO”) (NYSE: LAW) šodien paziņoja finanšu rezultātus tās trešajā ceturksnī beidzās 30 septembris, 2022.

  “Šajā ceturksnī mēs redzējām klientu skaita pieaugumu, izmantojot mūsu risinājumu, jo mūsu klientu skaits pieauga līdz 1,318, kas ir par 26% gadā vairāk nekā gadu,” sacīja Kiwi Camara, līdzdibinātājs un izpilddirektors. “Turklāt mūsu pastiprinātā uzmanība darbības efektivitātei ir radījusi ievērojamu pagājušajā ceturksnī sniegto EBITDA vadlīniju pārspēt.”

  2022. gada trešais ceturksnis finanšu svarīgākie aspekti:

  Kopējie ieņēmumi bija $34,5 miljoni, augšup 15% salīdzinājumā ar trešo ceturksni 2021.

  GAAP neto zaudējumi bija $20.1 miljons, salīdzinot ar $9.2 miljoni trešajā ceturksnī 2021.

  Koriģētā EBITDA bija ($13,1) miljoni, salīdzinot ar ($7,5) miljoniem trešajā ceturksnī 2021.

  Nesenie biznesa aspekti:

  DISCO nosaukts līderis IDC MarketScape: DISCO tika atzīts par līderi IDC MarketScape: Worldwide eDiscovery Early Case Assessment Software 2022 Vendor Assessment. IDC MarketScape identificēja stiprās puses Disco korporatīvajā instrumentu komplektā un ērtu lietošanu saviem klientiem.

  Austin Business Journal Best CFO balvas 2022: Michael Lafair, finanšu direktors DISCO, ieguva valsts uzņēmumu kategorijā Austin Business Journal Best CFO balvas 2022.

  Pilna gada 2022. gada finanšu perspektīva

  No 2022. gada 10. novembra DISCO izsniedz šādu perspektīvu 2022. finanšu gadam:

  Ieņēmumi diapazonā no 132,0 ASV dolāriem - 136,0 miljoni ASV dolāru, kas atspoguļo gada pieaugumu no 15% līdz 19%.

  Koriģētā EBITDA diapazonā no ($54,0) - ($50,0) miljoni.

  DISKO finanšu gada 2022. finanšu perspektīvas ir balstītas uz vairākiem pieņēmumiem, kas var mainīties, un daudzi no tiem ir ārpus tās kontroles. Ja faktiskie rezultāti atšķiras no šiem pieņēmumiem, šīs cerības var mainīties. Nevar būt nekādas garantijas, ka Disco sasniegs šos rezultātus.

  Koriģētā EBITDA saskaņošana, pamatojoties uz nākotni, ar neto zaudējumiem, vistiešāk salīdzināmais GAAP pasākums nav pieejams bez nepamatotiem centieniem sakarā ar lielo mainīgumu un sarežģītību un zemu redzamību attiecībā uz maksājumiem, kas nav iekļauti šajā vispārpieņemtajos grāmatvedības principa pasākumos; jo īpaši uz krājumiem balstītu kompensācijas izdevumu ietekme, kas ir specifiska pašu kapitāla kompensācijas piešķiršanai, ko tieši ietekmē neparedzamas DISKO akciju cenas svārstības. DISKOTĒKA sagaida, ka iepriekš minēto maksājumu mainīgums būtiski un potenciāli neparedzami ietekmēs tās turpmākos vispārpieņemtos grāmatvedības principa finanšu rezultātus.

  Konferences zvana informācija

  Šodien, 2022. gada 10. novembrī plkst. 14:00 (17:00 ET) notiks konferences zvans un tīmekļapraide, lai apspriestu 2022. gada trešā ceturkšņa finanšu rezultātus un svarīgākos biznesa aspektus. Konferences zvanam var piekļūt, zvanot (888) 550-5431 no Amerikas Savienotajām Valstīm vai +1 (646) 960-0807 starptautiskā mērogā ar konferences numuru 8394292. Konferences zvana tiešraidei un citiem materiāliem, kas saistīti ar DISCO finansiālo darbību, var piekļūt no Disco investoru attiecību mājas lapā vietnē ir.csdisco.com.

  Pēc zvana pabeigšanas līdz plkst. 10:59 CT (11:59 vakarā ET) ceturtdien, 2022. gada 1. decembrī, tālruņa atskaņošana būs pieejama, zvanot (800) 770-2030 no Amerikas Savienotajām Valstīm, +1 (647) 362-9199 starptautiskā mērogā ar konferences numuru 8394292. Tīmekļa apraide atkārtota atskaņošana būs pieejama arī vietnē ir.csdisco.com 12 mēnešus.

  Par Diskotēku

  DISCO (NYSE: LAW) nodrošina mākoņa dzimtā, mākslīgā intelekta darbināmu juridisku risinājumu, kas vienkāršo e-atklāšanu, juridisko dokumentu pārskatīšanu un lietu pārvaldību uzņēmumiem, advokātu birojiem, juridisko pakalpojumu sniedzējiem un valdībām. Mūsu mērogojamais, integrētais risinājums ļauj juridiskajām nodaļām viegli apkopot, apstrādāt un pārskatīt uzņēmuma datus, kas ir būtiski vai potenciāli saistīti ar juridiskiem jautājumiem.

  Atsauces uz “DISCO”, “Sabiedrība”, “mūsu” vai “mēs” šajā paziņojumā presei attiecas uz CS Disco, Inc un tās meitasuzņēmumiem konsolidēti.

  Izlasiet sākotnējo paziņojumu.

  Pilnīgs paziņojums ar tabulām (PDF) - Mouseover, lai ritinātu

  Diskot-paziņojumi-trešais ceturksnis-2022-finanšu rezultāti

  Lagniappe

  Izaugsme vairs nav labākais programmatūras uzņēmuma vērtības prognozētājs (Tomasz Tunguz)

  Beyond ieņēmumi? DISCO paziņo par 2022 gada otro ceturksni

  Pāreja kvartāls? DISCO paziņo par 2022. gada 1. ceturkšņa finanšu rezultātiem

  Papildus lasīšana

  Ieguldījumi e-datu atklāšanā (darbojas saraksts)

  saīsināts e-datu atklāšanas uzņēmējdarbības pārskats: apvienošanās, iegāde un ieguldījumi

  Avots: ComplexDiscovery