Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Довідкова інформація: Агентство Європейського Союзу з кібербезпеки, ENISA, є агентством Союзу, що займається досягненням високого загального рівня кібербезпеки в Європі. Створене в 2004 році та посилене Законом ЄС про кібербезпеку, Агентство Європейського Союзу з кібербезпеки сприяє кіберполітиці ЄС, підвищує надійність продуктів, послуг та процесів ІКТ за схемами сертифікації кібербезпеки, співпрацює з державами-членами та органами ЄС та допомагає Європа готується до кібер-викликів завтрашнього дня. Завдяки обміну знаннями, нарощуванню потенціалу та підвищенню обізнаності Агентство працює разом зі своїми ключовими зацікавленими сторонами для зміцнення довіри до пов'язаної економіки, підвищення стійкості інфраструктури Союзу та, врешті-решт, для забезпечення цифрової безпеки суспільства та громадян Європи.

  Європейська рамка навичок кібербезпеки, розроблена для сприяння створенню компетентної робочої сили з кібербезпеки, була в центрі уваги недавньої конференції з навичок кібербезпеки, організованої ENISA. Ця нова структура може бути корисною для фахівців з кібербезпеки, управління інформацією та правових розкриттів, які прагнуть краще зрозуміти та вирішити загрози кібербезпеці.

  Огляд публікації*

  Європейська рамка навичок кібербезпеки (ECSF)

  Агентство Європейського Союзу з Кібербезпеки (ENISA)

  Європейська рамка навичок кібербезпеки (ECSF) є результатом спільних зусиль ENISA та спеціальної робочої групи ENISA з питань кібербезпеки.

  Метою ECSF є створення загального розуміння відповідних ролей, компетенцій, навичок та знань; сприяння розпізнаванню навичок кібербезпеки; та підтримка розробки навчальних програм, пов'язаних з кібербезпекою. Він узагальнює всі ролі, пов'язані з кібербезпекою, у 12 профілів, які індивідуально аналізуються на деталі відповідальності, навичок, синергії та взаємозалежності, яким він відповідає.

  ECSF надає відкритий європейський інструмент для побудови загального розуміння професійних рольових профілів кібербезпеки та загальних відображень з відповідними навичками та компетенціями, необхідними.

  Фреймворк доповнюється посібником користувача, який представляє собою практичний посібник з його використання, заснований на прикладах та прикладах використання. Посібник містить три приклади для приватних організацій, яким потрібно найняти, підвищити кваліфікацію та/або перекваліфікацію свого персоналу в галузі кібербезпеки, а також випадки використання, які представляють досвід семи організацій, що використовують ECSF в різних контекстах.

  Коротко про цілі ECSF

  Використання ECSF забезпечує загальну термінологію та спільне розуміння між професійним попитом у сфері кібербезпеки (робоче місце, набір персоналу) та пропозицією (кваліфікація, навчання) по всьому ЄС.

  ECSF підтримує визначення критичного набору навичок, необхідних з точки зору робочої сили. Це дозволяє постачальникам навчання підтримувати розробку цього набору, а політикам підтримувати цілеспрямовані ініціативи щодо пом'якшення виявленого розриву у навичках.

  Рамки полегшують розуміння провідних професійних ролей кібербезпеки та необхідних необхідних навичок, включаючи м'які навички, а іноді і законодавчі аспекти. Зокрема, це дає можливість неспеціалістам та HR-відділам зрозуміти вимоги до планування ресурсів, підбору персоналу та планування кар'єри, підтримки кібербезпеки.

  Рамки сприяють гармонізації освіти, навчання та розвитку робочої сили в галузі кібербезпеки. У той же час, ця загальноєвропейська мова для контексту навичок і ролей кібербезпеки добре поєднується з усім професійним доменом ІКТ.

  ECSF сприяє досягненню посиленого захисту від кібератак та забезпеченню захищених ІТ-систем у суспільстві. Він забезпечує стандартну структуру та консультує щодо того, як впровадити нарощування потенціалу в рамках європейської робочої сили з кібербезпеки.

  Більше інформації про ECSF

  Нестача робочої сили в сфері кібербезпеки та розрив навичок є основними проблемами як для економічного розвитку, так і для національної безпеки, особливо в умовах швидкої цифровізації світової економіки. Таким чином, розробка Європейської рамки навичок кібербезпеки з урахуванням потреб ЄС та кожної з його держав-членів стала важливим кроком до цифрового майбутнього Європи.

  Фреймворк надає практичний інструмент для підтримки ідентифікації та артикуляції завдань, компетенцій, навичок та знань, пов'язаних з ролями європейських професіоналів з кібербезпеки. Основною метою рамок є створення спільного розуміння між окремими особами, роботодавцями та постачальниками навчальних програм у країнах-членах ЄС, що робить його цінним інструментом для подолання розриву між професійним робочим місцем у сфері кібербезпеки та навчальним середовищем.

  Рамки зміцнять європейську культуру кібербезпеки, надаючи спільну європейську мову між громадами, тим самим зробивши важливий крок вперед до цифрового майбутнього Європи.

  12 рольових профілів кібербезпеки, визначених рамкою, забезпечують загальне розуміння основних місій, завдань та навичок кібербезпеки, необхідних у професійному контексті кібербезпеки, що робить його ідеальним орієнтиром для профілювання навичок та знань, необхідних фахівцям з кібербезпеки. Фреймворк був розроблений таким чином, щоб бути легко зрозумілим і достатньо всеосяжним, щоб забезпечити належну поглиблену інформацію про кібербезпеку, а також достатньо гнучкий, щоб дозволити налаштування на основі потреб кожного користувача. Завдяки включенню всіх точок зору зацікавлених сторін, структура застосовується до всіх типів організацій та підтримує розвиток усіх професій кібербезпеки.

  Фреймворк складається з 2 документів:

  Документ про профілі ролей ECSF - перелік 12 типових профілів професійних ролей у сфері кібербезпеки разом з їх визначеними назвами, місіями, завданнями, навичками, знаннями та компетенціями.

  Документ посібника користувача ECSF - Надання вказівок та практичних прикладів щодо того, як використовувати рамки та отримати вигоду від неї як організації, постачальника навчальних програм або окремих осіб.

  Читайте оригінальне оголошення.

  Повний звіт: ENISA ECSF Роль забезпечує документ (PDF) - Наведення миші для прокрутки

  Європейські навички кібербезпеки Рамкові рольові профілі

  Повний звіт: Документ посібника користувача ENISA ECSF (PDF) - Наведення миші для прокрутки

  Посібник користувача в рамках європейських навичок кібербезпеки

  Прочитайте оригінальний огляд.

  * Спільний з дозволу.

  Додаткове читання

  [Річне оновлення] Міжнародне кіберправо на практиці: інтерактивний інструментарій

  Визначення кібер-відкриття? A Визначення та рамки

  Джерело: Комплексне відкриття