Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusteenuste pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  ComplexDiscovery küber-, andmete- ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes soovituste esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  Pressiteade

  HayStackID® edukalt lõpetab SOC 2 tüübi 2 auditi kõigi viie ala jaoks teisel aastal

  Audit on ettevõtte klientide privaatsuse ja turvalisuse usalduse nurgakivi

  27. september 2022 — HayStackID, spetsialiseerunud e-juurdluse teenuste büroo, mis toetab advokaadibüroode ja ettevõtete juriidilisi osakondi, teatas täna, et on edukalt läbinud teenindusorganisatsioonide teenindusorganisatsioonide kontrolli (SOC 2) 2. tüüpi auditi kõigi viie usalduspõhimõtte kohta teist aastat järjest. Viie valdkonna hulka kuuluvad turvalisus, kättesaadavus, töötlemise terviklikkus, konfidentsiaalsus ja privaatsus. Sealhulgas ettevõtte varasemad omandamised ja ettevõtte hiljutine omandamine Business Intelligence Associates, mis on end-to-end e-juurdluse teenusepakkuja, on HayStackID lõpetanud SOC 2 tüübi 2 auditi ilma eranditeta üle seitsme aasta.

  Sõltumatu auditi viis läbi riiklik raamatupidamis- ja konsultatsioonifirma Wipfli LLP, kasutades Ameerika Sertifitseeritud Public Accountants Instituudi välja töötatud kriteeriume. See tagab kliendiandmete kaitse ning loob organisatsiooni usaldusväärsuse ja usaldusväärsuse oma kohustuste ja süsteeminõuete täitmiseks, katsetades viit usalduspõhimõtet, millest igaüks mõõdetakse AICPA usaldusteenuste kriteeriumide kontrolli- ja testimisstandardite kogumiga:

  Turvalisus — süsteem on kaitstud volitamata juurdepääsu, kasutamise või muutmise eest.

  Saadavus — süsteem on saadaval kasutamiseks ja kasutamiseks.

  Töötlemise terviklikkus — süsteemitöötlus on täielik, kehtiv, täpne, õigeaegne ja volitatud.

  Konfidentsiaalsus — konfidentsiaalseks määratud teave on kaitstud.

  Privaatsus — Isikuandmeid kogutakse, kasutatakse, säilitatakse, avaldatakse ja kõrvaldatakse.

  „Jätkates HayStackID SOC 2 Type 2 auditi säilitamist, oleme näidanud, et oluline on hoida turvalisust ja privaatsust meie pakkumiste esirinnas, samal ajal kui klientidele läheb üle ja kaugemale,” ütles HayStackID IT Security asepresident Michael Cammack. „Tänapäeva maailmas on praegu tähtsam kui kunagi varem mitte ainult täita, vaid ületada kliendiandmete kaitse standardeid.”

  Eriti HayStackID kvaliteedi parandamise protsessi auditi käigus sai ettevõte tugeva kinnituse enesearuandluse ning teadmiste ja kaasatuse span kohta, näidates kvaliteedisüsteemide ja protsesside jätkuvat edu.

  „Teenindusorganisatsioonina on meie edu jaoks olulised üksikasjalikud andmed ja kinnitused kliendiandmete turvalisuse, kättesaadavuse, töötlemise terviklikkuse, konfidentsiaalsuse ja privaatsusega seotud kontrollide kohta,” ütles HayStackID tehnoloogiajuht Evan Craghead. „Oleme pühendunud juhtivatele kaitsemeetmetele ja oleme uhked, et osaleda turvalisuse sertifitseerimise programmides nagu SOC 2 tüübi 2 audit.”

  Teave HayStackID® -i kohta

  HayStackID on spetsialiseerunud e-juurdluse teenuste büroo, mis aitab ettevõtetel ja advokaadibüroodel turvaliselt leida, mõista ja õppida andmetest keeruliste, andmemahukate uurimiste ja kohtuvaidluste ees. HayStackID mobiliseerib juhtivaid kübertuvastusteenuseid, ettevõttelahendusi ja juriidilisi avastamispakkumisi, et teenindada enam kui 500 maailma juhtivat ettevõtet ja advokaadibürood Põhja-Ameerikas ja Euroopas. HayStackID teenindab ligi poole Fortune 100-st, on alternatiivne küber- ja õigusteenuste pakkuja, mis ühendab ekspertiisi ja tehnilist tipptaset valgekinnaste klienditeenindusega. Lisaks Chambers USA järjekindlale järjestusele nimetati ettevõte hiljuti e-tuvastuslahenduste Gartneri turujuhendi esindajaks IDC Marketscape ja The National Law Journal poolt Legal Technology Trailblazer. Lisaks on HayStackID saavutanud SOC 2 Type II tunnistuse viies usaldusteenuse valdkonnas: turvalisus, kättesaadavus, töötlemise terviklikkus, konfidentsiaalsus ja privaatsus. Lisateavet oma teenuste komplekti, sealhulgas programmide ja lahenduste ainulaadne juriidiliste ettevõtete vajadustele, minge Haystackid.com.

  Loe algset väljalaset.

  Täiendav lugemine

  Töötav nimekiri: üle 100 parimat e-juurdluse pakkujat

  Aeg eksperdile? HayStackID® käivitab uue ülemaailmse nõustamispakkumise

  Allikas: ComplexDiscovery