Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות, עדכוני תוכן ומחקר הזמינים לציבור או באופן פרטי, מספקים של ספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery מדגיש באופן קבוע מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לתמורה ולהכללה בהודעות הסייבר, הנתונים והמידע המתמקדים בגילוי משפטי של ComplexDiscovery, צרו איתנו קשר עוד היום.

  הודעה לעיתונות

  HayStackid® משלים בהצלחה ביקורת SOC 2 סוג 2 עבור כל חמשת התחומים בשנה השנייה

  ביקורת משמשת אבן יסוד לאמון לפרטיותם ואבטחתם של לקוחות החברה

  27 בספטמבר 2022 - HayStackid, חברת שירותי גילוי אלקטרוני המתמחה במשרדי עורכי דין ומחלקות משפטיות ארגוניות, הודיעה היום כי השלימה בהצלחה ביקורת ארגון שירות לארגוני שירות (SOC 2) מסוג 2 עבור כל חמשת עקרונות האמון זו השנה השנייה ברציפות. חמשת התחומים כוללים אבטחה, זמינות, שלמות עיבוד, סודיות ופרטיות. כולל רכישות העבר של החברה ורכישתה האחרונה של Business Intelligence Associates, ספקית שירות eDiscovery מקצה לקצה, HayStackid השלימה ביקורת SOC 2 Type 2 ללא יוצאים מן הכלל במשך למעלה משבע שנים.

  הביקורת העצמאית נערכה על ידי חברת Wipfli LLP, חברת רואי חשבון וייעוץ ארצית, תוך שימוש בקריטריונים שפותחו על ידי המכון האמריקאי לרואי חשבון. היא מבטיחה הגנה על נתוני הלקוחות ומבססת את האמינות והאמינות של הארגון כדי לעמוד בהתחייבויות ובדרישות המערכת שלו על ידי בדיקה של חמישה עקרונות אמון, שכל אחד מהם נמדד על ידי מערכת של בקרות ותקני בדיקה מהקריטריונים של AICPA Trust Services:

  אבטחה — המערכת מוגנת מפני גישה, שימוש או שינוי בלתי מורשים.

  זמינות — המערכת זמינה להפעלה ולשימוש.

  שלמות עיבוד - עיבוד המערכת הושלם, תקף, מדויק, מתוזמן ומורשה.

  סודיות - מידע המיועד כסודי מוגן.

  פרטיות - מידע אישי נאסף, משמש, נשמר, נחשף ונפטר.

  "על ידי המשך לשמור על הביקורת של SOC 2 Type 2 של HayStackid, הוכחנו את החשיבות של שמירה על אבטחה ופרטיות בחזית ההיצע שלנו, תוך הולך מעל ומעבר ללקוחות", אמר סגן נשיא Haystackid של אבטחת IT מייקל Cammack. "בעולם של היום, חשוב יותר מאי פעם לא רק לעמוד אלא לחרוג מסטנדרטים של הגנה על נתוני לקוחות."

  בפרט, במהלך הביקורת של תהליך שיפור האיכות של HayStackid, החברה קיבלה אישור חזק על דיווח עצמי ועל טווח המומחיות והמעורבות, והדגימה את המשך ההצלחה של מערכות ותהליכים איכותיים במקום.

  "כארגון שירות, מידע מפורט והבטחות לגבי בקרות הרלוונטיות לאבטחה, לזמינות, לשלמות העיבוד, לסודיות ולפרטיות של נתוני הלקוחות חיוניים להצלחה שלנו", אמר מנהל הטכנולוגיה הראשי של Haystackid, אוון קרייהד. "אנו מחויבים להחזיק אמצעי הגנה מובילים בתעשייה וגאים להשתתף בתוכניות הסמכת אבטחה כמו ביקורת SOC 2 Type 2."

  אודות הייסטקיד

  HayStackID היא חברת שירותי גילוי אלקטרוני מיוחדת המסייעת לתאגידים ומשרדי עורכי דין למצוא, להבין וללמוד מנתונים באופן מאובטח כאשר הם עומדים בפני חקירות מורכבות, עתירות נתונים וליטיגציה. HayStackID מגייסת את שירותי הגילוי הסייבר המובילים בתעשייה, פתרונות ארגוניים והצעות גילוי משפטיות כדי לשרת יותר מ -500 מהתאגידים ומשרדי עורכי הדין המובילים בעולם בצפון אמריקה ובאירופה. משרת כמעט מחצית מההון 100, HayStackid היא ספקית שירותי סייבר ומשפט אלטרנטיבית המשלבת מומחיות ומצוינות טכנית עם תרבות של שירות לקוחות כפפה לבנה. בנוסף לדירוג עקבי על ידי צ'יימברס ארה"ב, החברה נבחרה לאחרונה למובילה עולמית בשירותי גילוי אלקטרוני על ידי IDC MarketScape, ספקית מייצגת במדריך השוק של גרטנר לפתרונות גילוי אלקטרוני, ופורץ דרך טכנולוגי משפטי על ידי כתב העת הלאומי למשפטים. יתר על כן, HayStackid השיגה עדות SOC 2 Type II בחמשת תחומי שירות האמון של אבטחה, זמינות, שלמות עיבוד, סודיות ופרטיות. לקבלת מידע נוסף על חבילת השירותים שלה, כולל תוכניות ופתרונות לצרכים עסקיים משפטיים ייחודיים, ללכת Haystackid.com.

  קרא את המהדורה המקורית.

  קריאה נוספת

  רשימת ריצה: למעלה מ- 100 ספקי הגילוי האלקטרוני המובילים

  הגיע הזמן למומחה? HayStackID® משיקה הצעה מייעצת גלובלית חדשה

  מקור: קומפלקס דיסקברי