Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu nodrošinātājiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  Paziņojums presei

  HayStackID® veiksmīgi pabeidz SOC 2. tipa auditu visās piecās jomās otrajā gadā

  Audits kalpo kā uzticības stūrakmens uzņēmuma klientu privātumam un drošībai

  2022. gada 27. septembris — HayStackID, specializēta e-datu atklāšanas pakalpojumu firma, kas atbalsta advokātu birojus un korporatīvās juridiskās nodaļas, šodien paziņoja, ka jau otro gadu pēc kārtas ir sekmīgi pabeidzis Service Organization Control for Service Organization Control for Service Organization (SOC 2) 2. tipa auditu visiem pieciem uzticamības principiem. Piecas jomas ietver drošību, pieejamību, apstrādes integritāti, konfidencialitāti un privātumu. Ietverot uzņēmuma iepriekšējās iegādes un tā neseno Business Intelligence Associates, e-datu atklāšanas pakalpojumu sniedzēja, iegādi, HayStackID ir pabeidzis SOC 2 2. tipa auditu bez izņēmumiem vairāk nekā septiņus gadus.

  Neatkarīgo auditu veica Wipfli LLP, nacionālais grāmatvedības un konsultāciju uzņēmums, izmantojot Amerikas Sertificēto valsts grāmatvežu institūta izstrādātos kritērijus. Tas nodrošina klientu datu aizsardzību un nosaka organizācijas uzticamību un uzticamību, lai izpildītu savas saistības un sistēmas prasības, pārbaudot piecus uzticamības principus, kurus katrs mēra ar AICPA uzticamības pakalpojumu kritēriju kontroles un testēšanas standartu kopumu:

  Drošība — Sistēma ir aizsargāta pret nesankcionētu piekļuvi, izmantošanu vai pārveidošanu.

  Pieejamība — Sistēma ir pieejama darbībai un lietošanai.

  Apstrādes integritāte — Sistēmas apstrāde ir pabeigta, derīga, precīza, savlaicīga un autorizēta.

  Konfidencialitāte — Informācija, kas norādīta kā konfidenciāla, ir aizsargāta.

  Privātums — Personas informācija tiek ievākta, izmantota, saglabāta, izpausta un iznīcināta.

  “Turpinot uzturēt HayStackID SOC 2 tipa 2 auditu, mēs esam pierādījuši, cik svarīgi ir saglabāt drošību un privātumu mūsu piedāvājumu priekšplānā, vienlaikus virzoties virs un tālāk klientiem,” sacīja HayStackID IT drošības viceprezidents Maikls Kammaks. “Mūsdienu pasaulē tagad ir daudz svarīgāk ne tikai ievērot, bet arī pārsniegt klientu datu aizsardzības standartus.”

  Konkrēti, HayStackID kvalitātes uzlabošanas procesa audita laikā uzņēmums saņēma stingru apliecinājumu par pašpārskatu sniegšanu un kompetenci un iesaistīšanos, demonstrējot kvalitātes sistēmu un procesu nepārtrauktu panākumu.

  “Kā pakalpojumu organizācija, detalizēta informācija un garantijas par kontroli, kas attiecas uz drošību, pieejamību, apstrādes integritāti, konfidencialitāti un klientu datu konfidencialitāti, ir ļoti svarīgi, lai mūsu panākumus,” teica HayStackID tehnoloģiju direktors Evan Craghead. “Mēs esam apņēmuši nozares vadošo drošības pasākumu ieviešanu un esam lepni piedalīties drošības sertifikācijas programmās, piemēram, SOC 2 Type 2 auditā.”

  Par HayStackID®

  HayStackID ir specializēts e-datu atklāšanas pakalpojumu uzņēmums, kas palīdz korporācijām un advokātu birojiem droši atrast, izprast un mācīties no datiem, saskaroties ar sarežģītu, datu ietilpīgu izmeklēšanu un tiesvedību. HayStackID mobilizē nozares vadošos kibermeklēšanas pakalpojumus, uzņēmumu risinājumus un juridisko atklājumu piedāvājumus, lai apkalpotu vairāk nekā 500 pasaules vadošo korporāciju un juridisko biroju Ziemeļamerikā un Eiropā. Apkalpo gandrīz pusi no Fortune 100, HayStackID ir alternatīva kibernoziegumu un juridisko pakalpojumu sniedzējs, kas apvieno kompetenci un tehnisko izcilību ar balto cimdu klientu apkalpošanas kultūru. Papildus tam, ka uzņēmums pastāvīgi tika ierindots Chambers USA, uzņēmums nesen tika nosaukts par pasaules līderi e-datu atklāšanas pakalpojumu jomā, ko izveidoja IDC MarketScape, kas ir Gartner MarketScape E-Discovery Solutions tirgus rokasgrāmatas pārstāvis un The National Law Journal Law Journal Legal Technology Trailblazer. Turklāt HayStackID ir sasniedzis SOC 2 II tipa apliecinājumu piecās uzticamības pakalpojumu jomās: drošība, pieejamība, apstrādes integritāte, konfidencialitāte un privātums. Lai iegūtu papildinformāciju par tā pakalpojumu komplektu, tostarp programmām un risinājumiem unikālām juridiskām uzņēmuma vajadzībām, dodieties uz HayStackid.com.

  Izlasiet sākotnējo laidienu.

  Papildus lasīšana

  Darbojošais saraksts: Top 100+e-datu atklāšanas nodrošinātāji

  Laiks ekspertam? HayStackID® uzsāk jaunu globālo konsultāciju piedāvājumu

  Avots: ComplexDiscovery