CovidanCellations? E-juurdluse sündmuse värskenduste jooksva loendi

Based on research and tracking by ComplexDiscovery, this non-comprehensive planning list highlighting eDiscovery-related events, conferences, and meetings, along with their current known scheduling status, may be beneficial for individuals and organizations evaluating sponsorship, support, and attendance plans in light of the recent developments and restrictions due to the coronavirus disease 2019 (COVID-19).

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Arvestades hiljutist koronaviiruse haiguse 2019 (COVID-19) väljakutseid ja piiranguid, võib järgmine e-Discovery-ga seotud ürituste ja konverentside töönimekiri koos teadaoleva ajakava staatusega loetletud ürituste jaoks olla kasu andmete avastamise ja juriidilise avastuse spetsialistide ja organisatsioonide plaanis loetletud ürituste sponsoreerimine, toetamine või osalemine. See nimekiri ei ole kõikehõlmav ja arvestades sündmuste kiiresti muutuvat staatust, ei pruugi sisaldada uusimat staatuse teavet. Siiski võib see anda tugeva lähtepunkti sündmuse staatuse uurimise nendel keerukatel aegadel.

Kui teie organisatsioonil on e-Discovery-ga seotud sündmused, mida soovite lisada, muuta või parandada, klõpsake asjakohaste värskenduste esitamiseks siia.

Sündmuse nimi

Kuupäev (kuu/kuupäevad)

Asukoht (linn ja osariik)

Veebileht (URL Lisateabe saamiseks)

Sündmuste ajastamise muudatused (kui on kohaldatav)

Viimati värskendatud: märts 2020

Täiendav lugemine:

Varajane algus: 2020. aasta e-juurdluse sündmuste tööloend

Töötav algus: 2018. aasta e-juurdluse sündmuste lühike loend

2017. aasta e-juurdluse sündmuste lühike nimekiri