Sun. Sep 25th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Одним з найбільш точних і докладних джерел для поточної інформації про українську кризу є оновлення українського конфлікту від Інституту вивчення війни. Інститут вивчення війни (ISW) є організацією 501 (c) (3) і виробляє суворо безпартійні, неідеологічні, засновані на фактах дослідження. ISW прагне сприяти інформованого розуміння війни та військових справ шляхом всебічних, незалежних та доступних досліджень та аналізу з відкритим кодом. Дослідження ISW доступні широкій громадськості, військовим практикам, політикам та членам ЗМІ. Забезпечуючи щоденний синтез ключових подій, пов'язаних з російською агресією проти України, оновлення ISW можуть принести користь фахівцям з кібербезпеки, управління інформацією та правових відкриттів, оскільки вони слідкують за діловими, інформаційними технологіями та правовими тенденціями та траєкторіями, на які впливають та випливають з поточний конфлікт в Україні.

  Оцінка та карти*

  Оцінки конфліктів в Україні — огляд на картах

  Інститут вивчення війни (ISW), збірна Росії

  Проект «Критичні загрози» (CTP), Американський інститут підприємництва

  Загальна оцінка Довідкова інформація

  ISW систематично публікує російські оцінки кампанії, які включають карти, що висвітлюють оцінений контроль місцевості в Україні та основні російські осі маневру.

  Ці карти доповнюють щоденну синтетичну продукцію, яка охоплює ключові події, пов'язані з оновленою російською агресією проти України.

  Оцінки російської наступальної кампанії

  Липень 3, 2022

  Катерина Степаненко, Джордж Баррос, Грейс Маппес та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Російські війська, ймовірно, забезпечили кордон Луганської області, хоча осередки українського опору можуть залишитися в Лисичанську та навколо нього.

  Ключові винос:

  Російські війська 3 липня захопили територію, що залишилася між адміністративними кордонами Лисичанська та Луганської області.

  Російські війська почали штурми на північний схід від Бахмута та на північ від Слов'янська, але не забезпечили нових територіальних завоювань.

  Російські війська провели масштабні артилерійські обстріли в західній частині Південної осі, ймовірно, зірвали українські контрнаступи.

  Кремль продовжував встановлювати умови для потенційної анексії Росією проксі республік.

  Повідомляють, що 2 липня українські партизани зійшли з рейок російський бронепоїзд з боєприпасами під Мелітополем.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  2 липня 2022 р.

  Катерина Степаненко, Кароліна Хірд, Фредерік Каган та Джордж Баррос

  Ключова розробка

  Українські війська, ймовірно, провели навмисний вихід з Лисичанська, що призвело до захоплення Росією міста 2 липня.

  Ключові винос

  Російські війська увійшли в Лисичанськ і просунулися в межах міста 2 липня.

  Російські війська проводять наступальні операції на південний захід від Лисичанська, ймовірно, просунуть на захід у напрямку Сіверська і завершать захоплення всієї Луганської області.

  Російські війська продовжували невдалі штурми на північ від Слов'янська

  Російські війська провели обмежені атаки на південний захід від Донецька, але не зробили жодних підтверджених успіхів

  Українські війська, ймовірно, планують загрожувати російським наземним лініям зв'язку (GLOC) по всій Харківській області, використовуючи зброю, що постачається із Заходу.

  Українські контратаки та партизанська діяльність продовжують змушувати російські війська визначати пріоритети оборонних операцій вздовж Південної осі.

  Провісійне керівництво може встановлювати умови для прямої анексії проксі республік Російською Федерацією.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  1 липня 2022

  Катерина Степаненко, Кароліна Хірд, Фредерік Каган та Джордж Баррос

  Ключова розробка

  Кремль, ймовірно, встановлює умови для криптомобілізації російської економіки в рамках підготовки до затяжної війни в Україні. Кремль запропонував 30 червня внести поправку до федеральних законів про постачання Російською збройною силою питань до Держдуми РФ, яка б запровадила «спеціальні заходи в економічній сфері», зобов'язуючи російський бізнес (незалежно від форми власності) постачати російські спеціальні військові та антитерористичні операції.

  Ключові винос

  Російські війська продовжували зусилля по оточенню Лисичанська і вели наступальні операції на півдні та південному заході міста.

  Російські війська, ймовірно, ще не досягли траси Т-1302 Бахмут-Лисичанськ на землі, але відмовляють українським військам у його застосуванні, продовжуючи артилерійські та авіаудари по решти українських позицій вздовж дороги.

  Російські війська зосередили увагу на перегрупуванні та покращенні своїх тактичних позицій на північ від Слов'янська

  Російські війська не проводили жодних підтверджених наземних нападів на півночі Харківської області і продовжували обстріл українських позицій на півночі Харкова.

  Російські війська завдали артилерійські та ракетні удари вздовж Південної осі.

  Російська влада продовжує зусилля по розширенню резерву новобранців, доступних для боротьби в Україні.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  30 червня 2022

  Кароліна Хірд, Катерина Степаненко, Фредерік Каган та Грейс Маппес

  Ключова розробка

  Російські війська відступили від Зміїного острова 30 червня після української ракетно-артилерійської кампанії. Міноборони Росії розкрутило відступ як «крок доброї волі».

  Ключові винос

  Російські війська отримали обмежені прибутки в межах Лисичанського НПЗ та навколо Лисичанська.

  Російські війська продовжували наступальні операції на півдні та сході Бахмута та на північ від Слов'янська.

  Російські війська продовжували зусилля по відновленню контролю над населеними пунктами на північ від Харкова

  Українські контрнаступи продовжують змушувати російські війська на Південній осі визначати пріоритети оборонних операцій.

  Російська окупаційна влада вжила заходів для забезпечення подальшої економічної та фінансової інтеграції окупованих територій в російську систему.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  29 червня 2022 р.

  Кароліна Хірд, Фредерік Каган, Джордж Баррос та Грейс Маппес

  Ключова розробка

  Український центр опору повідомив 28 червня, що Кремль встановлює умови приєднання Херсонської та Запорізької областей до складу Російської Федерації за шаблоном «Таврійської губернії» до 1917 року.

  Ключові винос

  Українські джерела повідомили, що російська влада, можливо, готується анексувати райони півдня України як «Таврійську губернію» і що російська влада встановлює умови для анексії шляхом підготовки референдумів на окупованих територіях.

  Російські війська, можливо, планують провокацію фальшивого прапора на Запорізькій АЕС.

  Російські війська продовжували наступальні операції в Лисичанську та навколо нього.

  Російські війська зробили незначні успіхи на схід від Бахмута вздовж траси E40 і можуть прагнути підготуватися до прямого наступу на Бахмут.

  Російські війська продовжували наступальні операції по просуванню Слов'янська з північного заходу біля кордону Харківсько-Донецької області.

  Російські війська продовжують вести наступальні операції на північ від Харкова, вказуючи на те, що Кремль має територіальні амбіції за межами Донбасу, які продовжуватимуть виснажувати живу силу та техніку, потенційно ціною наступальної сили на більш критичні осі просування.

  Російські війська продовжували посилювати оборонну присутність вздовж Південної осі.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  28 червня 2022

  Катерина Степаненко, Фредерік Каган, Джордж Баррос, Мейсон Кларк та Грейс Мейппс

  Ключова розробка

  Українські війська, ймовірно, ведуть бойовий відхід, який може включати відведення з Лисичанська та Луганської області найближчим часом і який, ймовірно, має на меті змусити наступ Росії завершитися передчасно.

  Ключові винос

  Російські війська продовжували штурмові операції на півдні та південному заході Лисичанська. Чиновники Луганської Народної Республіки (ЛНР) стверджували, що українські війська почали виходити з міста, але СПО не може підтвердити ці твердження.

  Російські війська розпочали невдалі наступальні операції на північ від Слов'янська і провели псування атак на населені пункти на захід від Ізюму, ймовірно, зірвали українські контрнаступи

  Російські війська не змогли просунутися по трасі Харків-Місто-Бєлгород і продовжували вживати заходів щодо перешкоджання українським просуванням до міжнародного кордону або Ізюму.

  Українські війська продовжували контрнаступи на північ від Херсона і, як повідомляється, звільнили два населені пункти.

  Російські війська продовжували перекидати військову техніку і особовий склад на схід від Мелітополя.

  Російська окупаційна влада підтримує невдалі зусилля щодо введення рублевих зарплат і встановлює умови для завищення кількості виборців на майбутньому референдумі.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  Ми не докладно повідомляємо про російські військові злочини, оскільки ці заходи добре висвітлюються в західних ЗМІ і не впливають безпосередньо на військові операції, які ми оцінюємо та прогнозуємо. Ми продовжуватимемо оцінювати та повідомляти про наслідки цих злочинних дій для українських військових та населення, а саме про бойові дії в українських міських районах. Ми повністю засуджуємо ці російські порушення законів збройних конфліктів, Женевських конвенцій і людства, хоча ми не описуємо їх у цих звітах.

  Хронологія карт з 28 червня - 3 липня 2022 - Наведення миші для прокрутки

  Карти конфлікту в Україні - 062822-070322

  Див. інтерактивну карту російського вторгнення Інституту вивчення війни

  Читайте останні новини про конфлікт в Україні від Інституту вивчення війни

  * Спільний з прямим явним дозволом Інституту вивчення війни (ISW).

  Про Інститут вивчення методології досліджень війни

  Методологія дослідження ISW спирається як на первинні, так і на вторинні джерела, що дозволяє дослідникам розвивати всебічне розуміння ситуації на місцях. Для того, щоб проаналізувати військові та політичні події в будь-якій галузі, дослідницькі аналітики ISW повинні повністю розуміти системи ворожих і дружніх сил. Вони також повинні розуміти демографію населення, фізичну місцевість, політику та історію цієї області. Це закладає аналітичну основу для розуміння причин конкретних розробок та виконання поставлених ними дослідницьких завдань. Аналітики ISW також проводять час у таких місцях, як Ірак, Афганістан та інші, щоб краще зрозуміти безпекову та політичну ситуацію та оцінити реалізацію поточних стратегій та політики. Наші дослідники збирають дані та аналізують тенденції, виробляючи детальний аналіз подій у галузях досліджень, створюючи точну, високу роздільну здатність, своєчасну та ретельну картину ситуації. Методологія дослідження ISW гарантує її успіх та прихильність покращенню здатності країни виконувати військові операції, досягати стратегічних цілей та реагувати на виникаючі проблеми, які можуть вимагати використання американської військової сили.

  Про Інститут вивчення війни

  Інститут вивчення війни просуває усвідомлене розуміння військової справи шляхом надійних досліджень, надійного аналізу та інноваційної освіти. Ми прагнемо покращити здатність країни виконувати військові операції та реагувати на нові загрози для досягнення стратегічних цілей США. ISW є безпартійною, некомерційною, дослідницькою організацією державної політики.

  Дізнайтесь більше, долучайтеся та внесуйте свій внесок вже сьогодні.

  Додаткове читання

  [Річне оновлення] Міжнародне кіберправо на практиці: інтерактивний інструментарій

  Посольства даних: суверенітет, безпека та безперервність для національних держав

  Джерело: Комплексне відкриття

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...