Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusteenuste pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  ComplexDiscovery küber-, andmete- ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes soovituste esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  Pressiteade

  DISCO nimetas IDC Marketscape liidriks: Ülemaailmne e-juurdluse varajase juhtumi hindamise tarkvara 2022 müüja hindamine

  Raport tuvastab DISCO ja selle tervikliku platvormi võimalused, kliendile keskendunud strateegia ja toote kasutuslihtsus

  AUSTIN, Texas— (BUSINESS WIRE) —DISCO (NYSE:LAW), AI-toega õigustehnoloogia liider, teatas täna, et seda tunnustati IDC MarketScape: Worldwide eDiscovery Early Case Assessment Software 2022 Vendor Assessment (Doc #US48970222 September 2022).

  Vaatamata tehnoloogilisele arengule on e-juurdluse kulukas aspekt. Varase juhtumihindamise oskus on jätkuvalt küpsete e-juurdluse praktikute tunnusjoon. See IDC Marketscape hindab müüjaid, kes osalevad ülemaailmses e-juurdluse tarkvaraturul, keskendudes funktsionaalsusele varakult juhtude hindamiseks. See müüja hindamine põhineb terviklikul kriteeriumil, mis eeldatakse kõige paremini edukalt vahendite pakkumisel, mis võimaldavad andmete kogumist, töötlemist, tapmist ja analüüsimist koos uurimiste ja kohtuvaidlustega. Hindamiskriteeriumid rõhutavad võimeid ja strateegiaid, mis võimaldavad andmekorpuse minimeerimist ja kulusid leevendada.

  DISCO e-juurdlus kasutab täiustatud tehisintellekti, et automatiseerida suurt osa e-juurdluse protsessist, säästes juriidilised osakonnad kulukate ja tülikate käsitsi ülesannete eest. Skaleerimine väikestest uurimistest kuni tänapäeva suurima ja keerukama kohtuvaidluseni aitab õigusspetsialistidel kiiremini asja faktide juurde jõuda, andes meeskonnad rohkem keskenduma sisulisele tööle, mis juhib paremaid õiguslikke tulemusi. Teemaklastrite funktsioonid võimaldavad kasutajatel kontrollida kontrollikoja tänapäevasel viisil, tuvastades kiiresti ühised teemad, näidates teemade kaupa korraldatud dokumentide klastreid. Indeks võimaldab kasutajatel kiiresti valida teenindusjuhtumi puhul tõenäoliselt olulisi teemasid, seejärel edendada neid dokumendirühmi aktiivseks läbivaatamiseks järk-järgult, säästes lõpuks ülevaate kulud.

  „Kuna innovatsioon mõjutab ja häirib juriidilist maailma, oleme näinud kasvavat nõudlust pilvepõhiste ja SAAS-põhiste lahenduste järele, mis parandavad selliseid valdkondi nagu uurimised, e-juurdlus ja juhtumite haldamine,” ütles IDC privaatsuse ja õigustehnoloogia uurimisdirektor Ryan O'Leary. „DISCO on laagerdunud, et saada terviklikuks platvormiks, millele õigusspetsialistid toetuvad tootlikkuse suurendamiseks ja tööefektiivsuse suurendamiseks.”

  IDC MarketsCape tunnistas DISCO tugevused järgmistes valdkondades:

  Ettevõtte tööriistakomplekt: DISCO kontrollikoja võimaluste väärtus on kooskõlas ettevõtte juriidiliste osakondadega. DISCO saab õppida dokumentide läbivaatamisest ja metaandmetest ning edastada need kontrollikoja etappi, et kasutada ülevaateid.

  Ease-of-use: Iga klient küsitletud koos selle uuringu näitas, et kasutusmugavus üldise platvormi oli oluline tegur nende ostu otsuse. Üks klient märkis, et varasemad tööriistad nõudsid lõppkasutajatele koolituspäevi, kuid DISCO ei nõudnud täiendavat koolitust, kuna tööriist oli intuitiivne ja tarbitud.

  „Kui tegemist on innovatsiooni ja automatiseerimisvahendite kasutamisega, ei nõua juriidilised meeskonnad lihtsalt suurepäraseid tehnoloogiaid — nad otsivad ka tarbetuid, turu valmislahendusi, mis on intuitiivsed ja hõlpsasti kasutatavad,” ütles DISCO tootejuht Kevin Smith. „Meie lahendused ja nende suutlikkus aidata juriidilistel meeskondadel saavutada paremaid õiguslikke tulemusi tõhusamalt ja tehnoloogilisemalt, on see, mis eristab DISCO. IDC MarketScape Leaderiks nimetus rõhutab veelgi, miks me oleme saanud õigusspetsialistide valikuplatvormiks.”

  Lisateavet selle kohta, miks DISCO nimetati 2022 IDC Marketscape for Worldwide Early Case Assessment Software for Worldwide Discovery Early Case Assessment Software juhiks, klõpsake disco aruande väljavõtte allalaadimiseks siia.

  Umbes DISCO

  DISCO (NYSE:LAW) pakub pilvepõhist, tehisintellekti jõul töötavat õiguslikku lahendust, mis lihtsustab e-juurdlust, dokumentide õiguslikku läbivaatamist ja juhtumihaldust ettevõtetele, advokaadibüroodele, õigusteenuste osutajatele ja valitsustele. Meie skaleeritav integreeritud lahendus võimaldab juriidilistel osakondadel hõlpsasti koguda, töödelda ja üle vaadata ettevõtte andmeid, mis on õigusküsimustes asjakohased või potentsiaalselt asjakohased. Lisateabe saamiseks külastage www.csdisco.com.

  Teave IDC MarketScape'i kohta

  IDC MarketsCape müüja hindamise mudel on loodud selleks, et anda ülevaade IKT (info- ja kommunikatsioonitehnoloogia) tarnijate konkurentsivõimelisusest antud turul. Uurimismetoodika kasutab ranget hindamismetoodikat, mis põhineb nii kvalitatiivsetel kui ka kvantitatiivsetel kriteeriumidel, mille tulemuseks on üks graafiline näide iga müüja positsioonist antud turul. IDC MarketsCape pakub selget raamistikku, kus IT- ja telekommunikatsioonimüüjate toote- ja teenusepakkumisi, võimeid ja strateegiaid ning praeguseid ja tulevasi turu edutegureid saab mõistlikult võrrelda. Raamistik pakub ka tehnoloogia ostjatele 360-kraadise hinnangu tugevaid ja nõrku külgi praeguste ja tulevaste müüjate.

  Loe algset väljalaset.

  Täiendav lugemine

  Töötav nimekiri: üle 100 parimat e-juurdluse pakkujat

  Määratlemine Cyber Discovery? Määratlus ja raamistik

  Allikas: ComplexDiscovery