Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu nodrošinātājiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  Paziņojums presei

  DISKO nosaukts līderis IDC MarketScape: Worldwide e-Discovery Early Case Assessment Software 2022 pārdevēja novērtējums

  Ziņojums atzīst Disco un tās visaptverošo platformu iespējas, klientu orientētu stratēģiju, un produktu ērtu lietošanu

  AUSTIN, Teksasa - (BUSINESS WIRE) - DISCO (NYSE:LAW), līderis AI-iespējotās juridiskās tehnoloģijas, šodien paziņoja, ka ir atzīts par līderi IDC MarketScape: Worldwide eDiscovery Early Case Assessment Software 2022 piegādātāju novērtējumā (Doc #US48970222 septembris 2022).

  Pārskats joprojām ir dārgs e-datu atklāšanas aspekts, neraugoties uz tehnoloģiju attīstību. Prasme agrīnā gadījumu novērtēšanā joprojām ir nobriedušu e-datu atklāšanas praktiķu pazīme. Šis IDC MarketScape novērtē pārdevējus, kas piedalās pasaules e-datu atklāšanas programmatūras tirgū, koncentrējoties uz funkcionalitāti agrīnai gadījumu novērtēšanai. Šis pārdevēja novērtējums ir balstīts uz visaptverošu kritēriju, kas vislabāk veicinās panākumus, nodrošinot rīkus, kas ļauj vākt, apstrādāt, izbrāķēt un analizēt datus saistībā ar izmeklēšanu un tiesvedību. Novērtēšanas kritēriji uzsver spējas un stratēģijas, kas ļauj minimizēt datu korpusu un mazināt izmaksas.

  DISKO e-datu atklāšana izmanto uzlabotu AI, lai automatizētu lielu daļu e-datu atklāšanas procesa, ietaupot juridiskās nodaļas no dārgiem un apgrūtinošiem manuālajiem uzdevumiem. Pielāgošana no nelielām izmeklēšanām līdz lielākajai, sarežģītākajai tiesvedībai šodien, DISCO eDiscovery palīdz juristiem ātrāk nokļūt lietas faktos, ļaujot komandām vairāk koncentrēties uz materiālo darbu, kas vada labākus juridiskos rezultātus. Tēmu kopu veidošanas līdzekļi ļauj lietotājiem pārvaldīt ERP mūsdienīgi, ātri identificējot kopīgus dizainus, parādot dokumentu kopas, kas organizētas pēc tēmām. Indekss ļauj lietotājiem ātri atlasīt tēmas, kas varētu būt saistītas ar lietu, pēc tam reklamēt šīs dokumentu grupas, lai tās pakāpeniski pārskatītu, galu galā ietaupot pārskatīšanas izmaksas.

  “Tā kā inovācija turpina ietekmēt un traucēt likumīgo pasauli, mēs esam redzējuši pieaugošu pieprasījumu pēc mākoņa un SAN balstītiem risinājumiem, kas uzlabo tādas jomas kā izmeklēšana, e-datu atklāšana un lietu pārvaldība,” sacīja IDC privātuma un juridisko tehnoloģiju pētniecības direktors Ryan O'Leary. “DISCO ir nobriedis, lai kļūtu par visaptverošu platformu, uz kuru juridiskie speciālisti paļaujas, lai palielinātu produktivitāti un palielinātu darbības efektivitāti.”

  IDC MarketScape atzina DISCO stiprās puses šādās jomās:

  Korporatīvā rīkkopa: DISKO ERP iespēju vērtība ir saskaņota ar korporatīvo juridisko nodaļu. DISKOTĒKA var veikt mācību no dokumentu pārskatīšanas un metadatiem un atbalsot to ERP posmā, lai piesaistītu ieskatu.

  Vienkārša lietošana: Katrs klients, kas tika intervēts kopā ar šo pētījumu, norādīja, ka vispārējās platformas izmantošanas vienkāršība bija galvenais faktors pirkuma lēmumā. Viens klients norādīja, ka iepriekšējie rīki prasīja apmācības dienas saviem gala lietotājiem, bet Disco nav nepieciešama papildu apmācība, jo rīks bija intuitīvs un patērēts.

  “Kad runa ir par inovāciju un automatizācijas rīku izmantošanu, juridiskās komandas ne tikai prasa lieliskas tehnoloģijas, bet arī meklē patērētājiem gatavus, tirgum gatavus risinājumus, kas ir intuitīvi un viegli lietojami,” sacīja DISCO produktu direktors Kevins Smits. “Mūsu risinājumi un to spēja palīdzēt juridiskajām komandām sasniegt labākus juridiskos rezultātus efektīvākā un tehnoloģiski iespējotā veidā ir tas, kas atšķir DISCO. Būdams nosaukts par IDC MarketScape Leader, vēl vairāk uzsver, kāpēc mēs esam kļuvuši par juridisko profesionāļu izvēles platformu.”

  Lai uzzinātu vairāk par to, kāpēc Disco tika nosaukts par līderi 2022 IDC MarketScape Worldwide e-Discovery Early Case Assessment Software, klikšķiniet šeit, lai lejupielādētu izrakstu no DISCO ziņojuma.

  Par Diskotēku

  DISCO (NYSE:LAW) nodrošina mākoņa vietējo, mākslīgo intelektu darbināmu juridisku risinājumu, kas vienkāršo e-datu atklāšanu, juridisko dokumentu pārskatīšanu un lietu pārvaldību uzņēmumiem, advokātu birojiem, juridisko pakalpojumu sniedzējiem un valdībām. Mūsu mērogojamais, integrētais risinājums ļauj juridiskajām nodaļām viegli apkopot, apstrādāt un pārskatīt uzņēmuma datus, kas ir būtiski vai potenciāli saistīti ar juridiskiem jautājumiem. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet www.csdisco.com.

  Par IDC MarketScape

  IDC MarketScape pārdevēja novērtējuma modelis ir izstrādāts, lai sniegtu pārskatu par IKT (informācijas un komunikāciju tehnoloģiju) piegādātāju konkurētspēju attiecīgajā tirgū. Pētījumu metodoloģija izmanto stingru vērtēšanas metodoloģiju, kuras pamatā ir gan kvalitatīvi, gan kvantitatīvi kritēriji, kas rada vienotu grafisku ilustrāciju katra pārdevēja pozīcijai konkrētā tirgū. IDC MarketScape nodrošina skaidru sistēmu, kurā var jēgpilni salīdzināt IT un telekomunikāciju piegādātāju produktu un pakalpojumu piedāvājumus, iespējas un stratēģijas, kā arī pašreizējos un nākotnes tirgus veiksmes faktorus. Sistēma arī nodrošina tehnoloģiju pircējiem 360 grādu novērtējumu par pašreizējo un potenciālo pārdevēju stiprās un vājās puses.

  Izlasiet sākotnējo laidienu.

  Papildus lasīšana

  Darbojošais saraksts: Top 100+e-datu atklāšanas nodrošinātāji

  Definējot Cyber Discovery? Definīcija un ietvars

  Avots: ComplexDiscovery