Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Uwaga redaktora: Od czasu do czasu, ComplexDiscovery podkreśla publicznie dostępne lub prywatne ogłoszenia, aktualizacje treści, i badania z cyberprzestrzeni, dane, i legalne odkrycia dostawców, organizacje badawcze, i członków społeczności ComplexDiscovery. Podczas gdy ComplexDiscovery regularnie podkreśla te informacje, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za twierdzenia treści.

  Aby przesłać zalecenia dotyczące rozważenia i włączenia do cyberprzestrzeni ComplexDiscovery, dane, oraz usługi zorientowane na odkrycie prawne, produkt, lub ogłoszenia badawcze, skontaktuj się z nami już dziś.

  Komunikat prasowy

  DISCO uznany za lidera w IDC MarketScape: Światowe oprogramowanie eDiscovery Early Case Assessment 2022 Ocena dostawców

  Raport uznaje DISCO i jego wszechstronne możliwości platformy, strategię zorientowaną na klienta i łatwość użycia produktu

  AUSTIN, Teksas— (BUSINESS WIRE) —DISCO (NYSE: LAW), lider technologii prawnej obsługującej sztuczną inteligencja, ogłosił dziś, że został uznany za lidera w IDC MarketScape: Worldwide eDiscovery Early Case Assessment Software 2022 Ocena dostawców (Doc #US48970222 wrzesień 2022).

  Przegląd nadal jest kosztownym aspektem ediscovery pomimo postępu technologicznego. Biegłość we wczesnej ocenie przypadku nadal jest cechą charakterystyczną dojrzałych praktyków eDISCOVERY. Ten IDC MarketScape ocenia dostawców uczestniczących w światowym rynku oprogramowania ediscovery, koncentrując się na funkcjonalności do wczesnej oceny przypadków. Ta ocena dostawcy opiera się na kompleksowym kryterium, które ma najbardziej sprzyjać sukcesowi w dostarczaniu narzędzi umożliwiających zbieranie, przetwarzanie, uboj, oraz analizowanie danych w połączeniu z dochodzeniami i postępowaniem sądowego. Kryteria oceny podkreślają możliwości i strategie, które umożliwiają minimalizację korpusu danych i ograniczenie kosztów.

  DISCO eDiscovery wykorzystuje zaawansowaną sztuczną inteligencję do automatyzacji większości procesu eDiscovery, oszczędzając działy prawne przed kosztownymi i kłopotliWYMI zadaniami ręcznymi. Skalowanie od małych dochodzeń do największych, najbardziej złożone spory sądowe dzisiaj, DISCO Ediscovery pomaga prawnikom szybciej dotrzeć do faktów w tej sprawie, umożliwienie zespołom większego skupienia się na pracy merytorycznej, która zapewnia lepsze wyniki prawne. Funkcje grupowania tematów pozwalają użytkownikom zarządzać programem ECA w nowoczesny sposób, szybko identyfikując wspólne tematy poprzez wyświetlanie klastrów dokumentów uporządkowanych według tematów. Indeks umożliwia użytkownikom szybkie wybieranie tematów, które mogą być istotne dla sprawy, następnie promować te grupy dokumentów do aktywnego przeglądu stopniowo, ostatecznie oszczędzając na kosztach przeglądu.

  „Ponieważ innowacje wciąż wpływają i zakłócają świat prawny, obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania oparte na chmurze i oparte na SaaS, które usprawniają takie obszary, jak dochodzenia, eDiscovery i zarządzanie sprawami” - powiedział Ryan O'Leary, dyrektor ds. Badań IDC w dziedzinie prywatności i technologii prawnych. „DISCO dojrzało, aby stać się kompleksową platformą, na której polegają prawni specjaliści w celu zwiększenia wydajności i zwiększenia wydajności operacyjnej”.

  IDC MarketScape dostrzegł mocne strony DISCO w następujących obszarach:

  Korporacyjny zestaw narzędzi: Wartość możliwości DISCO ECA jest zgodna z korporacyjnymi działami prawnymi. DISCO może pobierać wnioski z przeglądu i metadanych dokumentów i przenieść je do etapu Trybunał, aby wykorzystać spostrzeżenia.

  Łatwość użycia: Każdy klient, z którym przeprowadzono wywiady w związku z tymi badaniami, wskazał, że łatwość korzystania z całej platformy była głównym czynnikiem decydującym o podjęciu decyzji o zakupie. Jeden z klientów wskazał, że poprzednie narzędzia wymagały dni szkolenia dla swoich użytkowników końcowych, ale DISCO nie wymagało dodatkowego szkolenia, ponieważ narzędzie było intuicyjne i konsumeryzowane.

  „Jeśli chodzi o wprowadzanie innowacji i wykorzystanie narzędzi automatyzacji, zespoły prawne wymagają nie tylko świetnych technologii, ale także poszukują konsumeryzowanych, gotowych na rynek rozwiązań, które są intuicyjne i łatwe w użyciu” - powiedział dyrektor ds. produktów DISCO Kevin Smith. „Nasze rozwiązania i ich zdolność do pomocy zespołom prawnym w osiąganiu lepszych wyników prawnych w bardziej wydajny i technologiczny sposób wyróżnia DISCO. Zostanie mianowanym liderem IDC MarketScape dodatkowo podkreśla, dlaczego staliśmy się platformą z wyboru dla prawników”.

  Aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego DISCO została uznana za lidera w 2022 roku IDC MarketScape dla Worldwide Ediscovery Early Case Assessment Software, kliknij tutaj, aby pobrać fragment raportu DISCO.

  O DISCO

  DISCO (NYSE: LAW) zapewnia natywne w chmurze rozwiązanie prawne oparte na sztucznej inteligencji, które upraszcza eDiscovery, przegląd dokumentów prawnych i zarządzanie sprawami dla przedsiębiorstw, kancelarii prawnych, dostawców usług prawnych i rządów. Nasze skalowalne, zintegrowane rozwiązanie umożliwia działom prawnym łatwe gromadzenie, przetwarzanie i przeglądanie danych przedsiębiorstwa, które są istotne lub potencjalnie istotne w kwestiach prawnych. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.csdisco.com.

  Informacje o IDC MarketScape

  Model oceny dostawców IDC MarketScape ma na celu przedstawienie przeglądu sprawności konkurencyjnej dostawców ICT (technologii informacyjnych i komunikacyjnych) na danym rynku. Metodologia badań wykorzystuje rygorystyczną metodologię punktacji opartą zarówno na kryteriach jakościowych, jak i ilościowych, co skutkuje pojedynczą graficzną ilustracją pozycji każdego dostawcy na danym rynku. IDC MarketScape zapewnia przejrzyste ramy, w których można znacząco porównać oferty produktów i usług, możliwości i strategie oraz obecne i przyszłe czynniki sukcesu rynkowego dostawców IT i telekomunikacyjnych. Ramy zapewniają również nabywcom technologii 360-stopniową ocenę mocnych i słabych stron obecnych i potencjalnych dostawców.

  Przeczytaj oryginalne wydanie.

  Dodatkowy odczyt

  Lista biegowa: ponad 100 najlepszych dostawców eDISCOVERY

  Definiowanie Cyber Discovery? Definicja i ramy

  Źródło: complexDiscovery