Tue. Jan 31st, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות, עדכוני תוכן ומחקר הזמינים לציבור או באופן פרטי, מספקים של ספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery מדגיש באופן קבוע מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לתמורה ולהכללה בהודעות הסייבר, הנתונים והמידע המתמקדים בגילוי משפטי של ComplexDiscovery, צרו איתנו קשר עוד היום.

  הערת רקע: ההודעה הבאה חולקת את התוצאות הכספיות 3Q2022 עבור ספק הגילוי האלקטרוני KLDDiscovery ועשויה לעניין את אנשי המקצוע המשפטיים, העסקיים וטכנולוגיית המידע הפועלים או משקיעים במערכת האקולוגית של גילוי אלקטרוני. בנוסף, פוסט שפורסם לאחרונה (אוגוסט 2022) מאת תומאש טונגוז, קפיטליסט בעל הון סיכון עם Redpoint, מספק שיקול מעניין שעשוי להיות רלוונטי ביחס לערכן של חברות תוכנה ציבוריות. הפוסט, שכותרתו צמיחה הוא כבר לא המנבא הטוב ביותר לערך של חברת תוכנה, מציין כי הרווחיות זינקה כמתאם ומנבא המשמעותי ביותר לערך של חברת תוכנה ציבורית.

  תמצית הודעה לעיתונות (9 בנובמבר 2022)

  קלדיסקברי בע"מ מכריזה על תוצאות כספיות ברבעון השלישי 2022

  החברה ממשיכה ליישם יוזמות אסטרטגיות ולהניע יעילות תפעולית

  מקלין, Va. - (BUSINESS WIRE) - KLDiscovery Inc. ("KLDiscovery" או "החברה"), ספקית עולמית מובילה של פתרונות טכנולוגיית גילוי אלקטרוני, ממשל מידע ושחזור נתונים, הודיעה היום כי ההכנסות ברבעון השלישי הסתיימו ב- 30 בספטמבר 2022 היו 74.5 מיליון דולר לעומת 81.1 מיליון דולר בשליש רבע שנת 2021. ההפסד הנקי ברבעון השלישי של שנת 2022 עמד על 17.4 מיליון דולר לעומת דולר (29.5) מיליון דולר ברבעון השלישי של שנת 2021.

  ה- EBITDA ברבעון השלישי של 2022 עמד על 5.1 מיליון דולר לעומת 14.7 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2021. EBITDA מותאם (שאינו כולל פיצויים מבוססי מניות, מימון רכישה ועלויות עסקה ופריטים אחרים כמתואר להלן) ברבעון השלישי של 2022 עמד על 11.3 מיליון דולר לעומת 16.8 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2021, המשקף השקעות מתוכננות במחקר ופיתוח ומכירות ו שיווק.

  "למרות הרוחות הנגדיות המקרו-כלכליות מכלכלה עולמית בירידה ברבעון השלישי של 2022, אנו ממשיכים להתקדם אדירה ביישום יוזמות אסטרטגיות שלדעתנו מחזקות את החברה", אמר כריסטופר ויילר, מנכ"ל KLDiscovery Inc "אנו נשארים ממוקדים בלייזר ב דברים שאנו יכולים לשלוט בהם בתקופות כלכליות קשות אלה."

  מר ויילר המשיך, "בעוד אנו מקרינים הפסד נטו גדול יותר לשנה המלאה, EBITDA מותאם צפוי להיות בקנה אחד עם הציפיות שלנו, למרות הכנסות נמוכות יותר הנובעות מסביבת שוק מאתגרת זו. הכנסות הערפיליות משנה לשנה המשיכו לצמוח משנה לשנה ככל שאנו משיגים משיכה רבה יותר עם ההצעה החזקה הזו. משוב הלקוחות על פורטל הלקוחות החדשני שלנו היה חיובי מאוד מכיוון שאנו מחויבים לספק שירות לקוחות ברמה עולמית ללקוחותינו בשילוב עם היצע הטכנולוגיה המשולב במלואו שלנו."

  מר ויילר הוסיף, "אנו ממשיכים לחפש וליישם יעילות ברחבי החברה המאפשרים לנו לפרוס מחדש הון להשקעה לעתיד. לדוגמה, היכולת שלנו עכשיו מבוססת היטב לעבוד מהבית אפשרה לנו להפחית את עלות התפוסה על ידי איחוד שטחי משרדים, שכלל סגירת מטה מקלין, VA שלנו ומעבר לעדן Prairie, MN. סגרנו גם משרדים בספרד, שבדיה, שיקגו וריצ'מונד כדי להתגבש עוד יותר. לצורך שחזור נתונים, מיטבנו את כוח האדם שלנו והרחבנו את אסטרטגיית המכירות שלנו כדי למקד לחברות גלובליות ולשותפי טכנולוגיה כאשר אנו מחפשים חוזים גדולים יותר עם שוליים חזקים יותר בעסק הזה."

  אודות קלדיסקברי

  KLDiscovery מספקת שירותים ותוכנה המאפשרים טכנולוגיה כדי לסייע למשרדי עורכי דין, תאגידים וסוכנויות ממשלתיות לפתור אתגרי נתונים מורכבים. עם 25 מיקומים ב-16 מדינות, KLDiscovery היא מובילה עולמית במתן פתרונות ניהול נתונים, ממשל מידע וגילוי אלקטרוני הטובים מסוגם, כדי לתמוך בצרכי התדיינות משפטית, תאימות לתקנות ולחקירות פנימיות של לקוחות. משרת ארגונים במשך 30 שנה, KLDiscovery מציע איסוף נתונים וחקירה משפטית, הערכת מקרה מוקדם, עיבוד נתונים, תוכנות יישומים ואירוח נתונים עבור ביקורות מסמכים מבוססות אינטרנט, ושירותי סקירת מסמכים מנוהלים. בנוסף, באמצעות העסק הגלובלי שלה לניהול נתונים Ontrack, KLDiscovery מספקת שחזור נתונים ברמה עולמית, שחזור לאחר אסון, חילוץ ושחזור דוא"ל, השמדת נתונים וניהול סרטים מגנטיים. KlDiscovery הוכרה כאחת החברות בעלות הצמיחה המהירה ביותר בצפון אמריקה על ידי מגזין Inc (Inc. 5000) והן על ידי דלויט (Deloitte Technology Fast 500), והמנכ"ל כריס ויילר היה ארנסט וילר 2014 ויזם השנה הצעיר™. בנוסף, KLDiscovery הוא שותף מוסמך ליחסות ומתחזק מרכזי נתונים מאושרים ISO/IEC 27001 ברחבי העולם. בקר בכתובת www.kldiscovery.com כדי ללמוד עוד.

  קרא את ההודעה המקורית.

  הכרזה מלאה עם טבלאות (PDF) - מעבר עכבר לגלילה

  KlDiscovery Inc מכריזה על תוצאות כספיות ברבעון השלישי

  לגניאפה

  צמיחה היא כבר לא המנבא הטוב ביותר לערך של חברת תוכנה (תומאש טונגוז)

  רוחות נגדיות הכנסות? קלדיסקברי בע"מ מכריזה על תוצאות כספיות ברבעון השני 2022

  צמיחה חזקה? קלדיסקברי בע"מ מכריזה על תוצאות כספיות ברבעון הראשון 2022

  קריאה נוספת

  השקעות בגילוי אלקטרוני (רישום פועל)

  מבט מקוצר על עסקי הגילוי האלקטרוני: מיזוגים, רכישות והשקעות

  מקור: קומפלקס דיסקברי