Thu. Feb 9th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu nodrošinātājiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  Fona piezīme.: Šajā paziņojumā ir kopīgi 3Q2022 finanšu rezultāti e-datu atklāšanas nodrošinātājam KLDiscovery, un tas var būt interesants juridiskajiem, biznesa un informācijas tehnoloģiju speciālistiem, kas darbojas vai iegulda e-datu atklāšanas ekosistēmā. Turklāt nesen publicētais Tomasz Tunguz (2022. gada augusts), riska kapitālists ar Redpoint, sniedz interesantu apsvērumu, kas var būt svarīgs attiecībā uz publisko programmatūras uzņēmumu vērtību. Post ar nosaukumu Izaugsme vairs nav labākais Prognozēt Programmatūras uzņēmuma vērtību, norāda, ka rentabilitāte ir pieaudzis kā nozīmīgākais korelē un prognozēt publiskā programmatūras uzņēmuma vērtību.

  Izraksts presei (2022. gada 9. novembris)

  KLDiscovery Inc. paziņo par 2022. gada trešā ceturkšņa finanšu rezultātiem

  Uzņēmums turpina īstenot stratēģiskās iniciatīvas un palielināt darbības efektivitāti

  MCLEAN, Va. - (BUSINESS WIRE) -KLDiscovery Inc. (“KLDiscovery” vai “Company”), vadošais globālais elektronisko atklāšanas, informācijas pārvaldības un datu atgūšanas tehnoloģiju risinājumu sniedzējs, šodien paziņoja, ka ieņēmumi trešajā ceturksnī beidzās 30 septembris 2022 bija 74.5 miljoni ASV dolāru, salīdzinot ar $81,1 miljonu trešajā ceturksnī 2021. Neto zaudējumi trešajā ceturksnī 2022 bija $ (17.4) miljoni, salīdzinot ar $ (29.5) miljoni trešajā ceturksnī 2021.

  EBITDA 2022. gada trešajā ceturksnī bija 5,1 miljons ASV dolāru salīdzinājumā ar 14,7 miljoniem ASV dolāru 2021. gada trešajā ceturksnī. Koriģētā EBITDA (kas izslēdz akciju bāzes kompensāciju, iegādes finansēšanas un darījumu izmaksas un citus priekšmetus, kā aprakstīts turpmāk) par trešo ceturksni 2022 bija $11.3 miljoni, salīdzinot ar $16,8 miljoni trešajā ceturksnī 2021, atspoguļojot plānotos ieguldījumus pētniecībā un attīstībā un pārdošanas un mārketings.

  “Neraugoties uz makroekonomisko pretvēju no pasaules ekonomikas lejupslīdes 2022. gada trešajā ceturksnī, mēs turpinām panākt milzīgu progresu stratēģisko iniciatīvu īstenošanā, kuras, mūsuprāt, stiprina uzņēmumu,” sacīja Christopher Weiler, CEO KLDiscovery Inc. lietas, ko mēs varam kontrolēt šajos grūtajos ekonomiskajos laikos.”

  Weilera kungs turpināja: “Lai gan mēs prognozējam lielākus neto zaudējumus visam gadam, paredzams, ka koriģētā EBITDA būs saskaņā ar mūsu cerībām, neraugoties uz zemākiem ieņēmumiem, ko rada šī sarežģītā tirgus vide. Ar šo spēcīgo piedāvājumu mēs iegūstam lielāku saķeri ar šo spēcīgo piedāvājumu, turpināja pieaugt gadu no gada līdz šim aktuālajam miglājam ieņēmumi. Klientu atsauksmes par mūsu inovatīvo klientu portālu ir bijušas ļoti pozitīvas, jo mēs joprojām esam apņēmušies nodrošināt mūsu klientiem pasaules līmeņa klientu apkalpošanu kopā ar mūsu pilnībā integrēto tehnoloģiju piedāvājumu.”

  Weilera kungs piebilda: “Mēs turpinām meklēt un ieviest efektivitāti visā uzņēmumā, kas ļauj mums pārdalīt kapitālu ieguldīt nākotnē. Piemēram, mūsu tagad labi izveidota spēja strādāt no mājām ir ļāvusi mums samazināt noslogojuma izmaksas, konsolidējot biroja telpas, kas ietvēra mūsu McLean, VA galveno mītni un pārcelšanos uz Eden Prairie, MN. Mēs arī slēdzām birojus Spānijā, Zviedrijā, Čikāgā un Ričmondā, lai turpinātu konsolidēt. Datu atgūšanas nolūkā mēs optimizējām personālu un paplašinājām savu pārdošanas stratēģiju, lai mērķētu uz globāliem uzņēmumiem un tehnoloģiju partneriem, jo mēs meklējam lielākus līgumus ar lielāku peļņu šajā biznesā.”

  Par KLDiscovery

  KLDiscovery nodrošina ar tehnoloģijām saistītus pakalpojumus un programmatūru, lai palīdzētu advokātu birojiem, korporācijām un valsts aģentūrām risināt sarežģītas datu problēmas. Ar 25 vietām 16 valstīs KLDiscovery ir globāls līderis savā klasē labāko datu pārvaldības, informācijas pārvaldības un e-datu atklāšanas risinājumu nodrošināšanā, lai atbalstītu klientu tiesvedību, atbilstību normatīvajiem aktiem un iekšējās izmeklēšanas vajadzībām. Vairāk nekā 30 gadus apkalpo organizācijas, KLDiscovery piedāvā datu vākšanu un kriminālistikas izmeklēšanu, agrīnu gadījumu izvērtēšanu, datu apstrādi, lietojumprogrammatūru un datu mitināšanu tīmekļa dokumentu pārskatīšanai un pārvaldītus dokumentu pārskatīšanas pakalpojumus. Turklāt, izmantojot globālo Ontrack datu pārvaldības biznesu, KLDiscovery nodrošina pasaules līmeņa datu atgūšanu, katastrofu atgūšanu, e-pasta ieguvi un atjaunošanu, datu iznīcināšanu un lentes pārvaldību. “KLDiscovery” ir atzīts par vienu no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem Ziemeļamerikā gan “Inc. Magazine” (Inc. 5000), gan Deloitte (Deloitte's Technology Fast 500), bet izpilddirektors Kriss Veilers bija 2014. gada Ernsts un Young Entreneur of The Year™. Turklāt KLDiscovery ir Relativitātes sertificēts partneris un uztur ISO/IEC 27001 sertificētus datu centrus visā pasaulē. Apmeklējiet www.kldiscovery.com, lai uzzinātu vairāk.

  Izlasiet sākotnējo paziņojumu.

  Pilnīgs paziņojums ar tabulām (PDF) - Mouseover, lai ritinātu

  KLDiscovery Inc paziņo par 2022. gada trešā ceturkšņa finanšu rezultātiem

  Lagniappe

  Izaugsme vairs nav labākais programmatūras uzņēmuma vērtības prognozētājs (Tomasz Tunguz)

  Ieņēmumi Headwinds? KLDiscovery Inc. paziņo par 2022. gada otrā ceturkšņa finanšu rezultātiem

  Spēcīga izaugsme? KLDiscovery Inc. paziņo par 2022. gada pirmā ceturkšņa finanšu rezultātiem

  Papildus lasīšana

  Ieguldījumi e-datu atklāšanā (darbojas saraksts)

  saīsināts e-datu atklāšanas uzņēmējdarbības pārskats: apvienošanās, iegāde un ieguldījumi

  Avots: ComplexDiscovery