e-juurdluse tehnoloogia pakkuja Everlaw tõstab $62M

“Everlaw is changing the way legal teams uncover the truth buried in mountains of data and documents,” said Steven Sinofsky, board partner at Andreessen Horowitz. “Everlaw has already established itself as a leader in the $11 billion ediscovery market, and promises to make a lasting impact defining modern work solutions for litigators.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Pressi teadaanne

Everlaw tõstab $62M, et aidata õigusteadlastel, ajakirjanikel ja mittetulundusühingutel saavutada õiglust järgmise põlvkonna e-juurdluse abil

CapitalG ja Menlo Ventures kaasjuhtivad C-seeria investeeringuid Andreessen Horowitzi osalusega, et edendada e-juurdluse tehnoloogiat, kütust rahvusvahelist laienemist.

Everlaw, pilvepõhine e-discovery ja kohtuvaidluste platvorm, teatas täna [10. märts 2020], et on suletud 62 miljoni seeria C rahastamisvooru eesotsas uus investor CapitalG ja olemasolev investor Menlo Ventures, kus osalesid olemasolevad investorid Andreessen Horowitz ja K9 Ventures. Selle investeeringuga jõuab Everlawi kogurahastus 96 miljoni dollarini ja CapitalGi partner Jesse Wedler liitub ettevõtte juhatusega. Lisaks on Everlaw saavutanud USA justiitsministeeriumi (justiitsministeeriumi) toetusel FedRAMP-i amet, mis võimaldab justiitsministeeriumil turvaliselt rakendada e-juurdluse, koostöö ja dokumentide läbivaatamise platvormi produktsioonide, uurimiste ja kohtuvaidluste jaoks.

Digitaalne universum kasvab eksponentsiaalselt, eeldatavasti jõuab sel aastal 44 triljonini gigabaiti. Kuna andmete maht kasvab ja e-juurdluse töökoormus muutub nõudlikumaks, on kohtuvaidlustajad ja uurijad hädas kaevandamise kulude ja keerukusega läbi massiivsete dokumentide aukude. Tõendid on seaduse elujõud, kuid igal konkreetsel juhul on asjakohased vaid väike murdosa dokumentidest, mistõttu tänapäevane e-avastus on uus imperatiiv, et kiiresti avastada seda õigluse edendamiseks vajalikus heinakuhjas olev tõendusnõel. Everlaw pilvepõhine e-juurdluse lahendus võimaldab juriidilistel meeskondadel hõlpsasti leida asjakohast teavet sisejuurdlusteks ja kohtuvaidlusteks ning teha koostööd materjali uurimis-, analüüsi-, narrative-ülesehituse ja kohtusse valmis esitlemise alal. Ta kasutab tehisintellekti, et kiiresti paljastada ühendused ja ülevaated igat liiki kirjalikes ja multimeedia andmetes, mida muidu võib tähelepanuta jätta ja mis võivad aidata kohtuasja teha või murda.

„Tõe avastamise ja õigluse toetamise panused ei ole kunagi olnud kõrgemad. Kuid selle teabe leidmise protsess on uskumatult keeruline ja me tahame anda meeskondadele vahendid, mida nad vajavad heinakuhjas nõelte leidmiseks — need kriitilised tõendid, mis muudavad nende juhtumite trajektoori,” ütles Everlaw asutaja ja tegevjuht AJ Shankar. „See investeering aitab meil veelgi ulatuslikumat kasvu, alates töölevõtmisest kuni jätkuva rahvusvahelise laienemise ja investeerimiseni uutesse funktsioonidesse, et organisatsioonid kogu maailmas saaksid kasutada meie tõe leidmise masinat õigluse ja õigusriigi edendamiseks.”

Everlaw on hoogu saanud turul, mis eeldatavasti kasvab 2023. aastaks 17 miljardini dollarini. Ettevõte on esimene pilvepõhine tarkvara, mis teenib FedRamp Mõõdukas Authority tegutseda toel justiitsministeeriumi, saavutus, mis peegeldab Everlaw pühendumust turvalisusele. Nii salvestatud andmed kui ka platvormil olevate küsimuste arv on üle aasta rohkem kui kahekordistunud. Kliendid nagu Hilton, Dicki spordikaubad, kadakavõrgud ja riiklik peaprokuröride ühendus ning globaalsed advokaadibürood nagu Travers Smith, Orrick, Covington ja Burling LLP ning Greenberg Traurig LLP. Lisaks sellele tuginevad ajakirjanikud, haridustöötajad ja mittetulundusühingud Everlaw iga päev oma töö tegemiseks. Töötledes kuni 500 000 dokumenti tunnis, on Everlaw tehnoloogia viis korda kiirem kui lähimast pilvekonkurendist, kusjuures selle suurim juhtum ulatub 68M dokumentideni.

Pakkumised investoritelt

„Everlaw ajakohastab seda, kuidas kohtutegijad ja uurijad tõendeid avaldada,” ütles CapitalGi partner Jesse Wedler. „Tehnoloogia sobib hästi tänapäeva andmete ülekoormuse probleemi lahendamiseks ning oma maailmatasemel insenerimeeskonna ja pilvepõhiste tootega võimaldab Everlaw kohtuvaidluste meeskondadel keskenduda tõe avastamisele ja jätta käsitsi töö masinatele.”

„Õiguslik tööstus asendab jätkuvalt katki käsitsi töövoogu kaasaegse tarkvaraga,” ütles Tyler Sosin, Menlo Ventures partner ja Everlaw juhatuse liige. „Kategooria-liider, Everlaw saab ehitada mitme miljardi dollari äri. Kuid e-discovery on vaid jäämäe tipp: Usume, et Everlaw saab laiendada oma tootepakkumist klientidele, eesmärgipäraselt ehitatud tarkvaraga, mis toob uue tõhususe õigussektorisse.”

„Everlaw muudab seda, kuidas juriidilised meeskonnad paljastavad andmete ja dokumentide mägedesse maetud tõde,” ütles Andreessen Horowitzi juhatuse partner Steven Sinofsky. „Everlaw on juba ennast tõestanud 11 miljardi e-juurdluse turu liidrina ja lubab teha kestva mõju, mis määratleb kohtuvaidlustajatele kaasaegseid töölahendusi.”

Tsitaat analüütikult

„Everlaw on hästi positsioneeritud, et muuta juriidilist tööstust,” ütles IDC juhtiv analüütik Ryan O'Leary. „Ja andmete plahvatuse korral on e-avastamise digitaalajastusse viimiseks vaja sageli väga käsitsi ümber kujundada. Eriti suurettevõtted saavad suurel määral kasu Everlaw ainulaadsete otsinguvõimaluste ja AI-tehnoloogiaga töötavate tehnoloogiate kaudu saadud tõhususest.”

Everlaw kohta

Everlaw ühendab tipptasemel tehnoloogia kaasaegse disainiga, et aidata valitsusüksustel, advokaadibüroodel ja korporatsioonidel lahendada kõige raskemaid probleeme juriidilises tööstuses. Everlaw kasutab Fortune 100 ettevõtete nõustajad ja kodumaiste kaubamärkide nagu Hilton ja Dick Sporting Goods, 76 välja AM Law 100 ja kõik 50 USA riigiprokuröri peaprokurörid. Asub Oakland, California, Everlaw rahastatakse tipptasemel investorid, sealhulgas CapitalG, Menlo Ventures, Andreessen Horowitz, ja K9 Ventures.

Lisateave veebisaidil

Lugege täielikku väljaannet aadressil Everlaw tõstab $62M, et aidata õigusteadlasi, ajakirjanikke ja mittetulundusühinguid saavutada õiglus järgmise põlvkonna e-juurdlusega

Täiendav lugemine

Investeeringud e-juurdlusse (jooksva nimekirja)

Lühendatud pilk e-juurdluse äritegevusele: ühinemised, omandamised ja investeeringud

Allikas: ComplexDiscovery