Fri. Dec 2nd, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusteenuste pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  ComplexDiscovery küber-, andmete- ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes soovituste esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  HayStackID® koostatud ja esitatud juriidilise hariduse esitlus

  27. juuli 2022

  Aeg: 12:00 ET (11:00 CT, 9:00 PT)

  Registreeri kohe (leksoloogia)

  Committee on Foreign Investment in the United States (CFIUS) on USA valitsuse interagency komitee, mille ülesandeks on vaadata välisinvesteeringuid USA ettevõtete ja kinnisvaratehingute riigi julgeoleku mõju. CFIUS on lõppkokkuvõttes seotud USA riikliku julgeoleku kaitsmisega riikliku julgeoleku lepingu (NSA) kaudu ettevõttega. Riiklikud asutused hõlmavad aruandlusnõuete eripära, Ameerika kodanike kaitstud andmete käitlemise turvaprotokolle, kaitstud andmeklasside kindlakstegemist, tagades, et kaitstud andmetele pääsevad juurde ainult heakskiidetud sõelutud töötajad, tagavad andmestruktuuride järgimise, andmeallikate kindlakstegemise ( süsteemid, rakendused, hoidlad), nende andmeallikate riskihindamise läbiviimine, kaitstud andmete prioriteediks leevendamine sellistes andmeallikates ja palju muud.

  Ülim ja kõige keerulisem nõuded keskus identifitseerimise ja kaitsmise kriitilise teabe vara. Ettevõtte kriitiliste varade identifitseerimise, seire ja turvalisuse täielikkus ja täpsus on olulised kõikehõlmava CFIUSiga ühilduva küberturvalisuse programmi jaoks. Nõuete, rollide ja kohustuste kindla mõistmisega saavad IT turvalisuse, nõuetele vastavuse, privaatsuse, teabe juhtimise ja juriidilise tuvastamise spetsialistid edukalt liikuda CFIUS-i vastavusprobleemide raskustes ja täita ärieesmärke.

  Selles informatsiooniline esitlus, meie meeskond, mis on heaks kiidetud CFIUS järelevalve agentuurid (CMAs) ja toob esmakordselt kohaletoimetamise CFIUS kolmanda osapoole pakkuja teenuseid valdkondades alates andmekaitse ja privaatsuse identiteedi juurdepääsu haldamise ja andmete kadumise ennetamine, arutada ja selgitada parim lähenemisviise, protokollid ja tavad edukalt suunata organisatsiooni andmeid maailma rahvusriigi halb osalejate ja siseringiohtude.

  Esitluse tähtsündmused

  Mis on CFIUS (ülevaade, ajalugu ja praegune maastik)?

  Miks see nüüd rohkem tähelepanu pööratakse (Geo-poliitika ja äri maastiku muutused)?

  Millised tehingud on hõlmatud?

  Mida see tähendab ettevõtte riskijuhtimise spetsialistidele (privaatsus, nõuetele vastavus, teabe juhtimine, IT turvalisus ja juriidiline)?

  Millised on kulud (esitamise tasud ja karistused)?

  Kuidas valmistada (ennetav ja reaktiivne kaalutlused)?

  Kuidas rakendada ja hallata CFIUS nõuetele vastavuse programmi? (Rollid, kohustused ja riskid; CFIUS vastavuse saavutamise kava (rakenduskava) ja CFIUS vastavuse täitmine (rakenduskava täitmise täitmine))

  Ekspertpaneelistid

  + Matthew L. Miller, ESQ.Ülemaailmse teabejuhtimise nõustamisteenuste juht, HayStackID

  Matthew L. Miller, Esq., on Senior Vice President, Global Information Governance Advisory Services Leader HayStackID, asub Los Angeles, CA. Ligi 20-aastane kogemus, juriidilise, siis kohtuekspertiisi ja e-juurdluse taust, millele järgneb privaatsus, valitsemine ja vahejuhtumite reageerimine; Matt on nagu „Šveitsi armee nuga” organisatsiooniliste andmete väljakutsete jaoks. Matt arendas varem Ernsti ja Youngi infojuhtimise lahendusi ning hiljem oli Consilio OÜ Global Information Governance Advisory Services Leader VP. Ta on juhtinud väga keerukaid andmetega seotud juhtumitega seotud kohtuekspertiisi uuringuid ja mitme riigi petabüütide, andmete haldamise ja privaatsuse kohustused, lisaks tegutsemisele neutraalse e-juurdluse eksperdina ja juhtinud CFIUS programmi aktiivset kaasamist.

  + Christopher Wall, Esq.Andmekaitseametnik ja spetsiaalne kaitsja, globaalne privaatsus ja kohtuekspertiis, HayStackID

  2022. aastal ühines Christopher Wall HayStackIDiga ning praegu toimib klienditeenuste meeskonnas andmekaitseametniku ja spetsiaalse kaitsjana, globaalse privaatsuse ja kohtuekspertiisina. Chris on ka HayStackID sisemine andmekaitseametnik. Oma rolli spetsiaalse kaitsja globaalse privaatsuse ja kohtuekspertiisi, Chris aitab HayStackID klientidel navigeerida piiriülese privaatsuse ja andmekaitse maastiku ning nõustab kliente tehnilise privaatsuse ja andmekaitse küsimustes, mis on seotud küberuurimise, andmete analüüsi ja avastamisega. Enne HayStackIDiga liitumist töötas Chris Ernstis and Youngis, kus ta juhtis piiriülest küberturvalisust, kohtuekspertiisi, struktureeritud andmeid ja traditsioonilisi avastusuurimisi.

  + James BranchInformation juhtimise ja andmete privaatsuse konsultant, nõustamisteenused, HayStackID

  James Branch liitus HayStackIDiga konsultandina, mis keskendus spetsiaalselt juhtivatele CFIUS programmide vastavusprojektidele. James on olnud IT-juht, mis vastab tehnoloogiavisioonile üldise ettevõtte strateegiaga rohkem kui 30 aastat ning veetis rohkem kui 9 aastat Senior VP, IT/Chief Infotehnoloogia Officer (CTO/CIO) juhtiva IT turvalisuse ja Advanced Discovery andmekeskustena enne 2018i omandamist. Enne seda juhtis ta ligi 15 aastat juhtiva ülemaailmse kinnisvara erakapitali ja varahalduse organisatsiooni infotehnoloogia kasvu ja ümberkujundamist.

  + Michael AmaralÜlemaailmsete strateegiliste tehnoloogiapartnerluste direktor, nõustamisteenused, HayStackID

  Michael Amaral on HayStackID perekonnas olnud juba üle 4 aasta ja on praegu ülemaailmsete strateegiliste tehnoloogiapartnerluste direktor Advisory Services. Enne HayStackIDiga liitumist oli ta Privacy Management Technology gruppi juhtiv NighTowli Global Client Advisory meeskonna direktor. Hr Amaral on üle 25-aastase kogemusega tehnoloog, mis aitab ettevõtetel lahendada keerukaid andmeprobleeme vastavuse, juhtimise, privaatsuse ja kohtuvaidluste küsimustes. Mike on sertifitseeritud sellistes toodetes nagu OneTrust, Nuix, Informatica ja palju muud.

  REGISTREERU KOHE!

  Teave HayStackID® -i kohta

  HayStackID on spetsialiseerunud e-juurdluse teenuste büroo, mis aitab ettevõtetel ja advokaadibüroodel turvaliselt leida, mõista ja õppida andmetest keeruliste, andmemahukate uurimiste ja kohtuvaidluste ees. HayStackID mobiliseerib juhtivaid kübertuvastusteenuseid, ettevõttelahendusi ja juriidilisi avastamispakkumisi, et teenindada enam kui 500 maailma juhtivat ettevõtet ja advokaadibürood Põhja-Ameerikas ja Euroopas. HayStackID teenindab ligi poole Fortune 100-st, on alternatiivne küber- ja õigusteenuste pakkuja, mis ühendab ekspertiisi ja tehnilist tipptaset valgekinnaste klienditeenindusega. Lisaks Chambers USA järjekindlale järjestusele nimetati ettevõte hiljuti e-tuvastuslahenduste Gartneri turujuhendi esindajaks IDC Marketscape ja The National Law Journal poolt Legal Technology Trailblazer. Lisaks on HayStackID saavutanud SOC 2 Type II tunnistuse viies usaldusteenuse valdkonnas: turvalisus, kättesaadavus, töötlemise terviklikkus, konfidentsiaalsus ja privaatsus. Lisateavet oma teenuste komplekti, sealhulgas programmide ja lahenduste ainulaadne juriidiliste ettevõtete vajadustele, minge Haystackid.com.

  Perimeetri kaugemale? DoD Zero Trust strateegia ja tegevuskava

  Current and future cyber threats and attacks drive the need for...

  Kulutamise ja standardite tasakaalustamine? Küberjulgeoleku investeeringud Euroopa Liidus

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “The...

  Rangemad järelevalve- ja täitemeetmed? Euroopa Parlament võtab vastu uue küberjulgeoleku õiguse

  According to European Member of Parliament (MEP) Bart Groothuis, “Ransomware and...

  Geopoliitiline Shakedowns? ENISA ohtude maastiku iga-aastane aruanne — 10. väljaanne

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “Today's...

  Tehnoloogia põhine lahendus? Integreon kuulutab välja uue tegevjuhi

  Subroto’s people-first leadership style combined with his passion for leveraging technology...

  Magnet tulu? Magneti kohtuekspertiis teatab 2022 kolmanda kvartali tulemustest

  According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "Our solutions address the...

  Edusammud ja võimalused? Cellebrite teatab kolmanda kvartali 2022 tulemustest

  “We are pleased to report a solid third quarter, delivering strong...

  Tankimine Jätkuv kasv? Renovus Capital omandab HBR Consulting Advisory Business

  "The legal industry remains in the early stages of digital and...

  E-juurdluse turu suurus Mashup: 2022-2027 Ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

  From retraction to resurgence and acceleration, the worldwide market for eDiscovery...

  Liikuda? 2022 e-Discovery Market Kineetika: viis huvipakkuvat valdkonda

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Usaldades protsessi? 2021 e-juurdluse töötlemise ülesande, kulude ja kulude andmete töötlemine

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Ülevaatamise aasta? 2021 e-juurdluse läbivaatamise ülesande, kulutuste ja kulude andmepunktid

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Viis suurt loeb küberi, andmete ja juriidilise avastamise kohta novembriks 2022

  From cyber shakedowns and threats to the total cost of eDiscovery...

  Viis suurt loeb küberandmete ja õigusliku avastamise kohta oktoobriks 2022

  From cyber claims and data privacy to corporate litigation and the...

  Viis suurt loeb küberandmete ja õigusliku avastamise kohta septembriks 2022

  From privacy legislation and special masters to acquisitions and investigations, the...

  Viis suurt lugeb küberi, andmete ja õigusliku avastamise kohta augustis 2022

  From AI and Big Data challenges to intriguing financial and investment...

  Kohapeal või Remote? Dokumendi läbivaataja eelistuste uuring (talv 2023)

  Today CompexDiscovery expands that survey portfolio by introducing a new business...

  Majas? 2022. aasta sügise e-juurdluse kogukulude uuring

  Today CompexDiscovery shares the results of a new business survey focused...

  Külm Front mured? Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2022. aasta sügisel

  In the fall of 2022, 49.0% of survey respondents felt that...

  Stereotüüpide andmed? E-juurdluse ettevõtte jõudlust mõjutavad probleemid: aasta sügisel 2022 ülevaade

  In the fall of 2022, 28.0% of respondents viewed increasing types...

  Saabumist General Winter? Ukraina Konflikti hindamine Maps (21-27 november 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Välja kaevamine ja kaevamine? Ukraina Konflikti hindamine Maps (November 14-20, 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Vabastav hoogu? Ukraina Konflikti hindamine Maps (November 7-13, 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Retoorika või reaalsus? Ukraina Konflikti hindamised Maps (1-6 november 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...