Fri. Dec 2nd, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Uwaga redaktora: Od czasu do czasu, ComplexDiscovery podkreśla publicznie dostępne lub prywatne ogłoszenia, aktualizacje treści, i badania z cyberprzestrzeni, dane, i legalne odkrycia dostawców, organizacje badawcze, i członków społeczności ComplexDiscovery. Podczas gdy ComplexDiscovery regularnie podkreśla te informacje, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za twierdzenia treści.

  Aby przesłać zalecenia dotyczące rozważenia i włączenia do cyberprzestrzeni ComplexDiscovery, dane, oraz usługi zorientowane na odkrycie prawne, produkt, lub ogłoszenia badawcze, skontaktuj się z nami już dziś.

  Prezentacja Edukacji Prawniczej przygotowana i zaprezentowana przez HayStackid®

  Lipiec 27, 2022

  Czas: 12:00 ET (11:00 CT, 9:00 PT)

  Zarejestruj się teraz (Leksologia)

  Komitet ds. Inwestycji Zagranicznych w Stanach Zjednoczonych (CFIUS) jest międzyagencyjnym komitetem rządu USA odpowiedzialnym za przegląd inwestycji zagranicznych w amerykańskich firmach i transakcjach na rynku nieruchomości pod kątem konsekwencji dla bezpieczeństwa narodowego. CFIUS jest ostatecznie zaniepokojony ochroną bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych. za pośrednictwem umowy o bezpieczeństwie narodowym (NSA) z biznesem. NSA obejmują specyfikę dotyczącą wymogów sprawozdawczych, protokoły bezpieczeństwa w przetwarzaniu chronionych danych od obywateli amerykańskich, identyfikację chronionych klas danych, zapewnienie, że tylko zatwierdzeni sprawdzeni pracownicy mają dostęp do chronionych danych, zapewniając zgodność ze strukturami danych, identyfikację źródeł danych ( systemy, aplikacje, repozytoria), przeprowadzanie ocen ryzyka na tych źródłach danych, ustalanie priorytetów ograniczania chronionych danych wewnątrz takich źródeł danych i nie tylko.

  Najważniejsze i najtrudniejsze wymagania centrują się na identyfikacji i ochronie krytycznych zasobów informacyjnych. Kompletność i dokładność identyfikacji zasobów o znaczeniu krytycznym dla przedsiębiorstwa, monitorowanie, i bezpieczeństwo są niezbędne dla kompleksowego programu cyberbezpieczeństwa zgodnego z CFIUS. Dzięki solidnym zrozumieniu wymagań, ról i obowiązków, Bezpieczeństwo IT, Zgodność, Prywatność, Zarządzanie informacjami, a specjaliści Legal Discovery mogą z powodzeniem radzić sobie z trudnościami związanymi z wyzwaniami związanymi z przestrzeganiem przepisów CFIUS i realizować cele biznesowe.

  W tej prezentacji informacyjnej nasz zespół, który został zatwierdzony przez CFIUS Monitoring Agencies (CMA) i zapewnia dostarczanie z pierwszej ręki usług zewnętrznych dostawców CFIUS w obszarach od ochrony danych i prywatności po zarządzanie dostępem do tożsamości i zapobieganie utracie danych, omówi i wyjaśni najlepsze podejścia, protokoły, oraz praktyki skutecznego kierowania danymi organizacji w świecie złych aktorów państw narodowych i zagrożeń poufnych.

  Najważniejsze informacje dotyczące prezentacji

  Co to jest CFIUS (przegląd, historia i aktualny krajobraz)?

  Dlaczego teraz zyskuje większą uwagę (Geopolityka i zmiany krajobrazu biznesowego)?

  Jakie rodzaje transakcji są objęte ubezpieczeniem?

  Co to znaczy dla specjalistów ds. Zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwie (prywatność, zgodność, zarządzanie informacjami, bezpieczeństwo IT i prawne)?

  Jakie są koszty (Opłaty za zgłoszenie i kary)?

  Jak się przygotowujesz (rozważania proaktywne i reaktywne)?

  Jak wdrażasz i zarządzasz programem CFIUS Compliance? (Role, obowiązki i ryzyko; CFIUS Compliance Achievement Plan (Plan wdrożenia); i CFIUS Compliance Execution (Wykonanie planu wdrożenia dla zgodności))

  Paneliści ekspertów

  + Matthew L. Miller, Esq.Starszy wiceprezes, globalny lider usług doradczych ds. zarządzania informacjami, HayStackid

  Matthew L.. Młynarz, Esq., jest starszym wiceprezesem, globalnym liderem usług doradczych w zakresie zarządzania informacjami w HayStackid, z siedzibą w Los Angeles, ŻE. Z prawie 20 lat doświadczenia w terenie, doświadczenie prawne, następnie kryminalistyka i ediscovery, a następnie prywatność, zarządzanie, i reagowanie na incydenty; Matt jest jak „szwajcarski scyzoryk” do wyzwań związanych z danymi organizacyjnymi. Matt wcześniej współtworzył rozwiązania Ernst and Young w zakresie zarządzania informacjami, a później był wiceprezesem, liderem usług doradczych ds. globalnego zarządzania informacjami w Consilio LLC. Prowadził bardzo złożone dochodzenia kryminalistyczne związane z reagowaniem na incydenty związane z naruszeniem danych i międzynarodowymi, skala petabajtów, zarządzanie danymi i zaangażowanie w prywatność, oprócz działania jako neutralnego eksperta eDiscovery i prowadzenia aktywnego zaangażowania w program CFIUS.

  + Christopher Wall, Esq.Data Protection Inspektor i Specjalny Doradca, Global Privacy and Forensics, HayStackid

  W 2022 roku Christopher Wall dołączył do HayStackid i obecnie pełni funkcję inspektora ochrony danych i specjalnego doradcy, Global Privacy and Forensics w zespole obsługi klienta. Chris pełni również funkcję wewnętrznego inspektora ochrony danych HayStackid. W roli Specjalnego Doradcy ds. Globalnej Prywatności i Kryminalistyki, Chris pomaga klientom HayStackid poruszać się po transgranicznym krajobrazie prywatności i ochrony danych oraz doradza klientom w kwestiach technicznych związanych z prywatnością i ochroną danych związanych z cyberdochodzeniami, analityka danych, i odkrywanie. Przed dołączeniem do HayStackid, Chris pracował w Ernst and Young, gdzie prowadził transgraniczne cyberbezpieczeństwo, kryminalistyczny, dane strukturalne, i tradycyjne badania odkrywcze.

  + James BranchInformation Governance and Data Privacy Consultant, Usługi doradcze, HayStackid

  James Branch dołączył do HayStackid jako konsultant skupiony na prowadzeniu projektów CFIUS Program Compliance. James był dyrektorem IT dostosowującym wizję technologii do ogólnej strategii przedsiębiorstwa od ponad 30 lat i spędził ponad 9 lat jako starszy wiceprezes, IT /Chief Information Technology Officer (CTO/CIO), kierując bezpieczeństwem IT i centrami danych dla Advanced Discovery, zanim został przejęty w 2018 roku. Wcześniej, kierował rozwojem i transformacją technologii informatycznych dla wiodącej globalnej organizacji private equity i zarządzania aktywami na rynku nieruchomości przez prawie 15 lat.

  + Michael AmaralDyrektor ds. Globalnych Strategicznych Partnerstw Technologicznych, Usług Doradczych, HayStackid

  Michael Amaral należy do rodziny HayStackid od ponad 4 lat, a obecnie jest dyrektorem ds. globalnych partnerstw technologicznych strategicznych, usług doradczych. Przed dołączeniem do HayStackid był dyrektorem zespołu Global Client Advisory firmy NighTowl, kierował grupą Privacy Management Technology. Pan Amaral jest technologiem z ponad 25-letnim doświadczeniem pomagającym firmom rozwiązywać złożone problemy z danymi w zakresie zgodności, zarządzania, prywatności i sporów sądowych. Mike posiada certyfikat w produktach takich jak OneTrust, Nuix, Informatica, i więcej.

  ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ!

  O HayStackid®

  HayStackid to wyspecjalizowana firma świadcząca usługi eDISCOVERY, która pomaga korporacjom i kancelariom w bezpiecznym wyszukiwaniu, Rozumiesz, i ucz się na podstawie danych w obliczu złożonych, dochodzeń i sporów wymagających dużej ilości danych. HayStackid mobilizuje wiodące w branży usługi wykrywania cybernetycznego, rozwiązania dla przedsiębiorstw i oferty legalnego odkrywania, aby obsługiwać ponad 500 wiodących światowych korporacji i kancelarii prawnych w Ameryce Północnej i Europie. Obsługując prawie połowę Fortune 100, HayStackid jest alternatywnym dostawcą usług cybernetycznych i prawnych, który łączy wiedzę i doskonałość techniczną z kulturą obsługi klienta w białych rękawiczkach. Oprócz konsekwentnego rankingu Chambers USA, firma została niedawno uznana za światowego lidera w dziedzinie usług eDiscovery przez IDC MarketScape, reprezentatywnego dostawcę w Gartner Market Guide for E-Discovery Solutions, oraz Trailblazer technologii prawnej The National Law Journal. Ponadto HayStackID uzyskał poświadczenie SOC 2 Type II w pięciu obszarach usług zaufania, takich jak bezpieczeństwo, dostępność, integralność przetwarzania, poufność, i prywatność. Więcej informacji na temat pakietu usług, w tym programów i rozwiązań dla unikalnych potrzeb prawnych przedsiębiorstw, odwiedź stronę HayStackid.com.

  Poza obwodem? Strategia i plan działania DoD Zero Trust

  Current and future cyber threats and attacks drive the need for...

  Równoważenie wydatków i standardów? Inwestycje w dziedzinie cyberbezpieczeństwa w Unii Europejskiej

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “The...

  Bardziej rygorystyczne środki nadzorcze i wykonawcze? Parlament Europejski przyjmuje nową ustawę o cyberbezpieczeństwie

  According to European Member of Parliament (MEP) Bart Groothuis, “Ransomware and...

  Geopolityczne Shakedowns? Roczny raport o zagrożeniach ENISA - wydanie 10

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “Today's...

  Rozwiązanie oparte na technologii? Integreon ogłasza nowego dyrektora generalnego

  Subroto’s people-first leadership style combined with his passion for leveraging technology...

  Magnes na dochody? Magnet Forensics ogłasza 2022 Wyniki za trzeci kwartał

  According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "Our solutions address the...

  Postęp i okazja? Cellebrite ogłasza trzeci kwartał 2022 Wyniki

  “We are pleased to report a solid third quarter, delivering strong...

  Napędzanie dalszego wzrostu? Renovus Capital przejmuje działalność doradczą od HBR Consulting

  "The legal industry remains in the early stages of digital and...

  Mashup wielkości rynku eDISCOVERY: 2022-2027 Ogólnoświatowy przegląd oprogramowania i usług

  From retraction to resurgence and acceleration, the worldwide market for eDiscovery...

  W ruchu? 2022 Kinetyka rynku ediscovery: pięć obszarów zainteresowań

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Ufasz Procesowi? 2021 Zadanie przetwarzania eDiscovery, dane dotyczące wydatków i kosztów

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Rok w przeglądzie? 2021 Punkty danych zlecenia eDiscovery do przeglądu, wydatków i kosztów

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Pięć świetnych lektur na temat cyberprzestrzeni, danych i odkryć prawnych na listopad 2022

  From cyber shakedowns and threats to the total cost of eDiscovery...

  Pięć świetnych lektur na temat cyberprzestrzeni, danych i odkryć prawnych na październik 2022

  From cyber claims and data privacy to corporate litigation and the...

  Pięć świetnych lektur na temat cyberprzestrzeni, danych i odkryć prawnych na wrzesień 2022

  From privacy legislation and special masters to acquisitions and investigations, the...

  Pięć świetnych lektur na temat cyberprzestrzeni, danych i odkryć prawnych na sierpień 2022

  From AI and Big Data challenges to intriguing financial and investment...

  W miejscu lub zdalnie? Ankieta dotycząca preferencji recenzentów dokumentów (zima 2023)

  Today CompexDiscovery expands that survey portfolio by introducing a new business...

  W domu? Jesień 2022 Badanie dotyczące łącznego kosztu posiadania ediscovery

  Today CompexDiscovery shares the results of a new business survey focused...

  Obawy zimnego frontu? Osiemnaście uwag na temat zaufania biznesowego do eDISCOVERY jesienią 2022 r.

  In the fall of 2022, 49.0% of survey respondents felt that...

  Stereotypowanie danych? Problemy wpływające na wydajność biznesową eDISCOVERY: Upadek 2022 Przegląd

  In the fall of 2022, 28.0% of respondents viewed increasing types...

  Przybycie generała Winter? Oceny konfliktów na Ukrainie w mapach (21-27 listopada 2022 r.)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Kopanie i kopanie? Oceny konfliktów na Ukrainie w mapach (14-20 listopada 2022 r.)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Wyzwalający rozpęd? Oceny konfliktów na Ukrainie w mapach (7-13 listopada 2022 r.)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Retoryka czy rzeczywistość? Oceny konfliktów na Ukrainie w mapach (1-6 listopada 2022 r.)

  According to a recent update from the Institute for the Study...