Thu. Oct 6th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu nodrošinātājiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  HayStackID® sagatavota un prezentēta juridiskās izglītības prezentācija

  HayStackID izglītības tīmekļa apraide

  trešdiena, 2022. gada 31. augusts

  Laiks: 12:00 ET (11:00 CT, 9:00 PT)

  Reģistrēties tagad (leksoloģija)

  Datu ieguve arvien vairāk ir kļuvusi par vienu no lielākajiem izdevumiem kibernoziegumu incidenta laikā, bieži atstājot atlīdzību profesionāļus ar izpūstas budžetu un apdrošinātajiem klientiem augsta riska scenārijos, kad pieņēmumi par saviem datiem (un to, kas var uzglūnēt) diktē operacionalizētu atbildi uz paziņojumu skartās puses pēc pārkāpuma.

  Standartu trūkums starp pārkāpumu treneriem, prasību profesionāļiem un pārdevējiem, kuri konsultējas un veic datu ieguves darbu, ir radījis nekontrolējamu situāciju apdrošinātājiem, neskatoties uz to, ka ir atkārtojamas, attaisnojamas metodes, lai skatuves, izprast un rīkoties ar sensitīviem datiem, izmantojot darbplūsmas, kas ir izveidota zinātniskā metode un e-datu atklāšana kopumā tiesvedības laikā.

  Šajā sesijā tiks uzsvērti riski vairāk un zem paziņojuma par efektīvu indivīdu kiberincidentu un apspriedīs galvenos kontrolpunktus pirms un visā datu ieguves procesā, vienlaikus sniedzot pretenzijas profesionāļiem jaunu izpratni par sviru veidiem, tie būtu velkot iekšēji to organizācijām un ar saviem partneriem, lai optimizētu, pārvaldītu un izveidotu atkārtojamus procesus, īpašu uzmanību pievēršot tālāk minētajām tēmām:

  * Vai sniegt individuālu paziņojumu saskaņā ar datu aizsardzības pārkāpumu likumu prasa izprast dažus galvenos faktus: kuru dati ir apstrīdēti? Kur tie atrodas (kādā jurisdikcijā)? Kādi dati ir apstrīdēti? Kā (un kādā mērā) dati tika apdraudēti.

  * Ja nestrukturēti dati tiek apdraudēti, tas prasa identificēt, kas, kur un kādi dati, izmantojot kibernoziegumu pārskatīšanu. Pieņēmumu izdarīšana par datiem (pat uz informētiem pieņēmumiem, kas balstīti uz MVU), neizbēgami novedīs pie pārāk un zem iekļaujoša paziņojuma. PII un PHI var rāpot vietās (un trūkst no citiem).

  * Vairāk nekā paziņojums rada risku, jo tas palielina jomu pārkāpuma nevajadzīgi kaitēt zīmolu un padarot incidentu pievilcīgāku tiesvedībā.

  * Saskaņā ar paziņojumu ir sliktāks, jo tas var radīt jautājumus par pietiekamību un pilnīgumu paziņojuma un sanācijas soļiem. Uzbrukums paziņojuma pilnīgumam ļauj prasītāja advokātam atvērt jaunu fronti savā tiesvedībā.

  Ekspertu grupas saraksti

  Mike SarloPresident, galvenais inovācijas direktors, Globālās izmeklēšanas un kiberincidentu reaģēšanas dienesti, HayStackID

  Mike kā inovāciju direktors cieši sadarbojas ar HayStackID programmatūras izstrādes un datu zinātnes komandām, lai nodrošinātu savā klasē labākos datu vākšanas, e-datu atklāšanas un pārskatīšanas risinājumus, kas ļauj juridiskajām komandām rīkoties ar datu tipiem, kas parasti neveicina vākšanu, pārskatīšanu vai sagatavošanu saistībā ar e-datu atklāšana. Pildot Globālās izmeklēšanas prezidenta pienākumus, Maikls cieši sadarbojas ar klientiem vissarežģītākajos un sarežģītākajos normatīvajos, izmeklēšanas un civilās tiesvedības jautājumos. Maikls arī pārrauga HayStackID Cyber Discovery and Incident Response Services nodaļu. Viņš vada starpfunkcionālu komandu HayStackID ekspertiem, kas regulāri palīdz apdrošinātājiem, pārkāpumu treneri, un viņu korporatīvajiem klientiem, ja notiek datu pārkāpums.

  Susana Medeirosassociate, Norton Rose Fulbright

  Susana ir informācijas pārvaldības, privātuma un kiberdrošības komandas biedre un dalībniece. Viņa ir Chambers-ranžēta advokāts atzīta un ir pārstāvējusi klientus gan gatavojoties un reaģējot uz kibernegadījumiem. Izmantojot savu tradicionālo e-datu atklāšanas pieredzi, Susana palīdz klientiem efektīvi un aizsargāti reaģēt uz kibernegadījumiem, lai ātri identificētu ietekmētos datu subjektus un ietekmētās personas informācijas veidus, kā arī konsultē klientus par incidenta apjomu un uzņēmuma pienākumiem paziņot attiecīgajām iestādēm un cilvēkiem, kurus skāris pārkāpums. Viņa arī palīdz sniegt konsultācijas par CCPA, CPRA un VDAR atbilstību no informācijas pārvaldības un datu minimizēšanas viedokļa.

  Kelly AthertonVecākais kibernoziegumu incidentu reaģēšanas vadītājs, Norton Rose Fulbright

  Kelly ir “Norton Rose Fulbright” kiberincidentu reaģēšanas vecākais vadītājs. Viņa vada e-datu atklāšanas speciālistu komandu, lai atbalstītu uzņēmuma globālo datu aizsardzības pārkāpumu un kibernegadījumu reaģēšanas pakalpojumu kiberpārbaudes komponentu. Viņai ir iepriekšēja pieredze sarežģītu biznesa tiesvedību praktizēšanā un vadījusi direktora pienākumus juridisko pakalpojumu sniedzējos, kas specializējas TAR, analītikā un pārvaldītajā pārskatīšanā. Viņa ir CEDS sertificēts; Relativitātes eksperts; Brainspace sertificēts analītiķis, speciālists un administrators; un tur sertifikātus Reveal AI un pārskatīšana.

  Anya Korolyovviceprezidents, kibernoziegumu incidentu reaģēšana un pielāgoti risinājumi, HayStackID

  Anijai, “Cyber Incident Response” un “Custom Solutions” viceprezidentei HayStackID, ir 17 gadu pieredze juridiskajā nozarē kā licencēta advokāte, tostarp 14 gadu pieredze e-datu atklāšanā, koncentrējoties uz datu ieguvi, sarežģītām integrētām darbplūsmām un dokumentu pārskatīšanu. Savā lomā Anija strādā pie kiberincidentu reaģēšanas stratēģiskā virziena izstrādes un īstenošanas. Anya ir viens no nozares vadošajiem ekspertiem datu pārkāpumu incidentu reaģēšanas, paziņojuma un ziņošanas jomā, ar stabilu izpratni par mašīnmācīšanos, pasūtījuma objektu izstrādi, regulāru izteiksmju manipulācijām un citām tehniskām specialitātēm.

  Reģistrējieties tūlīt!

  Par HayStackID®

  HayStackID ir specializēts e-datu atklāšanas pakalpojumu uzņēmums, kas palīdz korporācijām un advokātu birojiem droši atrast, izprast un mācīties no datiem, saskaroties ar sarežģītu, datu ietilpīgu izmeklēšanu un tiesvedību. HayStackID mobilizē nozares vadošos kibermeklēšanas pakalpojumus, uzņēmumu risinājumus un juridisko atklājumu piedāvājumus, lai apkalpotu vairāk nekā 500 pasaules vadošo korporāciju un juridisko biroju Ziemeļamerikā un Eiropā. Apkalpo gandrīz pusi no Fortune 100, HayStackID ir alternatīva kibernoziegumu un juridisko pakalpojumu sniedzējs, kas apvieno kompetenci un tehnisko izcilību ar balto cimdu klientu apkalpošanas kultūru.

  HayStackID ir uzticams partneris korporācijām, advokātu birojiem un valsts aģentūrām, kas atbalsta mērķtiecīgas revīzijas, sarežģītas izmeklēšanas un civilās tiesvedības lietas ar īpašu globālu kiberdrošības, informācijas pārvaldības un juridisko atklājumu ekspertu komandu. Izmantojot mākslīgā intelekta potenciālu, datu zinātnes precizitāti, mašīnmācīšanās spēku un prasmīgi apmācītu un pārvaldītu recenzentu praktiskumu, HayStackID nodrošina klientus ar drošām, aizsargājamām un elastīgām spējām risināt vissarežģītākās un laikjutīgākās e-Discovery- orientētus izaicinājumus.

  Papildus tam, ka uzņēmums pastāvīgi tika ierindots Chambers USA, uzņēmums nesen tika nosaukts par pasaules līderi e-datu atklāšanas pakalpojumu jomā, ko izveidoja IDC MarketScape, kas ir Gartner MarketScape E-Discovery Solutions tirgus rokasgrāmatas pārstāvis un The National Law Journal Law Journal Legal Technology Trailblazer. Turklāt HayStackID ir sasniedzis SOC 2 II tipa apliecinājumu piecās uzticamības pakalpojumu jomās: drošība, pieejamība, apstrādes integritāte, konfidencialitāte un privātums.

  Uguns efektam? Edison Partners noved USD $30M investīcijas lauka efektā

  According to the media release from Edison Partners, Field Effect’s flagship...

  Izmaksas un zaudējumi? 2022. gada NetDifence kiberprasību pētījums

  According to the media release from NetDiligence, in this year’s study,...

  Veidojot kiberdrošības darbaspēku? Eiropas kiberdrošības prasmju satvars

  According to ENISA's Executive Director, Juhan Lepassaar, "The future security of...

  Noliecoties uz priekšu? CISA 2023—2025. gada stratēģiskais plāns

  The purpose of the CISA Strategic Plan is to communicate the...

  E-datu atklāšanas pārspriegums? Surge PE aizver juridisko tehnoloģiju iespējotu pakalpojumu platformu Avalon

  According to Sanjay Gulati, Principal at Surge, “We are honored to...

  E-datu atklāšanas apvienošana, iegāde un ieguldījumi 2022. gada 3. ceturksnī

  From HaystackID and Relativity to Exterro and TCDI, the following findings,...

  Apgalvojumi un atteikumi? Nuix atzīmē ASIC izpildes procedūras

  The recent investor news update from Nuix on 29 September 2022,...

  Atklājot atbildi? Nuix atbild uz ASX informācijas pieprasījumu

  The following investor news update from Nuix shares a written response...

  Pārvietot? 2022 E-datu atklāšanas tirgus kinētika: piecas interesējošas jomas

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Uzticēšanās procesam? 2021 e-datu atklāšanas apstrādes uzdevums, tērēšana un izmaksu dati

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Gads pārskatā? 2021 e-atklāšanas pārskatīšanas uzdevums, tērēšana un izmaksu datu punkti

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  2021 Apskatiet e-atklāšanas kolekciju: uzdevumu, tērēšanas un izmaksu datu punkti

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu par 2022. gada septembrī

  From privacy legislation and special masters to acquisitions and investigations, the...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu augustā 2022

  From AI and Big Data challenges to intriguing financial and investment...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu jūlijā 2022

  From lurking business undercurrents to captivating deepfake developments, the July 2022...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu par jūnijs 2022

  From eDiscovery ecosystem players and pricing to data breach investigations and...

  burbulis problēmas? E-datu atklāšanas operatīvās metrikas 2022. gada rudenī

  In the fall of 2022, 89 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

  Cooler Temperatūra? Fall 2022 e-datu atklāšanas uzņēmumu uzticības aptaujas rezultāti

  Since January 2016, 2,874 individual responses to twenty-eight quarterly eDiscovery Business...

  Liekums vai deformācija? Astoņu pusgada e-datu atklāšanas cenu apsekojumu apkopojums

  Initiated in the winter of 2019 and conducted eight times with...

  Mainot straumes? Astoņpadsmit novērojumi par e-datu atklāšanas uzņēmumu uzticību 2022. gada vasarā

  In the summer of 2022, 54.8% of survey respondents felt that...