Tue. Jan 31st, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusteenuste pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  ComplexDiscovery küber-, andmete- ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes soovituste esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  HayStackID® koostatud ja esitatud juriidilise hariduse esitlus

  USA privaatsusseadus: mida oodata 2023is ja kaugemale

  Haridus Webcast

  Kuupäev: neljapäev, 29. september 2022

  Aeg: 12:00 ET/ 11:00 CT

  Registreeru kohe: Registreerumiseks klõpsake siin

  Kuna privaatsust jätkuvalt liikuda esirinnas mitte ainult teabe kaalumine, kuid äri mure tänapäeva küber, andmed, ja juriidiline avastus spetsialistid, see on üha olulisem neile, kes vastutavad kavandamise, rakendamise ja haldamise privaatsust programmid on kindel arusaam praeguse ja tulevase maastiku privaatsust käsitlevate õigusaktide ja regulatsiooni

  See tunniaegne veebiülekanne hõlmab advokaatide ja privaatsuse praktikute vahelist arutelu USA muutuva privaatsuse maastiku üle. Eristatud paneel arutab:

  Kui me oleme olnud ja kuidas me jõudsime hetkeseisu privaatsuse seaduse USAs

  Riiklik uuring ja privaatsuse seaduste võrdlus

  Praktilised sammud 2023. aastal toimuvate riiklike õigusaktide muudatuste ettevalmistamiseks

  Argumendid ja vastu föderaalse privaatsuse määrus

  Registreeru veebisaidi jaoks

  Ekspertpaneelistid

  Chris WallData Protection Officer ja spetsiaalne kaitsja, globaalne privaatsus ja kohtuekspertiisicShayStackID

  2022. aastal ühines Christopher Wall HayStackIDiga ning praegu toimib klienditeenuste meeskonnas andmekaitseametniku ja spetsiaalse kaitsjana, globaalse privaatsuse ja kohtuekspertiisina. Chris on ka HayStackID sisemine andmekaitseametnik. Oma rolli spetsiaalse kaitsja globaalse privaatsuse ja kohtuekspertiisi, Chris aitab HayStackID klientidel navigeerida piiriülese privaatsuse ja andmekaitse maastiku ning nõustab kliente tehnilise privaatsuse ja andmekaitse küsimustes, mis on seotud küberuurimise, andmete analüüsi ja avastamisega.

  Enne HayStackIDiga liitumist töötas Chris Ernstis and Youngis, kus ta juhtis piiriülest küberturvalisust, kohtuekspertiisi, struktureeritud andmeid ja traditsioonilisi avastusuurimisi.

  Jennifer KashatusPartnerDla Piper

  Jennifer Kashatus nõustab regulaarselt kõikide tööstusharude ettevõtteid privaatsuse, andmekaitse ja küberturvalisuse valdkonnas. Eelkõige aitab Jennifer ettevõtetel arendada ulatuslikke globaalseid ja kodumaiseid privaatsust ja infoturbe programme, juhtides ettevõtteid navigeerimisel hulgaliselt riigi, föderaalseid ja rahvusvahelisi privaatsusmäärusi.

  Jennifer pühendab märkimisväärse osa oma praktikast ka juhtumite reageerimisele ja ettevalmistamisele, olles nõustanud arvukaid ettevõtteid intsidentide reageerimise programmi rakendamisel ja juhendamisettevõtete hindamise ja reageerimise kaudu ohustatud või tegelikule turvaintsidendile. Lisaks nõustab Jennifer regulaarselt kliente privaatsuse ja infoturbe küsimustes ettevõtete tehingute kontekstis, sealhulgas nii ostu- kui müügihinke, nõustades kliente seni rohkem kui 1,000 tehingute kaudu.

  Kevin ClarkDiscovery kaitsja ja asepresident, Analytics ja läbivaatamise operatsioonidShayStackID

  Kevin liitus HayStackID aastal 2022 ja praegu toimib Discovery Counsel ja asepresident, Analytics and Review Operations, kus ta nõustab ja juhib toetust arvustuskesksemaks operatsioone alates masinõppe ja tehnoloogia abistatud läbivaatamise rahvusvaheliste mitmekeelsete ülevaateid.

  Advokaadina, kes on andnud tehnilisi ja ärijuhtimise teadmisi kohtuvaidluste tugimeeskondadele nii ettevõtte kui ka juhtivate teenusepakkujatega, on Kevinil laialdased kogemused e-juurdluse kõigis aspektides alates andmete kogumisest kuni tootmiseni. Kevin on praegu magistrikonverentsi nõukoja esimees. Ta mängib aktiivset rolli ka Sedona konverentsil, töötades protsessi kaitstavuse töörühmaga 1. Kevin sai oma JD 2000. aastal ning on aktiivne liige Bar Texas, Illinois, ja District of Columbia, samuti Solicitor Inglismaal ja Walesis.

  Teave HayStackID® -i kohta

  HayStackID on spetsialiseerunud e-juurdluse teenuste büroo, mis aitab ettevõtetel ja advokaadibüroodel turvaliselt leida, mõista ja õppida andmetest keeruliste, andmemahukate uurimiste ja kohtuvaidluste ees. HayStackID mobiliseerib juhtivaid kübertuvastusteenuseid, ettevõttelahendusi ja juriidilisi avastamispakkumisi, et teenindada enam kui 500 maailma juhtivat ettevõtet ja advokaadibürood Põhja-Ameerikas ja Euroopas. HayStackID teenindab ligi poole Fortune 100-st, on alternatiivne küber- ja õigusteenuste pakkuja, mis ühendab ekspertiisi ja tehnilist tipptaset valgekinnaste klienditeenindusega.

  HayStackID on usaldusväärne partner ettevõtetele, advokaadibüroodele ja valitsusasutustele, toetades sihtotstarbelisi auditeid, keerukaid uurimisi ja tsiviilkohtuvaidlusi, kellel on pühendunud ülemaailmne küberturvalisuse, teabe juhtimise ja õigusliku avastamise ekspertide meeskond. Rakendades tehisintellekti potentsiaali, andmeteaduse täpsust, masinõppe jõudu ning asjatundlikult koolitatud ja hallatud arvustajate praktilisust, pakub HayStackID klientidele turvalist, kaitsvat ja paindlikku võimekust, et tegeleda kõige keerukamate ja aeg-tundlike e-juurdluse kesksemaks väljakutseid.

  Lisaks Chambers USA järjekindlale järjestusele nimetati ettevõte hiljuti e-tuvastuslahenduste Gartneri turujuhendi esindajaks IDC Marketscape ja The National Law Journal poolt Legal Technology Trailblazer. Lisaks on HayStackID saavutanud SOC 2 Type II tunnistuse viies usaldusteenuse valdkonnas: turvalisus, kättesaadavus, töötlemise terviklikkus, konfidentsiaalsus ja privaatsus.

  Allikas: HayStackID