Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות, עדכוני תוכן ומחקר הזמינים לציבור או באופן פרטי, מספקים של ספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery מדגיש באופן קבוע מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לתמורה ולהכללה בהודעות הסייבר, הנתונים והמידע המתמקדים בגילוי משפטי של ComplexDiscovery, צרו איתנו קשר עוד היום.

  מצגת חינוך משפטי שהוכנה והוצגה על ידי Haystackid®

  חוק הפרטיות של מדינת ארה"ב: למה לצפות בשנת 2023 ומעבר לה

  שידור אינטרנט חינוכי

  נתונים: יום חמישי, 29 בספטמבר 2022

  זמן: 12:00 אחר הצהריים ET/11:00 בבוקר CT

  הירשמו עכשיו: לחצו כאן להרשמה

  ככל שהפרטיות ממשיכה לנוע אל חוד החנית של שיקול מידע לא רק אלא של דאגה עסקית לאנשי הסייבר, הנתונים והגילוי המשפטי של ימינו, חשוב יותר ויותר לאחראים על תכנון, יישום וניהול של תוכניות פרטיות שיהיה להם משרד הבנת הנוף הנוכחי והעתידי של חקיקת פרטיות ורגולציה.

  שידור אינטרנט זה בן שעה יכלול דיון בין עורכי דין ומתרגלי פרטיות על נוף הפרטיות המשתנה בארה"ב. הפאנל המכובד ידון ב:

  איפה היינו ואיך הגענו למצב הנוכחי של חוק הפרטיות בארה"ב.

  סקר מדינה אחר מדינה והשוואה בין חוקי הפרטיות

  צעדים מעשיים להתכונן לשינויים בחוק המדינה שיגיעו בשנת 2023

  הטיעונים בעד ונגד תקנת פרטיות פדרלית

  הירשם עכשיו לשידור האינטרנט

  חברי פאנל מומחים

  כריס WallData הגנה קצין ויועץ מיוחד, פרטיות גלובלית ו ForensicShayStackid

  בשנת 2022, כריסטופר וול הצטרף HayStackid וכיום משמש קצין הגנת נתונים ויועץ מיוחד, פרטיות גלובלית וזיהוי פלילי בצוות שירותי לקוחות. כריס משמש גם כקצין הגנת המידע הפנימי של HayStackid. בתפקידו כיועץ מיוחד לפרטיות גלובלית ולזיהוי פלילי, כריס מסייע ללקוחות HayStackid לנווט בנוף הפרטיות והגנת הנתונים חוצה גבולות ומייעץ ללקוחות בנושאי פרטיות והגנה על נתונים טכניים הקשורים לחקירות סייבר, ניתוח נתונים וגילוי.

  לפני שהצטרף להיסטקיד, כריס עבד בארנסט אנד יאנג, שם הוביל חקירות סייבר חוצי גבולות, זיהוי פלילי, נתונים מובנים וחקירות גילוי מסורתיות.

  ג'ניפר קשאטוסשותפה פייפר

  ג'ניפר קשטוס מייעצת באופן שגרתי לחברות בכל מגזרי התעשייה בנושא פרטיות, הגנה על נתונים ואבטחת סייבר. בפרט, ג'ניפר מסייעת לחברות בפיתוח תוכניות פרטיות ואבטחת מידע גלובליות ומקומיות מקיפות, המנחה חברות בניווט המדינה העצומה, תקנות פרטיות פדרליות ובינלאומיות.

  ג 'ניפר גם מקדיש חלק ניכר של התרגול שלה לתגובת האירוע והכנה, לאחר יעץ לחברות רבות על יישום תוכנית תגובה האירוע וחברות אימון באמצעות הערכה ולהגיב לאירוע אבטחה מאוים או בפועל. יתר על כן, ג'ניפר מייעץ ללקוחות באופן שגרתי בנושאי פרטיות ואבטחת מידע בהקשר של עסקאות ארגוניות, כולל עסקאות צד קנייה ומכירה, לאחר שייעץ ללקוחות באמצעות יותר מ 1,000 עסקאות עד כה.

  קווין קלארק דיסקברי יועץ וסגן נשיא, ניתוח ניתוח וסקירה מבצעיםהייסטקיד

  קווין הצטרף ל- HayStackID בשנת 2022 וכיום משמש כיועץ דיסקברי וסגן נשיא, Analytics and Review Operations, שם הוא מייעץ ומנהל את התמיכה בפעולות ממוקדות סקירה החל מלמידת מכונה וסקירה בסיוע טכנולוגיה וכלה בביקורות בינלאומיות רב-שפות.

  כעורך דין שסיפק מומחיות טכנית וניהול עסקי עבור צוותי תמיכה בליטיגציה הן בתוך הבית והן עם ספקי שירות מובילים, קווין בעל ניסיון רב בכל ההיבטים של גילוי אלקטרוני מאיסוף נתונים לייצור. קווין משמש כיום כיו"ר הוועדה המייעצת של ועידת המאסטר. הוא גם משחק תפקיד פעיל בכנס סדונה, עובד על ההגנה של תהליך עם קבוצת עבודה 1. קווין קיבל את ה- JD שלו בשנת 2000, והוא חבר פעיל בלשכת עורכי הדין בטקסס, אילינוי ובמחוז קולומביה, וכן עורך דין באנגליה ובוויילס.

  אודות הייסטקיד

  HayStackID היא חברת שירותי גילוי אלקטרוני מיוחדת המסייעת לתאגידים ומשרדי עורכי דין למצוא, להבין וללמוד מנתונים באופן מאובטח כאשר הם עומדים בפני חקירות מורכבות, עתירות נתונים וליטיגציה. HayStackID מגייסת את שירותי הגילוי הסייבר המובילים בתעשייה, פתרונות ארגוניים והצעות גילוי משפטיות כדי לשרת יותר מ -500 מהתאגידים ומשרדי עורכי הדין המובילים בעולם בצפון אמריקה ובאירופה. משרת כמעט מחצית מההון 100, HayStackid היא ספקית שירותי סייבר ומשפט אלטרנטיבית המשלבת מומחיות ומצוינות טכנית עם תרבות של שירות לקוחות כפפה לבנה.

  HayStackID הוא שותף מהימן לתאגידים, משרדי עורכי דין וסוכנויות ממשלתיות, התומך בביקורות ממוקדות, חקירות מורכבות וענייני ליטיגציה אזרחית עם צוות גלובלי ייעודי של אבטחת סייבר, ממשל מידע ומומחים לגילוי משפטי. יישום הפוטנציאל של בינה מלאכותית, הדיוק של מדע הנתונים, כוחה של למידת מכונה, והמעשיות של בודקים מיומנים ומנוהלים במומחיות, HayStackid מספק ללקוחות יכולות מאובטחות, הגנה וגמישות כדי לטפל בגילוי האלקטרוני המורכב והזמן הרגיש ביותר- אתגרים ממוקדים.

  בנוסף לדירוג עקבי על ידי צ'יימברס ארה"ב, החברה נבחרה לאחרונה למובילה עולמית בשירותי גילוי אלקטרוני על ידי IDC MarketScape, ספקית מייצגת במדריך השוק של גרטנר לפתרונות גילוי אלקטרוני, ופורץ דרך טכנולוגי משפטי על ידי כתב העת הלאומי למשפטים. יתר על כן, HayStackid השיגה עדות SOC 2 Type II בחמשת תחומי שירות האמון של אבטחה, זמינות, שלמות עיבוד, סודיות ופרטיות.

  מקור: הייסטקיד