Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Uwaga redaktora: Od czasu do czasu, ComplexDiscovery podkreśla publicznie dostępne lub prywatne ogłoszenia, aktualizacje treści, i badania z cyberprzestrzeni, dane, i legalne odkrycia dostawców, organizacje badawcze, i członków społeczności ComplexDiscovery. Podczas gdy ComplexDiscovery regularnie podkreśla te informacje, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za twierdzenia treści.

  Aby przesłać zalecenia dotyczące rozważenia i włączenia do cyberprzestrzeni ComplexDiscovery, dane, oraz usługi zorientowane na odkrycie prawne, produkt, lub ogłoszenia badawcze, skontaktuj się z nami już dziś.

  Prezentacja Edukacji Prawniczej przygotowana i zaprezentowana przez HayStackid®

  Stanowe amerykańskie prawo dotyczące prywatności: Czego można się spodziewać w 2023 i dalej

  Webcast edukacyjny

  Data: czwartek, wrzesień 29, 2022

  Czas: 12:00 PM ET/ 11:00 CT

  Zarejestruj się teraz: Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

  Ponieważ prywatność nadal wysuwa się na czele nie tylko rozważania informacji, ale także interesu biznesowego dzisiejszych specjalistów ds. Cyber, danych i prawników, coraz ważniejsze jest, aby osoby odpowiedzialne za planowanie, wdrażanie i zarządzanie programami prywatności miały firmę zrozumienie obecnego i przyszłego krajobrazu prawodawstwa i regulacji dotyczących prywatności.

  Ten godzinny webcast będzie zawierał dyskusję wśród prawników i praktyków ochrony prywatności na temat zmieniającego się krajobrazu prywatności w USA. Wybitny panel omówi:

  Gdzie byliśmy i jak doszliśmy do obecnego stanu prawa dotyczącego prywatności w USA.

  Badanie poszczególnych stanów i porównanie przepisów dotyczących prywatności

  Praktyczne kroki przygotowujące się na nadchodzące zmiany w prawie stanowym 2023

  Argumenty za i przeciw federalnym przepisom dotyczącym prywatności

  Zarejestruj się teraz, aby wziąć udział w webcastie

  Paneliści ekspertów

  Chris WallData Protection Inspektor i Specjalny Radca Prawny, Globalna Prywatność i KryminalistyShaystackid

  W 2022 roku Christopher Wall dołączył do HayStackid i obecnie pełni funkcję inspektora ochrony danych i specjalnego doradcy, Global Privacy and Forensics w zespole obsługi klienta. Chris pełni również funkcję wewnętrznego inspektora ochrony danych HayStackid. W roli Specjalnego Doradcy ds. Globalnej Prywatności i Kryminalistyki, Chris pomaga klientom HayStackid poruszać się po transgranicznym krajobrazie prywatności i ochrony danych oraz doradza klientom w kwestiach technicznych związanych z prywatnością i ochroną danych związanych z cyberdochodzeniami, analityka danych, i odkrywanie.

  Przed dołączeniem do HayStackid, Chris pracował w Ernst and Young, gdzie prowadził transgraniczne cyberbezpieczeństwo, kryminalistyczny, dane strukturalne, i tradycyjne badania odkrywcze.

  Jennifer KashatusPartnerzy Piper

  Jennifer Kashatus rutynowo doradza firmom ze wszystkich sektorów przemysłu w zakresie prywatności, ochrona danych, i cyberbezpieczeństwo. W szczególności, Jennifer pomaga firmom w opracowywaniu kompleksowych globalnych i krajowych programów ochrony prywatności i bezpieczeństwa informacji, kierowanie firmami w poruszaniu się po niezliczonych stanach, federalne i międzynarodowe przepisy dotyczące prywatności.

  Jennifer poświęca również znaczną część swojej praktyki na reagowanie na incydenty i przygotowywanie, doradzała wielu firmom w zakresie wdrażania programu reagowania na incydenty i firmom coachingowym poprzez ocenę i reagowanie na zagrożony lub rzeczywisty incydent związany z bezpieczeństwem. Ponadto Jennifer rutynowo doradza klientom w kwestiach prywatności i bezpieczeństwa informacji w kontekście transakcji korporacyjnych, w tym transakcji po stronie kupna i sprzedaży, doradzając klientom w zakresie ponad 1000 transakcji do tej pory.

  Kevin ClarkDiscovery Counsel i wiceprezes ds. Analytics and Review OperationShaystackid

  Kevin dołączył do HayStackID w 2022 roku i obecnie pełni funkcję Discovery Counsel i wiceprezesa ds. Analytics and Review Operations, gdzie doradza i zarządza wsparciem dla operacji zorientowanych na recenzje, od uczenia maszynowego i przeglądu wspomaganego technologią po międzynarodowe recenzje wielojęzyczne.

  Jako prawnik, który zapewnił wiedzę techniczną i biznesową w zakresie zarządzania zespołami wsparcia sporów sądowych zarówno we własnym zakresie, jak i u wiodących usługodawców, Kevin ma duże doświadczenie we wszystkich aspektach ediscovery, od gromadzenia danych po produkcję. Obecnie Kevin pełni funkcję przewodniczącego Rady Doradczej Konferencji Mistrzowskiej. Odgrywa także aktywną rolę w The Sedona Conference, praca nad obronnością procesu z grupą roboczą 1. Kevin otrzymał JD w 2000 roku i jest aktywnym członkiem Bar w Teksasie, Illinois i Dystrykcie Kolumbii, a także radcą prawnym w Anglii i Walii.

  O HayStackid®

  HayStackid to wyspecjalizowana firma świadcząca usługi eDISCOVERY, która pomaga korporacjom i kancelariom w bezpiecznym wyszukiwaniu, Rozumiesz, i ucz się na podstawie danych w obliczu złożonych, dochodzeń i sporów wymagających dużej ilości danych. HayStackid mobilizuje wiodące w branży usługi wykrywania cybernetycznego, rozwiązania dla przedsiębiorstw i oferty legalnego odkrywania, aby obsługiwać ponad 500 wiodących światowych korporacji i kancelarii prawnych w Ameryce Północnej i Europie. Obsługując prawie połowę Fortune 100, HayStackid jest alternatywnym dostawcą usług cybernetycznych i prawnych, który łączy wiedzę i doskonałość techniczną z kulturą obsługi klienta w białych rękawiczkach.

  HayStackid jest zaufanym partnerem korporacji, kancelarie prawne, i agencje rządowe, wspieranie ukierunkowanych audytów, złożone dochodzenia, oraz sprawy cywilne z dedykowanym globalnym zespołem cyberbezpieczeństwa, zarządzanie informacjami, i eksperci ds. odkrywania prawnego. Wykorzystując potencjał sztucznej inteligencji, precyzję nauki o danych, siłę uczenia maszynowego oraz praktyczność fachowo przeszkolonych i zarządzanych recenzentów, HayStackid zapewnia klientom bezpieczne, możliwe do obrony i elastyczne możliwości w celu rozwiązania najbardziej złożonych i wrażliwych na czas e-covery- centryczne wyzwania.

  Oprócz konsekwentnego rankingu Chambers USA, firma została niedawno uznana za światowego lidera w dziedzinie usług eDiscovery przez IDC MarketScape, reprezentatywnego dostawcę w Gartner Market Guide for E-Discovery Solutions, oraz Trailblazer technologii prawnej The National Law Journal. Ponadto HayStackID uzyskał poświadczenie SOC 2 Type II w pięciu obszarach usług zaufania, takich jak bezpieczeństwo, dostępność, integralność przetwarzania, poufność, i prywatność.

  Źródło: HayStackid