Tue. Jan 31st, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Презентація юридичної освіти, підготовлена та представлена HaystackID®

  Закон про конфіденційність штату США: чого очікувати в 2023 році і далі

  Навчальна веб-трансляція

  Дата: четвер, вересень 29, 2022

  Час: 12:00 за східною/ 11:00 ранку по CT

  Зареєструйтесь зараз: Натисніть тут, щоб зареєструватися

  Оскільки конфіденційність продовжує рухатися на перший план не тільки розгляду інформації, але й ділової турботи для сьогоднішніх професіоналів з кібербезпеки, даних та юридичних відкриттів, для тих, хто відповідає за планування, впровадження та управління програмами конфіденційності, все більш важливо мати фірму розуміння сучасного та майбутнього ландшафту законодавства та регулювання конфіденційності.

  Ця годинна веб-трансляція включатиме обговорення серед юристів та практиків конфіденційності щодо зміни ландшафту конфіденційності в США. Шановна панель обговорить:

  Де ми були і як ми дійшли до поточного стану закону про конфіденційність в США.

  Державне опитування та порівняння законів про конфіденційність

  Практичні кроки з підготовки до змін у державному законодавстві 2023 року

  Аргументи за і проти федерального регулювання конфіденційності

  Зареєструйтесь зараз для веб-трансляції

  Експертні експерти

  Кріс УоллData Protection офіцер та спеціальний радник, глобальна конфіденційність та криміналістикаShayStack

  У 2022 році Крістофер Уолл приєднався до HaystackID і в даний час працює офіцером із захисту даних та спеціальним радником з питань глобальної конфіденційності та криміналістики в команді з обслуговування клієнтів. Кріс також є внутрішнім співробітником із захисту даних HayStackID. Будучи спеціальним радником з питань глобальної конфіденційності та криміналістики, Кріс допомагає клієнтам HaystackID орієнтуватися в транскордонному ландшафті конфіденційності та захисту даних та консультує клієнтів з питань технічної конфіденційності та захисту даних, пов'язаних з кібер-розслідуваннями, аналітикою даних та виявленням.

  До приходу в HaystackID Кріс працював у компанії Ernst and Young, де він керував транскордонною кібербезпекою, криміналістикою, структурованими даними та традиційними розслідуваннями.

  Дженніфер Кашатус Партнери LA Пайпер

  Дженніфер Кашатус регулярно консультує компанії у всіх галузях промисловості з питань конфіденційності, захисту даних та кібербезпеки. Зокрема, Дженніфер допомагає компаніям розробляти всеосяжні глобальні та внутрішні програми конфіденційності та інформаційної безпеки, керуючи компаніями в навігації по безлічі державних, федеральних та міжнародних правил конфіденційності.

  Дженніфер також присвячує значну частину своєї практики реагуванню на інциденти та підготовці, консультуючи численні компанії щодо впровадження програми реагування на інциденти та коучингові компанії шляхом оцінки та реагування на загрозливий або фактичний інцидент безпеки. Крім того, Дженніфер регулярно консультує клієнтів з питань конфіденційності та інформаційної безпеки в контексті корпоративних транзакцій, включаючи як купівлю, так і продаж побічних операцій, консультуючи клієнтів через більш ніж 1,000 транзакцій на сьогоднішній день.

  Кевін Кларк Discovery радник та віце-президент з аналітики та оглядів операцій HayStackID

  Кевін приєднався до HayStackID у 2022 році і в даний час є радником Discovery та віце-президентом з аналітики та оглядових операцій, де він консультує та керує підтримкою операцій, орієнтованих на огляд, починаючи від машинного навчання та технологічного огляду до міжнародних багатомовних оглядів.

  Як адвокат, який надав технічну експертизу та експертизу з управління бізнесом командам підтримки судових процесів як у власному будинку, так і з провідними постачальниками послуг, Кевін має великий досвід у всіх аспектах розкриття електронної інформації від збору даних до виробництва. Кевін в даний час є головою Консультативної ради магістерської конференції. Він також відіграє активну роль у конференції Седона, працюючи над захистом процесу з Робочою групою 1. Кевін отримав його JD в 2000 році, і є активним членом адвокатури в Техасі, штат Іллінойс, і округ Колумбія, а також адвокат в Англії та Уельсі.

  Про стік сіна Kid®

  HaystackID - це спеціалізована компанія, яка допомагає корпораціям та юридичним фірмам безпечно знаходити, розуміти та вивчати дані під час складних, інтенсивних розслідувань та судових процесів. HaystackID мобілізує провідні в галузі послуги з кібервиявлення, корпоративні рішення та пропозиції юридичних відкриттів, щоб обслуговувати понад 500 провідних світових корпорацій та юридичних фірм у Північній Америці та Європі. Обслуговуючи майже половину Fortune 100, HaystackID є альтернативним постачальником кібер-та юридичних послуг, який поєднує досвід та технічну досконалість з культурою обслуговування клієнтів у білих рукавичках.

  HaystackID є надійним партнером корпорацій, юридичних фірм та урядових установ, підтримуючи цільові аудити, складні розслідування та цивільні судові справи з спеціалізованою глобальною командою експертів з кібербезпеки, управління інформацією та правових розкриттів. Застосовуючи потенціал штучного інтелекту, точність науки про дані, силу машинного навчання та практичність кваліфіковано навчених та керованих рецензентів, HaystackID надає клієнтам безпечні, захищені та гнучкі можливості для вирішення найскладніших та чутливих до часу електронних Discovery- орієнтовані виклики.

  Окрім того, що компанія постійно перебуває у рейтингу Chambers USA, нещодавно компанія була названа світовим лідером у сфері послуг з виявлення електронної інформації за версією IDC MarketScape, представницьким постачальником Gartner Market Guide for E-Discovery Solutions, а також компанією The National Law Journal. Крім того, HayStackID отримав атестацію SOC 2 Type II у п'яти сферах обслуговування довіри: безпека, доступність, цілісність обробки, конфіденційність та конфіденційність.

  Джерело: Стог сіна