Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות זמינות לציבור או לרכישה פרטית, עדכוני תוכן ומחקר מספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery באופן קבוע מדגיש מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לשיקול והכללה ב- Cyber Discovery של ComplexDiscovery, שירות ממוקד גילוי משפטי, מוצר או הודעות מחקר, צור איתנו קשר עוד היום.

  הודעה לעיתונות

  Integreon משיקה הנפקת Prep חדשה בתצהיר, הוספת יצירת קלסר עד וירטואלי ליכולות החזקות שלה סקירת מסמכים מנוהלים

  לקוחות משפטיים עסקיים מבינים זמן משמעותי וחיסכון בעלויות על ידי מינוף תהליך אופטימיזציה של Integreon וטכנולוגיה לסקור, Cull, ו Vet מסמכים לפני תצהירים

  FARGO, ND ו- LONDON, בריטניה - Integreon, שירותים מנוהלים גלובליים מהימנים וספק שירותים משפטיים אלטרנטיביים (ALSP), השיקה [29 במרץ, 2022] השיקה הנפקה חדשה Prep להפקדה המומחים של Integreon לעבוד עם יועץ עניין לסקור ולחסל מסמכים ליצירת קלסר עד וירטואלי לקראת תצהיר ליטיגציה מסחרית. Prep בתצהיר הוא התוספת החדשה ביותר לצפחה החזקה של Integreon של שירותי סקירת מסמכים מנוהלים (MDR) בתוך היחידה העסקית של שירותי התדיינות המשפטית שלה.

  Prep בתצהיר הוא שיאו של שותפויות שיתופיות של Integreon עם לקוחות עסקיים, משרדי עורכי דין, ספקי נתונים וספקי טכנולוגיה. בד בבד עם הלקוח והיועץ שלהם, צוות הידע של Integreon של מבקרי מסמכים מזהה עדים וקובע עובדות ונושאים רלוונטיים כדי לצמצם את האוכלוסייה לערכות המסמכים הרלוונטיות ביותר. עם הקלט של היועץ, הצוות מסכם מסמכים להרכיב קלסרים וכרונולוגיות עדים מותאמים אישית. הפרקליט משתמש בחומרים האלה כדי להכין עדים לתצהירים.

  השימוש המיומן של Integreon באנשים, בתהליך ובטכנולוגיה מפחית באופן דרמטי את מספר המסמכים מערכות נתונים ענקיות כדי לכלול רק את התוכן הגרמני ביותר, ובכך להפחית את עלות ההכנה בתצהיר וסיוע לייעוץ להכין עדים בצורה אופטימלית. יתר על כן, צוותי המקרה של היועץ יש גישה למדעני נתונים של Integreon שממנפים כלים להדמיה נתונים כמו PowerBi כדי לזהות דפוסים וליצור גרפים כדי לספק חיבורים בהירות ולהאיר בתוך ערכות נתונים גדולות. מאז Integreon מפעילה מרכזי אספקה ברחבי העולם במספר שפות ואזורי זמן, לקוחות גלובליים יכולים גם להיות סמוכים ובטוחים של תוצאה איכותית ושירות מסביב לשעון.

  "שירותי סקירת מסמכים מנוהלים הם אחת מאבני היסוד של הרקורד המשמעותי של Integreon בשירותי הליטיגציה ואנו בטוחים כי Prep בתצהיר הוא תוספת שימושית ביותר", ציין ג'יימי ברי, סגן נשיא בכיר של Integreon וראש היחידה העסקית שירותי ליטיגציה. "לקוחות עסקיים ביקשו מאיתנו סיוע במסמכי עדים, וזה היה התאמה טבעית מכיוון שהצוותים שלנו כבר הכירו את ערכות המסמכים שלהם ואת הכלים הטכנולוגיים המודרניים ביותר. Prep בתצהיר הוא החידוש האחרון גלגלי סקירת המסמך של Integreon, וכבר יש לנו חברות Fortune 500 ומשרדי עורכי הדין שלהם נהנים מההנפקה."

  "Integreon כבר שותף רב שנים ומהימן פייזר עבור שירותי סקירת מסמכים מנוהלים, ואנחנו מאוד נרגשים מההנפקה החדשה שלהם בתצהיר Prep," אמר אד Gramling, יועץ דיסקברי ועוזר יועץ כללי, פייזר. "אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם צוות של Integreon וייעוץ חיצוני כדי להביא יעילות רבה יותר ולהתמקד להרכיב קלסרים עדים המספקים רק את המסמכים הרלוונטיים ביותר המוצגים בצורה מאורגנת, לעיכול. החיסכון בעלויות ובזמן החידושים של Integreon העניקו לנו הם בעלי ערך רב לחברה שלנו."

  קבוצת שירותי הליטיגציה של Integreon ממנפת מעל 20 שנות ניסיון ותקני תעשייה ושיטות עבודה מומלצות כדי לספק תהליכים מתועדים ומדדי ביצועים מעמיקים כדי להגדיל את נראות הלקוח. בין אם לצורך התדיינות משפטית, בוררות, חקירות (פנימיות או רגולטוריות), או אפילו עבור מענה לבקשות לנתונים אישיים לצורך התדיינות משפטית, כמויות עצומות של נתונים צריכות להיחשב ולטפל בהן במומחיות. צוות עורכי הדין הגלובלי של Integreon ומומחים לנושא לפתח פתרונות מותאמים אישית בגודל הנכון המפגשים טכנולוגיה, תהליכים ומשאבים שיכולים לעמוד בציר זמן תובעני ותקני אבטחת מידע תוך שמירה על הזריזות לטפל בצרכים ודרישות משתנים.

  לקבלת מידע נוסף אודות היחידה העסקית של שירותי התדיינות המשפטית של Integreon, סקירת מסמכים מנוהלת והכנה להפקדה, בקר בדוא"ל info@integreon.com.

  על אינטגרון

  Integreon היא ספקית גלובלית מהימנה של פתרונות תמיכה משפטיים, עסקיים ומחקר עטורי פרסים למשרדי עורכי דין מובילים, מחלקות משפטיות, מוסדות פיננסיים וחברות שירותים מקצועיים. החברה מיישמת צוות מיומן ומנוסה של מעל 3,500 עובדים ברחבי העולם למגוון רחב של בעיות הדורשות היקף ומומחיות, מה שמאפשר ללקוחות להיות יעילים יותר מבחינה מבצעית על ידי ייעול פעולות, מיקסום ההשקעה ושיפור איכות העבודה שהם מספקים את הקצה שלהם לקוחות. עם מרכזי אספקה בשלוש יבשות, Integreon מציעה תמיכה רב לשונית, מסביב לשעון, כמו גם יבשתי, offshore, ואספקת שירותים באתר. Integreon נמצאת בבעלות EagleTree Capital, חברת פרייבט אקוויטי מובילה שבסיסה בניו יורק שהשקיעה כ -2.7 מיליארד דולר מהון עצמי מאז הקמתה.

  לקבלת מידע נוסף על מגוון רחב של שירותים של Integreon, דוא"ל info@integreon.com, בקר www.integreon.com ופעל Integreon ב- LinkedIn, טוויטר ופייסבוק.

  קרא את ההודעה המקורית.

  קריאה נוספת

  השקעות ב- eDiscovery (רישום פועל)

  מבט מקוצר על העסק של גילוי אלקטרוני: מיזוגים, רכישות והשקעות

  מקור: מורכבתגילוי