Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Uwaga redaktora: Od czasu do czasu ComplexDiscovery podkreśla publicznie dostępne lub prywatne ogłoszenia, aktualizacje zawartości i badania pochodzące od dostawców cybernetycznych, danych i legalnych odkryć, organizacji badawczych i członków społeczności ComplexDiscovery. Podczas gdy ComplexDiscovery regularnie podkreśla te informacje, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za twierdzenia treści.

  Skontaktuj się z nami już dziś, aby przesłać rekomendacje dotyczące rozważenia i włączenia go do informacji o usługach cybernetycznych, danych i ogłoszeniach prowadzonych przez ComplexDiscovery.

  Ogłoszenie prasowe

  Integreon wprowadza nową ofertę przygotowań do osadzania, dodając tworzenie programu Virtual Witness Binder do swoich niezawodnych funkcji zarządzania przeglądania dokumentów

  Klienci prawni korporacyjni osiągają znaczne oszczędności czasu i kosztów dzięki wykorzystaniu zoptymalizowanego procesu i technologii firmy Integreon w celu przeglądania, wyliczania i sprawdzania dokumentów przed złożeniem

  FARGO, ND i LONDYN, UK — Integreon, zaufany globalny dostawca usług zarządzanych i alternatywnych usług prawnych (ALSP), [29 marca 2022] uruchomił nową ofertę Prep Deposition Prep. Eksperci Integreon współpracują z doradcą ds. materii, aby przeglądać i zbujać dokumenty do tworzenia wirtualnych spoiw świadków w ramach przygotowań do składania zeznań w sporach handlowych. Deposition Prep to najnowszy dodatek do solidnych usług Managed Document Review (Managed Document Review) firmy Integreon w ramach swojej jednostki biznesowej w zakresie usług Litigation Services.

  Deposition Prep jest zwieńczeniem współpracy firmy Ingreon z klientami korporacyjnymi, firmami prawniczymi, dostawcami danych i dostawcami technologii. W połączeniu z klientem i radcą, kompetentny zespół recenzentów dokumentów Integreon identyfikuje świadków i określa istotne fakty i problemy, aby zawęzić populację do najbardziej odpowiednich zestawów dokumentów. Dzięki wejściu adwokata zespół podsumowuje dokumenty, aby zebrać spersonalizowane segregatory świadków i chronologie. Doradca używa tych materiałów do przygotowania świadków do zeznań.

  Wykwalifikowane wykorzystanie przez firmę Ingreon ludzi, procesów i technologii znacznie zmniejsza liczbę dokumentów z ogromnych zbiorów danych, aby zawierać tylko najbardziej zaradcze treści, zmniejszając tym samym koszty przygotowania osadzania się i pomagając doradcom w optymalnym przygotowaniu świadków. Ponadto zespoły doradców mają dostęp do naukowców danych Integreon, którzy wykorzystują narzędzia do wizualizacji danych, takie jak PowerBI, do wykrywania wzorców i tworzenia wykresów w celu zapewnienia przejrzystości i podkreślania połączeń w dużych zbiorach danych. Ponieważ firma Ingreon prowadzi centra dostaw na całym świecie w wielu językach i strefach czasowych, globalni klienci mogą być również pewni jakości wyników i usługi przez całą dobę.

  „Usługi Managed Document Review są jednym z kamieni węgielnych znaczących osiągnięć firmy Integreon w zakresie usług sądowych i jesteśmy przekonani, że Deposition Prep jest bardzo przydatnym dodatkiem” — zauważył Jamie Berry, wiceprezes wykonawczy firmy Ingreon i szef działu biznesowego ds. usług Litigation Services. „Klienci korporacyjni poprosili nas o pomoc w zakresie dokumentów świadków i było to naturalne dopasowanie, ponieważ nasze zespoły znały już swoje zestawy dokumentów i najnowocześniejsze narzędzia technologiczne. Deposition Prep to najnowsza innowacja w sterówce firmy Integreon do przeglądu dokumentów. Mamy już spółki z listy Fortune 500 i ich kancelarie prawnicze korzystające z tej oferty.”

  „Ingreon jest długoletnim i zaufanym partnerem dla usług Managed Document Review i jesteśmy bardzo podekscytowani ich nową ofertą „Deposition Prep” — powiedział Ed Gramling, Discovery Counsel i asystent generalny radcy prawnego Pfizer. „Ściśle współpracujemy z zespołem firmy Integreon i doradcą zewnętrznym, aby zwiększyć wydajność i skupić się na montażu spoiw świadków, które dostarczają tylko najbardziej istotne dokumenty prezentowane w zorganizowany, strawny sposób. Oszczędność kosztów i czasu dzięki innowacjom firmy Integreon jest niezwykle cenna dla naszej firmy”.

  Grupa Ingreon Litigation Services wykorzystuje ponad 20 lat doświadczenia oraz standardy branżowe i najlepsze praktyki, aby dostarczać udokumentowane procesy i szczegółowe wskaźniki wydajności w celu zwiększenia widoczności klientów. Niezależnie od tego, czy chodzi o postępowanie sądowe, arbitraż, dochodzenia (wewnętrzne lub regulacyjne), czy nawet w celu udzielenia odpowiedzi na wnioski o dane osobowe w związku z postępowaniem sądowym, należy rozważyć i fachowo przetwarzać ogromne ilości danych. Globalny zespół adwokatów i ekspertów ds. tematyki Integreon opracowuje odpowiednie rozwiązania niestandardowe, które łączą technologie, procesy i zasoby pozwalające sprostać wymagającym harmonogramom i standardom bezpieczeństwa danych, zachowując jednocześnie elastyczność w obsłudze zmieniających się potrzeb i wymagań.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat jednostki biznesowej Integreon Litigation Services, Managed Document Review and Deposition Prep, odwiedź e-mail info@integreon.com.

  Informacje o Integreon

  Integreon jest zaufanym, globalnym dostawcą nagradzanych rozwiązań wsparcia prawnego, biznesowego i badawczego dla wiodących kancelarii prawniczych, działów prawnych, instytucji finansowych i profesjonalnych firm usługowych. Firma wykorzystuje wysoko wyszkolony, doświadczony zespół liczący ponad 3 500 pracowników na całym świecie do szerokiego wachlarza problemów wymagających skali i wiedzy fachowej, umożliwiając klientom zwiększenie wydajności operacyjnej poprzez usprawnienie operacji, maksymalizację inwestycji i poprawę jakości pracy, które zapewniają ich koniec klientów. Dzięki centrom dostaw na trzech kontynentach, Integreon oferuje wielojęzyczne, całodobowe wsparcie, a także usługi na lądzie, na morzu i na miejscu. Ingreon jest własnością Eagletree Capital, wiodącej firmy private equity z siedzibą w Nowym Jorku, która od początku zainwestowała około 2,7 miliarda dolarów kapitału własnego.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat szerokiej gamy usług firmy Integreon, napisz na adres info@integreon.com, odwiedź stronę www.integreon.com i śledź firmę Integreon pod adresem LinkedIn, Twitter i Facebook.

  Przeczytaj pierwotne ogłoszenie.

  Dodatkowy odczyt

  Inwestycje w eDiscovery (Running Listing)

  Skrócone spojrzenie na działalność eDiscovery: fuzje, przejęcia i inwestycje

  Źródło: Complex