Fri. Dec 2nd, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery висвітлює загальнодоступні або приватно придбані оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-мереж, даних та юридичних відкриттів, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Незважаючи на те, що ComplexDiscovery регулярно висвітлює цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації щодо розгляду та включення в кібер-сервер ComplexDiscovery, дані та юридичні послуги, орієнтовані на виявлення, продукти або дослідження, зв'яжіться з нами сьогодні.

  Прес-анонс

  Everlaw додає функцію редагування аудіо та відео як мультимедійні докази

  Нова можливість дозволяє редагування аудіо та відео (A/V) безпосередньо на платформі Everlaw, реагуючи на збільшення транскрибованих A/V файлів на 250%, згідно з даними Everlaw

  Everlaw, хмарна платформа розслідувань та судових процесів, сьогодні оголосив на Legalweek про випуск нової можливості редагування аудіо та відео (A/V) файлів. Покращення допоможе юридичним командам легко відновити A/V докази без необхідності стороннього програмного забезпечення, об'єднуючи можливості редагування, транскрипції та перекладу в одне єдине середовище на платформі Everlaw.

  Оскільки офісні зустрічі перейшли на відеозустрічі, кількість виявлених доказів A/V вибухнула, минулого року на Zoom зафіксовано понад 3 трильйони хвилин. Насправді, останні дані Everlaw виявили збільшення A/V файлів, транскрибуючих на його платформі на 250%, стрибнувши з 35 мільйонів у 2020 році до 133 мільйонів наступного року. Крім того, значно збільшилася кількість відеоконтенту з відеореєстраторів, кузовних камер і камер безпеки. Тим не менш, більшість постачальників eDiscovery вимагають дорогих A/V доповнень, які порушують існуючі робочі процеси перегляду та редагування. Everlaw вирішує цю проблему, пропонуючи клієнтам більш уніфікований досвід, не тільки забезпечуючи високоякісну транскрипцію файлів A/V, але і редагування файлів A/V безпосередньо на платформі.

  «A/V файли стали всепроникними в eDiscovery», - сказав генеральний директор Everlaw AJ Шанкар. «Основні бізнес-рішення зараз приймаються на зустрічах, що проводяться через Zoom, Microsoft Teams, Google Meet або інше програмне забезпечення для відеоконференцій, тому важливо, щоб юридичні фахівці мали спосіб переглянути та змінити докази з цих платформ. Враховуючи, що Everlaw - це хмарна платформа з щомісячними випусками, ми можемо швидко вирішувати потреби клієнтів, що йдуть в ногу з тенденціями ринку, як-от ширяюча кількість A/V доказів».

  Нова функція є інтегрованою частиною платформи Everlaw. Клієнти можуть редагувати файли A/V, позначивши розділи файлу «start» та «stop» або безпосередньо виділивши текст із стенограми. Звідти користувачі можуть редагувати, видаляти та переглядати редакції лише за допомогою декількох клацань миші, які потім готуються до виробництва за допомогою текстового стенограми, відео як.m4v файлів та аудіо у вигляді файлів. m4a. Ці вдосконалення зменшують тертя в eDiscovery, спрощуючи процес Майнінг за допомогою A/V даних та дозволяючи клієнтам досліджувати швидкість, безпеку та простоту використання.

  Щоб дізнатися більше про нові можливості редагування A/V Everlaw, відвідайте тут.

  Про Еверлау

  Everlaw поєднує передові технології з сучасним дизайном, щоб допомогти державним структурам, юридичним фірмам і корпораціям вирішувати найскладніші проблеми в юридичній галузі. Everlaw використовується Fortune 100 корпоративних радників і побутових брендів, таких як Hilton і Dick's Sporting Goods, 76 з AM закону 200 і всі 50 американських державних адвокатів генеральних адвокатів. Базується в Окленді, штат Каліфорнія, Everlaw фінансується інвесторами вищого рівня, включаючи зростання TPG, CapitalG, Menlo Ventures, Andreessen Horowitz, H.I.G. партнерів по зростанню та K9 Ventures.

  Дізнатися більше на

  Прочитайте оригінальний реліз.

  Додаткове читання

  Біговий список: Топ 100+ постачальників електронної інформації

  Визначення кібер-відкриття? A Визначення та рамки

  Джерело: КомплексDiscovery

  Масштаб розміру ринку електронного виявлення: 2022-2027 рр. Огляд програмного забезпечення та послуг у всьому світі

  From retraction to resurgence and acceleration, the worldwide market for eDiscovery...

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...