Thu. Mar 30th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusteenuste pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  ComplexDiscovery küber-, andmete- ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes soovituste esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  Uudiskiri

  Viis suurt loeb küberi, andmete ja juriidilise avastamise kohta novembriks 2022

  ComplexDiscovery

  ComplexDiscovery* toob regulaarselt esile küberjulgeoleku, andmete ja juriidilise avastamise ülevaate ja intelligentsuse, alates algsest uuringust kuni koondatud uudisteni, mis on mõeldud kasutamiseks küberturvalisuse, teabe juhtimise ja e-juurdluse spetsialistidele. Kuu, ComplexDiscovery avaldab Five Great Loeb Cyber, Andmed ja Legal Discovery, uudiskirja valik uuringuid, aruanded ja artiklid.

  Vajuta siia, et lugeda täielikku uudiskirja viimaste Viis Great Loeb

  Vajuta siia, et vaadata hiljutisi viit suurt loeb uudiskirja

  Viie suure loeb värskenduse tellimiseks klõpsake siia

  (window.advanced_ads_ready || jQuery (dokument) .ready) .kõne (null, funktsioon () {var $complslider1127584334 = jQuery („.compl-slider-1127584334"); $complslider1127584334.on („unslider.ready”, funktsioon () {jQuery („div.custom-liugur li”) .css („ekraan”, „blokeerida”);}); $complslider1127584334.unslider ({viivitus:7000, autoplay:true, nav:vale, nooled:vale, lõpmatu: true}); $complslider1127584334.on („hiire üle”, funktsioon () {$complslider11274584584.on 334.unslider („stop”);}) .on („hiire välja”, funktsioon () {$complslider1127584334.unslider („start”);});});

  Novembri väljaandes esile tõstetud isikud ja organisatsioonid on järgmised:

  Euroopa Parlament

  Euroopa Liidu Küberjulgeoleku Amet (ENISA)

  Föderaalne Kaubanduskomisjon (FTC)

  Vojtech Miskovski

  Martin Novotnõi

  Nuix

  Relatiivsusteo

  Petr Sotša

  ComplexDiscovery

  November 2022 Infoleht (PDF) — Mouseover ja klõpsake

  November 2022 uudiskirja uuendatud

  Loe algset versiooni.

  *ComplexDiscovery ja ComplexDiscovery OÜ kohta

  ComplexDiscovery on veebiväljaanne, mis toob esile küberjulgeoleku, andmete ja juriidilise avastamise ülevaate ja intelligentsuse alates algsest uurimusest kuni koonduudisteni, mis on mõeldud kasutamiseks küberturvalisuse, teabe juhtimise ja e-juurdluse spetsialistidele. Kõrgelt suunatud väljaanne püüab suurendada lugejate kollektiivset arusaamist küberandmete, andmete ja õigusliku avastamise teabe ja küsimuste kohta ning pakkuda objektiivset ressurssi elektrooniliselt salvestatud teabega seotud suundumuste, tehnoloogiate ja teenuste kaalumiseks.

  ComplexDiscovery OÜ on tehnoloogiaturundusettevõte, mis pakub strateegilise planeerimise ja taktikalise teostamise ekspertiisi küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusorganisatsioonide toetuseks. ComplexDiscovery OÜ on registreeritud osaühinguna Euroopa Liidu riigis, mis on üks digitaalselt arenenumaid riike maailmas, tegutseb turundusnõustamise ja teenuste pakkumisel peaaegu kogu maailmas.

  Täiendav lugemine

  E-juurdluse turu suurus Mashup: 2022-2027 Ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

  Töötav nimekiri: üle 100 parimat e-juurdluse pakkujat

  Allikas: ComplexDiscovery