Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Uwaga redaktora: Od czasu do czasu, ComplexDiscovery podkreśla publicznie dostępne lub prywatne ogłoszenia, aktualizacje treści, i badania z cyberprzestrzeni, dane, i legalne odkrycia dostawców, organizacje badawcze, i członków społeczności ComplexDiscovery. Podczas gdy ComplexDiscovery regularnie podkreśla te informacje, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za twierdzenia treści.

  Aby przesłać zalecenia dotyczące rozważenia i włączenia do cyberprzestrzeni ComplexDiscovery, dane, oraz usługi zorientowane na odkrycie prawne, produkt, lub ogłoszenia badawcze, skontaktuj się z nami już dziś.

  Newsletter

  Pięć świetnych lektur na temat cyberprzestrzeni, danych i odkryć prawnych na październik 2022

  KompleksOdkrycie

  ComplexDiscovery* regularnie podkreśla informacje dotyczące cyberbezpieczeństwa, danych i informacji prawnych, począwszy od oryginalnych badań po zagregowane wiadomości do wykorzystania przez specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa, zarządzania informacjami i eDiscovery. Miesięczny, ComplexDiscovery publikuje pięć świetnych lektur w Cyber, Dane, i Legal Discovery, biuletyn z wyborem badań, raporty, i artykuły.

  Kliknij tutaj, aby przeczytać pełny biuletyn najnowszego Five Great Reads

  Kliknij tutaj, aby wyświetlić najnowsze biuletyny Five Great Reads

  Kliknij tutaj, aby zapisać się do Five Great Reads Update

  Osoby i organizacje wyróżnione w październikowym wydaniu obejmują:

  Stowarzyszenie Doradcy Korporacyjnego

  Agencja Unii Europejskiej ds. Cyberbezpieczeństwa (ENISA)

  Everlaw

  Federalna Komisja Handlu (FTC)

  IBM

  Poranna konsultacja

  Centrum Doskonałej Cyberobrony Spółdzielczej NATO (CCDCOE)

  NetDiligence

  Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD)

  Fundacja Podatkowa

  Biały Dom

  KompleksOdkrycie

  Październik 2022 Biuletyn (PDF) — Mouseover and Click

  Październik 2022 Newsletter-Update

  Przeczytaj oryginalną wersję.

  *O ComplexDiscovery i ComplexDiscovery

  ComplexDiscovery to publikacja internetowa, która podkreśla cybernetyczność, dane, oraz wgląd i informacje prawne, od oryginalnych badań po zagregowane wiadomości do wykorzystania przez cyberbezpieczeństwo, zarządzanie informacjami, i specjaliści eDiscovery. Wysoce ukierunkowana publikacja ma na celu zwiększenie zbiorowego zrozumienia czytelników w zakresie cyberprzestrzeni, dane, oraz informacje i problemy z odkryciem prawnym oraz zapewnienie obiektywnego źródła do rozważania trendów, technologie, oraz usługi związane z informacjami przechowywanymi elektronicznie.

  ComplexDiscovery OÜ to firma zajmująca się marketingiem technologicznym, zapewniająca wiedzę w zakresie planowania strategicznego i taktycznego wykonania w celu wsparcia organizacji cybernetycznych, danych i legalnych odkryć. Zarejestrowana jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Estonii, jednym z najbardziej zaawansowanych cyfrowo krajów na świecie, ComplexDiscovery OÜ działa praktycznie na całym świecie, aby świadczyć usługi i doradztwo marketingowe.

  Dodatkowy odczyt

  Skrócone spojrzenie na działalność eDISCOVERY: Fuzje, Przejęcia, i inwestycje

  Mashup wielkości rynku eDISCOVERY: 2021-2026 Ogólnoświatowy przegląd oprogramowania i usług

  Źródło: complexDiscovery