Sun. Nov 27th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu nodrošinātājiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  Paziņojums presei (2022. gada 15. novembris)

  HBR Consulting Fuels turpināja izaugsmi, piesaistot Renovus Capital stratēģiskās investīcijas konsultāciju biznesā

  Stratēģiskā partnerība nodrošina HBR līdera juridisko konsultāciju firmas pozīciju nozares paātrinātās pakalpojumu sniegšanas un tehnoloģiju attīstības jomā

  CHICAGO, 15, 2022. novembris. /PRNewswire/ — HBR Consulting (HBR), juridiskās nozares vadošā stratēģija, darbības un tehnoloģiju konsultāciju firma, ar prieku paziņos par līgumu ar privātā kapitāla uzņēmumu Renovus Capital (Renovus) kā stratēģisku kapitāla partneri, lai iegādātos HBR konsultāciju biznesu, kas stājies spēkā 2022. gada 10. novembrī.

  Vienošanās nodrošinās piekļuvi kapitālam, lai paātrinātu HBR ievērojamo izaugsmi, kā atzinusi Inc. 5000 Amerikas visstraujāk augošo privāto uzņēmumu saraksts pēdējo četru gadu laikā. Šodienas juridiskie biroji un juridiskās nodaļas meklē pielāgotus norādījumus un ieskatus, lai optimizētu juridisko pakalpojumu sniegšanu, izmantojot tehnoloģijas, lai savienotu vēsturiski nepamatotas darbības un dotu iespēju pieņemt lēmumus, kas balstīti uz datiem. Pēdējo 24 mēnešu laikā HBR konsultatīvā uzņēmējdarbība ir konstatējusi spēcīgu tirgus nepieciešamību specializētam konsultāciju uzņēmumam, lai turpmāk veidotu advokātu biroju un juridisko nodaļu nākotnē.

  Saistībā ar ieguldījumu HBR konsultatīvā uzņēmējdarbība atdalīsies un darbosies neatkarīgi no informācijas tehnoloģiju (IT), pārvaldīto pakalpojumu un Keno Kozie uzņēmumiem. Abas organizācijas pieaug, reaģējot uz klientu pieprasījumu un arvien vairāk pieprasa neatkarīgu koncentrēšanos uz unikāliem izaicinājumiem un iespējām katrā disciplīnā.

  HBR izveidotā vadības komanda attiecīgi reorganizēsies, veidojot jaunu HBR Consulting vadošo komandu, apvienojot 50 gadus ar HBR, tostarp Matt Sunderman, pašreizējo HBR konsultatīvās uzņēmējdarbības prezidentu, kurš uzņemsies HBR Consulting izpilddirektora lomu. Sunderman strādās kopā ar Kevin Clem (galvenais komercdirektors), Lauren Chung (galvenais prakses vadītājs un stratēģijas un operāciju prakses vadītājs), un Chris Ryan (izpildviceprezidents klientu attīstības), kā jauno HBR Consulting izpilddirektoru komandu.

  “Mēs ceram uz šo nākamo mūsu ceļojuma posmu, kas balstās uz mūsu milzīgo izaugsmi un vēl vairāk ļauj mums atbalstīt juridiskās nozares attīstību,” teica Sunderman. “Advokātu biroji un juridiskās nodaļas atrodas krustcelēs, saskaroties ar sarežģītu konkurences vidi, strauji attīstoties talantu ainavai un jaunām operatīvām problēmām. Šīs izaugsmes investīcijas virzīs HBR Consulting biznesu uz priekšu, lai apmierinātu nozares aizvien izteiktāko stratēģisko un operatīvo vajadzību apmierināšanu.”

  HBR līdzdibinātāji Kristofers Petrini-Poli un Nikolass Kils pārveidos savus HBR Consulting ikdienas pārvaldības pienākumus, lai koncentrētos uz IT, pārvaldīto pakalpojumu un Keno Kozie uzņēmumiem, kas attiecīgi darbojas kā izpildpriekšsēdētājs un izpilddirektors. Turklāt viņi kalpos kā HBR Consulting padomes konsultanti, sniegs nozīmīgu ieguldījumu nākotnes kapitāla struktūrā un saglabās būtisku daļu jaunajā organizācijā. Pārejas posmā IT, pārvaldītie pakalpojumi un Keno Kozie uzņēmumi tuvākajos mēnešos sāks pārskatīt savu zīmolu uz priekšu.

  “Šī nākamā nodaļa ir paredzēta, lai atraisītu papildu izaugsmes iespējas mūsu cilvēkiem un klientiem, vienlaikus saglabājot uzticību kultūrai un kopienai, ko HBR ir izstrādājis jau vairāk nekā desmit gadus,” sacīja Quil. “Virzoties uz priekšu, mēs pateicamies saviem kolēģiem, kuri ir ieguldījuši lielas pūles, lai uzņēmums būtu veiksmīgs, un mūsu klientiem par viņu uzticību un nepārtrauktu atbalstu gadu gaitā.”

  “Mēs lepojamies ar ievērojamo izaugsmi un uzņēmumu daudzveidību, ko esam izveidojuši un inkubējuši pēdējo 10 gadu laikā. Meta, Kevina, Laurena un Krisa paaugstināšanās viņu jaunajās lomās ir viens no man personīgi izdevīgākajiem rezultātiem,” teica Petrini-Poli. “Mēs ceram uz sadarbību ar Renovus un HBR Consulting vadību un mūsu klientiem, turpinot veidot pasaules līmeņa risinājumus.”

  Renovus specializējas zināšanu un talantu nozarēs, ar neseniem nozīmīgiem ieguldījumiem juridisko pakalpojumu telpā. Atjaunošanas resursi, pieredze un attiecības ar savstarpēji papildinošiem uzņēmumiem tā portfelī stiprinās HBR klientu apkalpošanu un ļaus tai izmantot nozīmīgas konsultāciju talantu tirgus konsolidācijas iespējas.

  “Juridiskā nozare joprojām ir digitālās un operatīvās pārveides sākumposmā,” sacīja Renvuss dibinātājs Jesse Serventi. “Tā kā mēs skenējām juridisko tirgu kā daļu no mūsu ieguldījumiem LAC Group un Wilson Allen, HBR parasti nāca klajā kā firma pie progresīvākās šīs kustības.” Renovus direktors Lī Minkoff piebilda: “HBR vadošā pozīcija tirgū ir rezultāts tam, ka tā koncentrējas uz augstākā līmeņa komandas veidošanu, un mēs esam priecīgi sadarboties ar HBR vadību, lai vēl vairāk stiprinātu uzņēmumu kā vadošo diversificēto juridisko pakalpojumu sniedzēju.”

  Par HBR Consulting

   

  HBR Consulting (HBR) sniedz advokātu birojiem un korporatīvo tiesību departamentiem stratēģiskas vadlīnijas, darbības uzlabojumus un tehnoloģiskus risinājumus, kas veicina inovāciju, vienlaikus pārvaldot izmaksas un mazinot risku. HBR pierādītais pieredzes, attiecību un ieskatu apvienojums, kas aptver tiesisko ekosistēmu, sniedz ilgtspējīgas finansiālas un konkurētspējīgas priekšrocības saviem klientiem. Apmeklējiet www.hbrconsulting.com un sekojiet HBR LinkedIn un Twitter.

   

  Par Keno Kozie

   

  SIA “Keno Kozie Services” (www.kenokozie.com) kopš 1988. gada sniedz informācijas tehnoloģiju izstrādi, apkalpošanu un atbalstu vadošajiem advokātu birojiem un juridiskajām nodaļām. Simtiem uzņēmumu ir izvēlējušies Keno Kozie, lai sniegtu IT konsultācijas, sistēmu integrāciju, uzlabotu lietojumprogrammu integrāciju, 24/7 palīdzības dienesta atbalstu, apmācību, pārvaldītus pakalpojumus un drošības un riska pārvaldības pakalpojumus. Uzņēmums ir saņēmis National Law Journal Slavas zāles balvu par vairākām uzvarām Best of Midwest aptaujās un Best of Legal Times aptaujā.

   

  Par Renovus Capital

   

  2010. gadā dibināts renovus Capital Partners ir specializēts privātā kapitāla uzņēmums. No savas bāzes Filadelfijas apgabalā, Renosus pārvalda vairāk nekā 1 miljardu ASV dolāru visā tās nozarēs orientētiem fondiem un citām stratēģijām. Uzņēmuma pašreizējā portfelī ir vairāk nekā 20 ASV uzņēmumi, kas specializējas izglītībā un apmācībā, veselības aprūpes pakalpojumos, tehnoloģiskajos pakalpojumos un profesionālajos pakalpojumos. Tā parasti sadarbojas ar dibinātājiem vadītajiem uzņēmumiem, izmantojot savu pieredzi nozarē un piekļuvi parādam un pašu kapitālam, lai veiktu darbības uzlabojumus, pieņemtu darbā visaugstākos talantus, veiktu papildu iegādes un pārraudzītu stratēģiskās izaugsmes iniciatīvas. Apmeklējiet www.renovuscapital.com un sekot renovus Linkedin.

   

  Izlasiet sākotnējo paziņojumu.

  Papildus lasīšana

  Darbojošais saraksts: Top 100+e-datu atklāšanas nodrošinātāji

  Laiks ekspertam? HayStackID® uzsāk jaunu globālo konsultāciju piedāvājumu

  Avots: ComplexDiscovery

  Stingrāki uzraudzības un izpildes pasākumi? Eiropas Parlaments pieņem jaunu kiberdrošības likumu

  According to European Member of Parliament (MEP) Bart Groothuis, “Ransomware and...

  Ģeopolitiskās Shakedowns? Ikgadējais ENISA ziņojums par draudu ainavu — 10. izdevums

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “Today's...

  Kriptogrāfiski droša? Sānu kanālu analīzes draudi

  Side-channel analysis has become a widely recognized threat in the last...

  Red Storm pieaug? Datu aizsardzības pārkāpumi visā pasaulē pieaug 2022. gada 3. ceturksnī

  “It’s concerning to see data breaches rising again after a comparatively...

  Magnet ieņēmumiem? Magnet kriminālistika paziņo 2022 trešā ceturkšņa rezultātus

  According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "Our solutions address the...

  Progress un iespējas? Cellebrite paziņo par 2022. gada trešā ceturkšņa rezultātiem

  “We are pleased to report a solid third quarter, delivering strong...

  Aizsardzes maiņa? Relativitāte atzinīgi vērtē jauno CEO

  "Relativity is a rare company with both exceptional industry leadership and...

  Degvielas nepārtrauktu izaugsmi? Renovus Capital iegādājas konsultāciju biznesu no HBR Consulting

  "The legal industry remains in the early stages of digital and...

  E-datu atklāšanas tirgus izmēra Mashup: 2022-2027 pasaules programmatūras un pakalpojumu pārskats

  From retraction to resurgence and acceleration, the worldwide market for eDiscovery...

  Pārvietot? 2022 E-datu atklāšanas tirgus kinētika: piecas interesējošas jomas

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Uzticēšanās procesam? 2021 e-datu atklāšanas apstrādes uzdevums, tērēšana un izmaksu dati

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Gads pārskatā? 2021 e-atklāšanas pārskatīšanas uzdevums, tērēšana un izmaksu datu punkti

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu novembrī 2022

  From cyber shakedowns and threats to the total cost of eDiscovery...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu oktobrī 2022

  From cyber claims and data privacy to corporate litigation and the...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu par 2022. gada septembrī

  From privacy legislation and special masters to acquisitions and investigations, the...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu augustā 2022

  From AI and Big Data challenges to intriguing financial and investment...

  Mājā? Fall 2022 e-datu atklāšanas kopējās īpašumtiesību izmaksas apsekojums

  Today CompexDiscovery shares the results of a new business survey focused...

  Cold Front Bažas? Astoņpadsmit novērojumi par e-datu atklāšanas uzņēmumu uzticību 2022. gada rudenī

  In the fall of 2022, 49.0% of survey respondents felt that...

  Stereotipizēt datus? E-datu atklāšanas biznesa veiktspēju ietekmējošas problēmas: pārskats par kritumu 2022

  In the fall of 2022, 28.0% of respondents viewed increasing types...

  burbulis problēmas? E-datu atklāšanas operatīvās metrikas 2022. gada rudenī

  In the fall of 2022, 89 eDiscovery Business Confidence Survey participants...