Sun. Nov 27th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Uwaga redaktora: Od czasu do czasu, ComplexDiscovery podkreśla publicznie dostępne lub prywatne ogłoszenia, aktualizacje treści, i badania z cyberprzestrzeni, dane, i legalne odkrycia dostawców, organizacje badawcze, i członków społeczności ComplexDiscovery. Podczas gdy ComplexDiscovery regularnie podkreśla te informacje, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za twierdzenia treści.

  Aby przesłać zalecenia dotyczące rozważenia i włączenia do cyberprzestrzeni ComplexDiscovery, dane, oraz usługi zorientowane na odkrycie prawne, produkt, lub ogłoszenia badawcze, skontaktuj się z nami już dziś.

  Informacja prasowa (listopad 15, 2022)

  HBR Consulting napędza ciągły wzrost poprzez przyciągnięcie strategicznych inwestycji w doradztwo biznesowe od Renovus Capital

  Partnerstwo strategiczne zabezpiecza pozycję HBR jako wiodącej firmy doradztwa prawnego w związku z przyspieszonym świadczeniem usług w branży, ewolucja technologii

  CHICAGO, 15 listopada 2022 r. /PRNewswire/ — HBR Consulting (HBR), wiodąca w branży prawnicza firma doradcza, operacyjna i technologiczna, ma przyjemność ogłosić umowę z firmą private equity Renovus Capital (Renovus) jako strategicznego partnera kapitałowego na przejęcie działalności doradczej HBR, obowiązującą od 10 listopada 2022 r.

  Umowa zapewni dostęp do kapitału w celu przyspieszenia znacznego wzrostu HBR, zgodnie z listą Inc. 5000 najszybciej rozwijających się prywatnych firm w Ameryce w ciągu ostatnich czterech lat z rzędu. Dzisiejsze kancelarie prawne i departamenty prawne poszukują dostosowanych wskazówek i spostrzeżeń, aby zoptymalizować świadczenie usług prawnych, wykorzystanie technologii do łączenia historycznie oddzielonych operacji i umożliwienie podejmowania decyzji opartych na danych. W przeszłości 24 miesięcy, Firma doradcza HBR zidentyfikowała silne zapotrzebowanie rynku na dedykowaną firmę konsultingową, aby dalej kształtować kancelarię prawniczą i dział prawny przyszłości.

  W połączeniu z inwestycją działalność doradcza HBR będzie oddzielać i działać niezależnie od firm informatycznych (IT), Managed Services i Keno Kozie. Obie organizacje rozwijają się w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów i coraz częściej wymagają niezależnego skupienia się na wyjątkowych wyzwaniach i możliwościach w każdej dyscyplinie.

  Uznany zespół kierowniczy HBR odpowiednio się zreorganizuje, tworząc nowy zespół kierowniczy dla HBR Consulting z połączonym 50 lat z HBR, w tym Matt Sunderman, obecny prezes firmy doradczej HBR, który przejmie rolę dyrektora generalnego HBR Consulting. Sunderman będzie współpracował z Kevinem Clemem (dyrektorem handlowym), Lauren Chung (dyrektorem ds. praktyki oraz liderem praktyki strategicznej i operacyjnej) oraz Chrisem Ryanem (wiceprezesem wykonawczym ds. rozwoju klientów), jako nowy zespół kierowniczy HBR Consulting.

  „Z niecierpliwością czekamy na kolejną fazę naszej podróży, która opiera się na naszym ogromnym rozwoju i dodatkowo umożliwia nam wspieranie rozwoju branży prawniczej” - powiedział Sunderman. „Kancelarie prawne i wydziały prawne znajdują się na rozdrożu, stojąc w obliczu złożonego środowiska konkurencyjnego, szybko zmieniającego się krajobrazu talentów i pojawiających się wyzwań operacyjnych. Ta inwestycja wzrostowa napędza działalność HBR Consulting do przodu, aby sprostać coraz bardziej wyraźnym potrzebom strategicznym i operacyjnym branży”.

  Współzałożyciele HBR, Christopher Petrini-Poli i Nicholas Quil, zmienią swoje codzienne obowiązki zarządzania HBR Consulting, aby skupić się na IT, Usługi zarządzane i firmy Keno Kozie, pełniąc funkcję prezesa wykonawczego i dyrektora generalnego, odpowiednio. Dodatkowo, będą służyć jako doradcy rady HBR Consulting, wnieść znaczący wkład w strukturę kapitału, i utrzymać istotny udział w nowej organizacji. W ramach przejścia, IT, Firmy Managed Services i Keno Kozie zainicjują przegląd swojego przyszłego brandingu w nadchodzących miesiącach.

  „Ten następny rozdział ma na celu uwolnienie dodatkowych możliwości rozwoju dla naszych pracowników i klientów, pozostając wiernym kulturze i społeczności, które HBR rozwijał od ponad dekady” - powiedział Quil. „W miarę postępów dziękujemy naszym kolegom, którzy dołożyli wszelkich starań, aby firma odniosła sukces, a naszym klientom za ich zaufanie i ciągłe wsparcie przez lata”.

  „Jesteśmy dumni z niezwykłego rozwoju i różnorodności firm, które zbudowaliśmy i inkubowaliśmy w ciągu ostatnich 10 lat. Wzniesienie Matta, Kevin, Lauren i Chris w swoich nowych rolach to dla mnie osobiście jeden z najbardziej satysfakcjonujących wyników, - powiedział Petrini-Poli. „Z niecierpliwością czekamy na współpracę z kierownictwem kierownictwa Renovus i HBR Consulting oraz naszymi klientami, ponieważ nadal tworzymy światowej klasy rozwiązania”.

  Renovus specjalizuje się w branży wiedzy i talentów, z ostatnimi znaczącymi inwestycjami w przestrzeń usług prawnych. Zasoby Renovus, doświadczenie i relacje z uzupełniającymi się firmami w jego portfolio wzmocnią obsługę klienta HBR i pozwolą mu wykorzystać znaczące możliwości konsolidacji rynku talentów doradczych.

  „Branża prawnicza pozostaje na wczesnym etapie transformacji cyfrowej i operacyjnej”, powiedział Jesse Serventi, założyciel Renovus. „Gdy skanowaliśmy legalny rynek w ramach naszych inwestycji w LAC Group i Wilson Allen, HBR rutynowo pojawiało się jako firma w czołówce tego ruchu”. Lee Minkoff, dyrektor Renovus, dodał: „Wiodąca pozycja HBR na rynku jest wynikiem skupienia się na budowaniu zespołu najwyższego szczebla i cieszymy się, że możemy współpracować z kierownictwem HBR w celu dalszego wzmocnienia firmy jako wiodącego zdywersyfikowanego dostawcy usług prawnych”.

  O HBR Consulting

   

  HBR Consulting (HBR) zapewnia kancelariom prawnym i działom prawa korporacyjnego strategiczne wytyczne, usprawnienia operacyjne i rozwiązania technologiczne, które napędzają innowacje, jednocześnie zarządzając kosztami i ograniczając ryzyko. Sprawdzone połączenie doświadczenia HBR, relacje, a spostrzeżenia - obejmujące ekosystem prawny - zapewniają swoim klientom zrównoważoną przewagę finansową i konkurencyjną. Odwiedź stronę www.hbrconsulting.com i śledź HBR na LinkedIn i Twitterze.

   

  O Keno Kozie

   

  Keno Kozie Services LLC (www.kenokozie.com) od 1988 roku świadczy usługi informatyczne w zakresie projektowania, obsługi i wsparcia wiodącym kancelariom prawnym i działom prawnym. Setki firm wybrało Keno Kozie, aby zapewnić doradztwo IT, integrację systemów, zaawansowaną integrację aplikacji, całodobową pomoc techniczną, szkolenia, usługi zarządzane oraz usługi bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem. Firma otrzymała nagrodę Hall of Fame National Law Journal za wielokrotne zwycięstwa w ankietach Best of Midwest i Best of Legal Times.

   

  O Renovus Capital

   

  Założona w 2010 roku firma Renovus Capital Partners jest specjalistyczną firmą private equity. Ze swojej bazy w rejonie Filadelfii Renovus zarządza ponad 1 miliardem dolarów w ramach funduszy sektorowych i innych strategii. Obecne portfolio firmy obejmuje ponad 20 amerykańskich firm specjalizujących się w edukacji i szkoleniach, usługach opieki zdrowotnej, usługach technologicznych i profesjonalnych usługach. Zazwyczaj współpracuje z firmami prowadzonymi przez założycieli, wykorzystując swoje doświadczenie w branży oraz dostęp do kapitału dłużnego i kapitałowego w celu ulepszeń operacyjnych, rekrutować najlepsze talenty, realizować dodatkowe przejęcia i nadzorować strategiczne inicjatywy wzrostu. Odwiedź www.renovuscapital.com i śledź Renovus na Linkedin.

   

  Przeczytaj oryginalne ogłoszenie.

  Dodatkowy odczyt

  Lista biegowa: ponad 100 najlepszych dostawców eDISCOVERY

  Czas na eksperta? HayStackid® wprowadza nową globalną ofertę doradczą

  Źródło: complexDiscovery

  Bardziej rygorystyczne środki nadzorcze i wykonawcze? Parlament Europejski przyjmuje nową ustawę o cyberbezpieczeństwie

  According to European Member of Parliament (MEP) Bart Groothuis, “Ransomware and...

  Geopolityczne Shakedowns? Roczny raport o zagrożeniach ENISA - wydanie 10

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “Today's...

  Bezpieczny kryptograficznie? Zagrożenie analizy kanału bocznego

  Side-channel analysis has become a widely recognized threat in the last...

  Czerwona burza rośnie? Naruszenia danych rosną globalnie w III kwartale 2022 r.

  “It’s concerning to see data breaches rising again after a comparatively...

  Magnes na dochody? Magnet Forensics ogłasza 2022 Wyniki za trzeci kwartał

  According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "Our solutions address the...

  Postęp i okazja? Cellebrite ogłasza trzeci kwartał 2022 Wyniki

  “We are pleased to report a solid third quarter, delivering strong...

  Zmiana warty? Względność wita nowego dyrektora generalnego

  "Relativity is a rare company with both exceptional industry leadership and...

  Napędzanie dalszego wzrostu? Renovus Capital przejmuje działalność doradczą od HBR Consulting

  "The legal industry remains in the early stages of digital and...

  Mashup wielkości rynku eDISCOVERY: 2022-2027 Ogólnoświatowy przegląd oprogramowania i usług

  From retraction to resurgence and acceleration, the worldwide market for eDiscovery...

  W ruchu? 2022 Kinetyka rynku ediscovery: pięć obszarów zainteresowań

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Ufasz Procesowi? 2021 Zadanie przetwarzania eDiscovery, dane dotyczące wydatków i kosztów

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Rok w przeglądzie? 2021 Punkty danych zlecenia eDiscovery do przeglądu, wydatków i kosztów

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Pięć świetnych lektur na temat cyberprzestrzeni, danych i odkryć prawnych na listopad 2022

  From cyber shakedowns and threats to the total cost of eDiscovery...

  Pięć świetnych lektur na temat cyberprzestrzeni, danych i odkryć prawnych na październik 2022

  From cyber claims and data privacy to corporate litigation and the...

  Pięć świetnych lektur na temat cyberprzestrzeni, danych i odkryć prawnych na wrzesień 2022

  From privacy legislation and special masters to acquisitions and investigations, the...

  Pięć świetnych lektur na temat cyberprzestrzeni, danych i odkryć prawnych na sierpień 2022

  From AI and Big Data challenges to intriguing financial and investment...

  W domu? Jesień 2022 Badanie dotyczące łącznego kosztu posiadania ediscovery

  Today CompexDiscovery shares the results of a new business survey focused...

  Obawy zimnego frontu? Osiemnaście uwag na temat zaufania biznesowego do eDISCOVERY jesienią 2022 r.

  In the fall of 2022, 49.0% of survey respondents felt that...

  Stereotypowanie danych? Problemy wpływające na wydajność biznesową eDISCOVERY: Upadek 2022 Przegląd

  In the fall of 2022, 28.0% of respondents viewed increasing types...

  Problemy z bańką? Metryki operacyjne eDISCOVERY jesienią 2022 r.

  In the fall of 2022, 89 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

  Kopanie i kopanie? Oceny konfliktów na Ukrainie w mapach (14-20 listopada 2022 r.)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Wyzwalający rozpęd? Oceny konfliktów na Ukrainie w mapach (7-13 listopada 2022 r.)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Retoryka czy rzeczywistość? Oceny konfliktów na Ukrainie w mapach (1-6 listopada 2022 r.)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Infrastruktura kierowania? Oceny konfliktów na Ukrainie w mapach (październik 27 - 31, 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...