Sun. Nov 27th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Прес-реліз (15 листопада 2022 р.)

  HBR Consulting сприяє подальшому зростанню шляхом залучення стратегічних інвестицій в консалтинговий бізнес від компанії «Реновус Ка

  Стратегічне партнерство забезпечує позицію HBR як провідної юридичної консалтингової фірми на тлі прискореного надання послуг в галузі, технологічної еволюції

  ЧИКАГО, 15 листопада 2022 р. /PRNewswire/ - HBR Consulting (HBR), провідна консалтингова фірма у сфері стратегії, операцій та технологій юридичної галузі, рада оголосити про угоду з приватною акціонерною компанією Renovus Capital (Renovus) як стратегічним партнером з капіталу для придбання консультаційного бізнесу HBR, що діє 10 листопада 2022 року.

  Угода забезпечить доступ до капіталу для прискорення значного зростання HBR, як визнано Inc. 5000 список найбільш швидкозростаючих приватних компаній Америки за останні чотири роки поспіль. Сьогоднішні юридичні фірми та юридичні департаменти шукають спеціалізованих рекомендацій та аналітичних даних для оптимізації надання юридичних послуг, використовуючи технології для з'єднання історично розділених операцій та забезпечення прийняття рішень на основі даних. За останні 24 місяці консалтингова компанія HBR виявила сильну потребу ринку в спеціалізованій консалтинговій фірмі для подальшого формування юридичної фірми та юридичного департаменту майбутнього.

  У поєднанні з інвестиціями, Консультативний бізнес HBR буде відокремлювати та працювати незалежно від інформаційних технологій (ІТ), керованих послуг та бізнесу Keno Kozie. Обидві організації зростають у відповідь на попит клієнтів і все частіше вимагають незалежного зосередження уваги на унікальних викликах і можливостях у кожній дисципліні.

  Створена команда керівництва HBR буде відповідно реорганізуватися, сформувавши нову команду виконавчого керівництва для HBR Consulting з об'єднаними 50 років з HBR, включаючи Метта Сандермана, нинішнього президента Консультативного бізнесу HBR, який візьме на себе роль головного виконавчого директора HBR Consulting. Сандерман працюватиме разом з Кевіном Клемом (головним комерційним директором), Лорен Чунг (головним директором практики та керівником практики стратегії та операцій) та Крісом Райаном (виконавчим віце-президентом з розвитку клієнтів), як нова команда керівництва HBR Consulting.

  «Ми з нетерпінням чекаємо цього наступного етапу нашої подорожі, який ґрунтується на нашому величезному зростанні і ще більше дозволяє нам підтримувати просування юридичної галузі», - сказав Сандерман. «Юридичні фірми та юридичні департаменти знаходяться на роздоріжжі, стикаючись зі складним конкурентним середовищем, стрімко розвивається кадровим ландшафтом та новими операційними проблемами. Ця інвестиція в зростання сприятиме просуванню бізнесу HBR Consulting вперед, щоб задовольнити все більш виражені стратегічні та операційні потреби галузі».

  Співзасновники HBR Крістофер Петріні-Полі та Ніколас Кіл перейдуть свої щоденні управлінські обов'язки HBR Consulting, щоб зосередитися на ІТ, керованих послугах та бізнесі Keno Kozie, виконуючи обов'язки виконавчого голови та генерального директора відповідно. Крім того, вони будуть служити радниками ради HBR Consulting, надавати значний внесок у перспективну структуру капіталу та підтримувати матеріальну частку в новій організації. В рамках переходу ІТ-компанії, керовані послуги та компанії Keno Kozie ініціюють перегляд свого брендингу в найближчі місяці.

  «Цей наступний розділ призначений для того, щоб відкрити додаткові можливості зростання для наших людей та клієнтів, залишаючись вірним культурі та спільноті, які HBR розвивала більше десяти років», - сказав Кіл. «Коли ми рухаємось вперед, ми дякуємо нашим колегам, які доклали великих зусиль, щоб зробити фірму успішною, та нашим клієнтам за довіру та постійну підтримку протягом багатьох років».

  «Ми пишаємося чудовим зростанням та різноманітністю підприємств, які ми будували та інкубували за останні 10 років. Підвищення Метта, Кевіна, Лорен та Кріса в їх нові ролі є одним з найбільш корисних результатів для мене особисто», - сказав Петріні-Полі. «Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з виконавчим керівництвом Renovus та HBR Consulting та нашими клієнтами, оскільки ми продовжуємо створювати рішення світового рівня».

  Renovus спеціалізується на галузях знань і талантів, з недавніми значними інвестиціями в простір юридичних послуг. Ресурси, досвід та відносини Renovus з додатковими підприємствами у своєму портфелі сприятимуть обслуговуванню клієнтів HBR та дозволять йому скористатися значними можливостями консолідації ринку консультаційних талантів.

  «Юридична галузь залишається на ранніх стадіях цифрової та операційної трансформації», - сказав партнер-засновник компанії Renovus Джессі Сервенті. «Коли ми сканували юридичний ринок як частину наших інвестицій в LAC Group та Wilson Allen, HBR регулярно з'явився як фірма на передовій цього руху». Лі Мінкофф, директор компанії Renovus, додав: «Лідируюча позиція HBR на ринку є результатом його зосередженості на створенні команди вищого рівня, і ми раді співпрацювати з керівництвом HBR для подальшого зміцнення компанії як провідного диверсифікованого постачальника юридичних послуг».

  Про HBR Консалтинг

   

  HBR Consulting (HBR) надає юридичним фірмам та департаментам корпоративного права стратегічне керівництво, вдосконалення операцій та технологічні рішення, які стимують інновації, керуючи витратами та зменшуючи ризики. Перевірене поєднання досвіду, відносин та розуміння HBR, що охоплює правову екосистему, забезпечує стійкі фінансові та конкурентні переваги для своїх клієнтів. Відвідайте www.hbrconsulting.com і стежте за HBR на LinkedIn і Twitter.

   

  Про Кено Козі

   

  Keno Kozie Services LLC (www.kenokozie.com) надає інформаційні технології проектування, обслуговування та підтримку провідних юридичних фірм і юридичних департаментів з 1988 року. Сотні фірм обрали Keno Kozie для надання ІТ-консалтингу, системної інтеграції, розширеної інтеграції додатків, цілодобової підтримки служби підтримки, навчання, керованих послуг та послуг з безпеки та управління ризиками. Компанія отримала нагороду «Зал слави Національного юридичного журналу» за багаторазові перемоги в рамках опитувань Best of Midwest та опитування Best of Legal Times.

   

  Про Реновус Капітал

   

  Компанія «Реновус Капітал Партнерс» заснована в 2010 році, є спеціалізованої компанією прямих інвестицій. Зі своєї бази в районі Філадельфії Renovus управляє понад 1 мільярд доларів у своїх секторальних фондах та інших стратегіях. Поточний портфель фірми включає понад 20 американських підприємств, що спеціалізуються на освіті та навчанні, медичних послугах, технологічних послугах та професійних послугах. Як правило, він співпрацює з підприємствами під керівництвом засновників, використовуючи свій досвід у галузі та доступ до боргового та акціонерного капіталу, щоб зробити операційні вдосконалення, наймати найкращих талантів, проводити додаткові придбання та наглядати за стратегічними ініціативами щодо зростання. Відвідайте www.renovuscapital.com і дотримуйтесь Реновус на Linkedin.

   

  Читайте оригінальне оголошення.

  Додаткове читання

  Працюючий список: 100 найкращих постачальників електронних розпізнавачів

  Час для експерта? HaystackID® запускає нову глобальну консультаційну пропозицію

  Джерело: Комплексне відкриття

  Масштаб розміру ринку електронного виявлення: 2022-2027 рр. Огляд програмного забезпечення та послуг у всьому світі

  From retraction to resurgence and acceleration, the worldwide market for eDiscovery...

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...