Kas teil on koostalitlusvõime? CloudNine käivitab avastuse portaali

According to Jacob Hesse, VP of Product at CloudNine, “Discovery Portal is a substantial breakthrough which will have a direct, positive impact on our clients who move data between technologies. Our development team has done amazing work to increase the speed, accuracy, and performance of Discovery Portal and our products like CloudNine’s Explore, LAW, Concordance, and Review. Discovery Portal will create tremendous time and cost savings for our clients and partners.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Toimetaja märkus: Aeg-ajalt toob ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavaid või privaatselt ostetavaid teadaandeid, sisuvärskendusi ja uuringuid andmete avastamise ja juriidilise avastuse pakkujate, teadusasutuste ja ComplexDiscovery kogukonna liikmete kaudu. Kuigi ComplexDiscovery rõhutab seda teavet regulaarselt, ei võta see vastutust sisuväidete eest.

Et esitada soovitusi läbivaatamiseks ja kaasamiseks ComplexDiscovery andmetes ja juriidiliste avastuste-kesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes, võtke meiega täna ühendust.

Pressiteade

CloudNine käivitab avastusportaal, et pakkuda võimsat koostalitlusvõimet kogu e-juurdluse ökosüsteemis

Uus platvorm võimaldab sujuvat töövoogu CloudNine tehnoloogiate ja integreeritud kolmanda osapoole pakkujate vahel.

Täna teatas e-juurdluse tehnoloogia juht Discovery Portaali väljaandmisest, mis on võimas uus integratsiooniplatvorm, mis hõlbustab e-juurdluse tehnoloogiate koostalitlusvõimet kogu EDRM-i spektri ulatuses. CloudNine Discovery Portal pakub sujuvat konnektorit pilve- ja kohapealsete lahenduste vahel, sealhulgas CloudNine'i olemasolev e-juurdluse tarkvara komplekt ja kolmandate osapoolte läbivaatamise Discovery Portaali käivitamine annab õigus- ja e-juurdluse spetsialistidele õiguse kiirendada oma tuvastusprojekte, ohutult ja tõhusalt läbi ühe turvalise platvormi.

Integratsioonid Discovery Portaali kaudu liigutavad andmeid kiiresti ja tõhusalt erinevatel platvormidel. Tuvastusportaal integreerib asutusesisese CloudNine Explore™ Relatiivsustesse, võimaldades kasutajatel eksportida andmeid Explordist Relatiivsustesse automaatselt ilma Tuvastusportaal võimaldab klientide omaandmete sujuvat edastamist CloudNine Explore CloudNine Explore CloudNine CloudNine Explore CloudNine CloudNine™ Lisaks võimaldab Discovery Portal ülekandeid CloudNine LAW™ -lt CloudNine Review ja CloudNine Concordance® -lt CloudNine Review.

Kontrollikoja loomuliku failitöötlusmootorina saab Explore andmeid töödelda, otsida ja filtreerida, laiendamata ja eksportida andmeid Relatiivsusteooria kaudu Discovery Portaali kaudu. Kuna Exploreri andmete indekseerimine peegeldab relatiivsusteoste sihtkaustade struktuuri, jäävad andmed ühtlaseks ja hõlpsasti leitavad. Nagu paljud Explori kliendid teatasid, tagab tarkvara tõhusus ja kiirus märkimisväärse kulude ja aja kokkuhoid võrreldes eelmise töötlemisressursiga, jättes välja ebaolulise andmetootmise või riske privigeeritud andmete tootmiseks.

„Exploreri andmetöötlus on teistest lahendustest kiirem ja odavam ning nüüd, Discovery Portal integratsiooni abil, saame eksportida sujuvalt ja otse Explordist Relatiivsustesse enneolematu efektiivsusega,” märkis Tony DeVito, Sr. Projektijuht, IST Management Services e-Discovery, e-juurdluse ja kohtuvaidluste tugiteenuste ettevõte, mis haldab advokaadibüroode ja ettevõtete juriidiliste osakondade suuri „Vaid meie esimestel nädalatel, kasutades Discovery Portaaliga integreeritud lahendust, on IST töötanud mitu miljonit dokumenti kiiremini, täpsemalt ja odavamalt. Koostöö CloudNine'iga selles projektis on olnud suurepärane kogemus. CloudNine meeskond on värskendavalt tundlik, vastuvõtlik ja kindel. Nad kuulavad meie taotlusi ja ei peatu enne, kui nad annavad vajalikke tulemusi.”

Discovery Portal võimaldab kasutajatel mõne klõpsuga üle kanda ekspordi CloudNine Law töötlemise, piltide ja tootmistarkvarast CloudNine Review. Kasutajad saavad edastada oma töödeldud, eksporditud andmeid või edastada ekspordi otsingule reageerivate filtreeritud dokumentide kogumi põhjal. Avastamisportaal vähendab samme ja käsitsi mahaarvamist reageerivate andmete edastamisel seadusest CloudNine Review.

Discovery Portal pakub ka võimalust edastada andmeid CloudNine Concordance'ist CloudNine Review. Concordance on suurepärane vahend dokumentide ülevaatamiseks ja koostamiseks. Kui juhtum nõuab mitme välise osapoole juurdepääsu või ületab muul viisil Concordance'i võimsust, pakub Discovery Portal võimalust Concordance'i ekspordi ülekandmiseks CloudNine Review. Seejärel on andmed kättesaadavad kõigile volitatud kasutajatele, kellel on internetiühendus.

„Discovery Portal on oluline läbimurre, mis avaldab otsest ja positiivset mõju meie klientidele, kes liigutavad andmeid tehnoloogiate vahel,” ütles Jacob Hesse, CloudNine'i toote VP. „Meie arendusmeeskond on teinud hämmastavat tööd, et suurendada Discovery Portaali ja meie toodete (nt CloudNine's Explore, seadus, Concordance and Review) kiirust, täpsust ja jõudlust. Discovery Portal loob tohutu aja ja kulude kokkuhoid meie klientidele ja partneritele.”

Teave CloudNine Discovery

Meie kliendid, sh ettevõtted, advokaadibürood, valitsusasutused ja õigusteenuste pakkujad, vastavad iga päev kõige pakilisematele e-juurdluse küsimustele CloudNine Pakkudes CloudNine Collection Manager™, Data Wrangler™, Discovery Portal™, Explore™, Review™, LAAK™ ja Concordance® individuaalsete või terviklikute ja integreeritud lahendustena, majutatud ja asutusesiseselt, pakub CloudNine turgu juhtivat paindlikkust ja jõudlust Ettevõtte teabe saamiseks külastage veebilehte www.cloudnine.com või e-posti aadressil info@cloudnine.com.

Lugege algset versiooni.

Täiendav lugemine

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

Pakkujate hindamine? Uus ülemaailmne e-juurdluse teenused MarketsCape alates IDC

Allikas: ComplexDiscovery

Solid Look Euroopast? Legal Tech ühinemise ja omandamise aktiivsus Mike Bryant ja John Jacobs

From Special Purpose Acquisition Companies (SPACs) to the recent flurry of...

Gimmal omandab Sherpa tarkvara

According to Mark Johnson, Chief Executive Officer at Gimmal, "With the...

Magnet kohtuekspertiisi sulgeb $115 miljonit IPO

According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "I'm proud of the...

XDD omandab Paralaw

According to Bob Polus, XDD Founder and CEO, “As part of...

Uus ajastu e-juurdluse? Turukasvu raamimine kuue ajastute objektiivi kaudu

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Lähtestamine lähtestamine? e-juurdluse turu suuruse kohandused aastaks 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Kodu või eemal? e-juurdluse kollektsiooni turu suuruse ja hinnakujunduse kaalutlused

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta aprill 2021

From X-Road® and risk management to business confidence and cybersecurity, the...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta märts 2021

From data breach economics and vulnerabilities to private-equity investments and vendor...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta veebruar 2021

From litigation trends and legal tech investing to facial recognition and...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta jaanuar 2021

From eDiscovery business confidence and operational metrics to merger and acquisition...

Arvestades Cyber Discovery? Strateegiline raamistik

Cyber Discovery can be defined as the application of a combination...

Gimmal omandab Sherpa tarkvara

According to Mark Johnson, Chief Executive Officer at Gimmal, "With the...

Kas teil on koostalitlusvõime? CloudNine käivitab avastuse portaali

According to Jacob Hesse, VP of Product at CloudNine, “Discovery Portal...

Magnet kohtuekspertiisi sulgeb $115 miljonit IPO

According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "I'm proud of the...

Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2021. aasta kevadel

In the spring of 2021, 60.0% of eDiscovery Business Confidence Survey...

E-juurdluse äritegevust mõjutavad probleemid: kevad 2021 ülevaade

In the spring of 2021, 25.0% of respondents viewed budgetary constraints...

Õnnelikud päevad on jälle lähedal? e-juurdluse operatiivmõõdikud 2021. aasta kevadel

In the spring of 2021, 93 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

Optimismi splash? Kevad 2021 e-juurdluse ettevõtete usalduse uuringu tulemused

This is the twenty-second quarterly eDiscovery Business Confidence Survey conducted by...