Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  pt flag
  ru flag
  es flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt toob ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadava teenuse ja toote sisu andmete avastamise ja juriidilise avastuse pakkujatelt teabe teenuseks oma blogi lugejatele. Kuigi ComplexDiscovery rõhutab seda sisu regulaarselt, ei võta see sisu väidete eest vastutust.

  Kui soovite esitada soovitusi ComplexDiscovery andmete ja õiguslike avastuste-kesksete teenuste ja toote sisu uuenduste läbivaatamiseks ja kaasamiseks, võtke meiega täna ühendust.

  Pressiteade

  HayStacKid™ nimetas IDC MarketsCape e-juurdluse teenuste ülemaailmseks liidriks

  WASHINGTON — 23. veebruar 2021 — HayStacKid teatas täna, et seda on nimetatud IDC MarketsCape: Worldwide e-Discovery Services 2021 Vendori hindamise (Doc #US46838220, veebruar 2021) aruande ülemaailmseks e-juurdluse teenuste Leadriks. HayStacKid™ on üks ainult 11 ettevõtetest, mida tunnustatakse.

  „Oleme uhked, et taas tunnistatakse e-juurdluse teenuste ülemaailmseks Leadriks,” ütles HayStackidi tegevjuht Hal Brooks. „Kaugülevaate pioneerina on HayStacKid tegutsenud kaugjuhtimisega juba ammu enne pandeemiat. Meil on au, et IDC MarketsCape on tunnustanud meie innovatsiooni ja visiooni kaugülevaate jaoks.”

  IDC MarketsCape kohta

  IDC MarketsCape müüja hindamise mudel on loodud selleks, et anda ülevaade IKT (info- ja kommunikatsioonitehnoloogia) tarnijate konkurentsivõimelisusest konkreetsel turul. Uurimismetoodika kasutab nii kvalitatiivsetel kui kvantitatiivsetel kriteeriumidel põhinevat ranget hindamise metoodikat, mille tulemuseks on iga müüja positsiooni konkreetsel turul üks graafiline näide. IDC MarketsCape pakub selget raamistikku, milles saab IT ja telekommunikatsiooni müüjate toodete ja teenuste pakkumiste, võimaluste ja strateegiate ning praeguste ja tulevaste turul edutegurite võrrelda. Raamistik annab ka tehnoloogia ostjatele 360-kraadise hinnangu praeguste ja tulevaste müüjate tugevustele ja nõrkustele.

  Umbes HayStacKid™

  HayStacKid on spetsialiseerunud e-juurdluse teenuste ettevõte, mis aitab ettevõtetel ja advokaadibüroodel leida, mõista ja õppida andmeid keerukate, andmemahukate uurimiste ja kohtuvaidluste ees. HayStacKid mobiliseerib tööstuse juhtivaid arvutikohtuekspertiisi, e-juurdluse ja advokaadi dokumentide läbivaatamise eksperte, et teenindada rohkem kui 500 maailma juhtivaid korporatsioone ja advokaadibüroosid Põhja-Ameerikas ja Euroopas. HayStacKid on alternatiivne õigusteenuste pakkuja, mis ühendab ekspertiisi ja tehnilise tipptaseme valgekinnaste klienditeeninduse kultuuriga. Lisateavet oma teenuste komplekti kohta minge aadressile HayStackid.com.

  IDC MarketsCape: ülemaailmne e-juurdluse teenused 2021 müüja hindamine, (Doc #US46838220), veebruar 2021

  Lugege algset teadaannet HayStacKid ja IDC MarketsCape e-Discovery Services jaoks

  Täiendav lugemine

  Kaugturbe põlvkonna vaade? HayStacKid™ väljaanded 3.0 turvalisuse täiustused läbivaatamise tehnoloogia

  Ainult aja küsimus? HayStacKid käivitab uue teenuse andmete rikkumise avastamise ja läbivaatamise

  Allikas: ComplexDiscovery