Ipro omandab NetGovern

According to Dean Brown, CEO at Ipro Tech, “We are thrilled to combine the strengths of these two companies and we are positioned to take a competitive advantage as the leader in Information Governance and eDiscovery by incorporating NetGovern’s solutions, people, and knowledge into the Ipro family. By integrating these technologies, we will empower corporations to gain control over their data and lower the costs related to data security, compliance, investigations and litigation through the use of in-place indexing and analysis, data connectors, smart collections, and advanced analytics.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Pressiteade Ipro kaudu

Ipro teatab NetGoverni omandamisest, innovatsiooni edendamisest teabejuhtimisest ja e-juurdlusest

Ipro Tech, LLC, mis on e-juurdluse, juhtumihalduse ja prooviversiooni tehnoloogia liider, on põnevil teatada NetGoverni, mis on teabehalduse, riskide ja vastavuse tarkvara liider.

Nende kahe ülemaailmse ettevõtte ja nende tehnoloogiate liitumine tagab juriidilise valdkonna kõige uuenduslikuma töövoo, mis ulatub üle kogu elektroonilise tuvastusmudeli (EDRM) teabejuhtimisest, kohapealse varajase andmete hindamiseni, e-juurdluse kaudu ja mujal. Ettevõtted täiendavad teineteist täiuslikult, ühendades Ipro 30-aastase pärandi, mis keskendub advokaadibüroodele, valitsustele ja juriidilistele teenusepakkujatele, kellel on NetGoverni põhjalik teadmine ettevõtete vertikaalide, sealhulgas tervishoiu, avaliku sektori, finantsteenuste, tootmise ja transpordi valdkonnas.

Selle kombineeritud jõupingutuse peamised tegurid olid arenev turu dünaamika ja klientide vajadused ettevõtte jätkuva andmete kasvu ümber. Mis puudutab nõuetele vastavust, turvalisust ja riskijuhtimist, siis majanduslike tagajärgede tähtsus kujutab endast e-juurdluse protsessi kaudu nõuetekohaselt hallatavate andmete äritegevust ning kogu EDRM-i hõlmava integreeritud lahenduse kliendikasu muutub veelgi mõjuvamaks.

Andmed kasvavad eksponentsiaalse kiirusega, ulatudes järgmise paari aasta jooksul üle 175 zettabaidi. See kasv tekitab ettevõtetes enneolematuid väljakutseid, mis puudutavad alates vastavusest kuni turvalisuse riskijuhtimiseni ja lõppkokkuvõttes e-juurdluseni. Nende küsimuste, rikkumiste ja kohtuotsuste haldamise majanduslik mõju on samuti spiraalsed. Kuna Ipro uuris neid tegureid meie klientidega, sai selgeks, et vajalik on integreeritud lahendus, mis ulatub infojuhtimisest kuni avastuseni.

Teekond Ipro ja NetGoverni vahel algas 2020. aasta jaanuari teadaandega strateegilise partnerluse kohta kahe ettevõtte vahel, keskendudes integreeritud võimaluste arendamisele, et lahendada tõusvaid väljakutseid, võimaldades reaalajas juurdepääsu mitmetele struktureerimata ettevõtte andmeallikatele ühest ühe liidesega. Need varajased jõupingutused said kliendid nii hästi vastu, et ettevõtete ühinemine sai järgmiseks loogiliseks sammuks klientide väärtuse juhtimiseks.

Selle omandamise tulemus annab IT-le, personalile ja juriidilistele meeskondadele võimaluse teha paremaid teadlikke otsuseid enne elektrooniliselt salvestatud teabe (ESI) kogumist või dubleerimist failiaktsiatest; meiliserverid nagu O365, Exchange ja Gmail; sõnumside- ja vestlussüsteemid nagu Slack ja Teams; pilveaktsiad nagu Box ja OneDrive ja muud andmeallikad, ühendades Ipro klassi parimad e-juurdluse võimalused (sh andmetöötlus, täiustatud visuaalne analüüs ja intuitiivne dokumentide läbivaatamine), luues tööstuse kõige paindlikuma, skaleeritava ja võimsama e-juurdluse kogemuse.

Lahendustega, mis ulatuvad kogu EDRM-i ulatuses — alates teabehaldusest ja juhtimisest, läbivaatamisest ja tootmisest ning kõikidest vahelistest punktidest — saavad juriidilised meeskonnad teha kohtuvaidluste ja siseküsimuste uurimisi, hinnata vastavust ja turvariske, paigutada ja hallata juriidilisi valdusi, kaitsvalt säilitada andmeid, vastata kohtuvaidlustele ja avaliku arhivaalide taotlustele ning teha lõppkokkuvõttes koostööd välise nõustajaga, et valmistuda lahendamiseks või kohtuprotsessiks, kaitstes samal ajal kindlalt ettevõtte andmeid ja intellektuaalomandit.

„Meil on hea meel ühendada nende kahe ettevõtte tugevad küljed,” jagas Ipro Techi tegevjuht Dean Brown, „ja meil on võimalus kasutada konkurentsieelist infojuhtimise ja e-juurdluse juhina, kaasates NetGoverni lahendused, inimesed ja teadmised Ipro perekonda. Integreerides neid tehnoloogiaid, anname ettevõtetele võimaluse saada kontrolli oma andmete üle ja vähendada andmete turvalisuse, vastavuse, uurimise ja kohtuvaidlustega seotud kulusid kohapealse indekseerimise ja analüüsi, andmekonnektorite, nutikate kogude ja täiustatud analüüsiga seotud kulusid.”

„Ipro ja NetGovernil on tohutult palju kogemusi ja sünergiat, mis omavad ära meie aega tööstuses, meie lahendustes ja kliendibaasis, mida me teenindame,” ütles NetGoverni asutaja ja tegevjuht Pierre Chamberland. Chamberland lisas: „Kõigi funktsionaalsete, teadmiste ja arendusressurssidega, mida mõlemad ettevõtted lauale toovad, on parim aeg nende kahe innovaatoriga liituda.”

Selle teadaande seisuga läheb Chamberland oma uude rolli Ipro innovatsiooniülemjuhatajana.

Ipro on pühendunud tegema tihedat koostööd oma NetGovern kolleegidega, et säilitada ja tugevdada kõiki suuri asju, mida NetGovern kliendid ja partnerid armastavad neid täna.

Iga väljaande edasiliikumisega näevad mõlema lahenduse kliendid kasu integratsioonist sujuvamate töövoovalikutega, mille tulemuseks on eesmärgiks pakkuda ühtset skaleeritavat lahendust, et täita ja ületada tööstuse nõudmisi teabejuhtimise ja kohtuvaidluste elutsükli kõikidel etappidel.

Umbes Ipro Tech, LLC:

Ipro on e-juurdluse tehnoloogia ülemaailmne liider, mida kasutavad juriidilised spetsialistid elektrooniliste andmete avastamise sujuvamaks muutmiseks esitluse kaudu kohtuprotsessis. Ipro kasutab aastakümneid kestnud innovatsiooni, et pakkuda suure jõudlusega tarkvara, teenuseid ja tuge, mis on paindlikult juurutatud Desktop, On-Prem, Cloud või Hybrid lahendusi, vähendades oluliselt e-juurdluse kulusid ja keerukust. Lisateabe saamiseks külastage

Teave NetGovern:

NetGoverni teabearhiveerimise ja haldamise tarkvara aitab organisatsioonidel lahendada andmete vastavust, kaitsta isikuandmeid, lihtsustada e-juurdlust ja kaitsta nende mainet. Meie kõik-ühes lahendus pakub kõige kiiremat hindamise kiirust, madalaimat omandikulusid ning kõige turvalisemat nähtavust sõnumites ja failides leiduva tundliku teabe kohta, mis ei sõltu salvestuskohast.

ParkerGale kohta:

ParkerGale Capital on Chicagos asuv erakapitalifond, mis ostab kasumlikke asutajatele kuuluvaid tarkvarafirmasid. ParkerGale võõrustab ka erakapitali tööstuse ainus podcast, PE FunCast iTunesis ja Google Play. Täpsema teabe saamiseks külastage http://www.parkergale.com/

Loe originaal vabastamist Ipro teatab omandamine NetGovern

Täiendav lugemine

Investeeringud e-juurdluse (jooksva nimekirja)

Lühendatud pilk e-juurdluse äritegevusele: ühinemised, omandamised ja investeeringud

Allikas: ComplexDiscovery

Mitratech omandab Tracker Corp

The acquisition supports Mitratech’s mission to provide legal and compliance solutions...

Akna pahavara? Uus pahavara pöördprojekteerimise käsiraamat CCDCOE

According to Wikipedia, malware analysis is the study or process of...

Palju Ado Midagi? Gartneri Hype tsükkel õiguslike ja vastavustehnoloogiate jaoks (2020)

The information and insight highlighted by Marko Sillanpaa of Gartner in...

Tahad vastuseid? Euroopa Andmekaitsenõuga KKK CJEU Schrems II otsuse kohta

Following the recent judgment of the Court of Justice of the...

A Running List: Top 100+ eDiscovery Providers

Based on a compilation of research from analyst firms and industry...

E-avalikustamise süsteemide ostjate juhend — 2020 väljaanne (Andrew Haslam)

Authored by industry expert Andrew Haslam, the eDisclosure Buyers Guide continues...

Võidujooks stardijoone juurde? Hiljutised turvalise kaugülevaate teadaanded

Not all secure remote review offerings are equal as the apparent...

Kaug-e-juurdluse lubamine? DAA-de hetktõmmis

Desktop as a Service (DaaS) providers are becoming important contributors to...

Kodu või eemal? e-juurdluse kollektsiooni turu suuruse ja hinnakujunduse kaalutlused

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Muudatused ja otsused? Uued kaalutlused e-juurdluse turvalise kaugülevaate kohta

One of the key revision and decision areas that business, legal,...

A Macro Look at Past and Projected eDiscovery Market Size from 2012 to 2024

From a macro look at past estimations of eDiscovery market size...

An eDiscovery Market Size Mashup: 2019-2024 Worldwide Software and Services Overview

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Äri ebatavaline? Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2020. aasta suvel

Based on the aggregate results of nineteen past eDiscovery Business Confidence...

Kasvav mure? Eelarvepiirangud ja e-juurdluse äritegevus

In the summer of 2020, 56% of respondents viewed budgetary constraints...

Muutus Tempo? e-juurdluse operatiivmõõdikud 2020. aasta suvel

In the summer of 2020, 91 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

e-juurdluse äritegevuse usalduse uuringu tulemused — suvi 2020

This is the nineteenth quarterly eDiscovery Business Confidence Survey conducted by...

Mitratech omandab Tracker Corp

The acquisition supports Mitratech’s mission to provide legal and compliance solutions...

XDD omandab LightSpeed Õiguslik

According to David Moran, XDD President, and COO, “As we continue...

XDD omandab RVM

According to XDD CEO Bob Polus, “Merging forces with RVM further...

Ipro omandab NetGovern

According to Dean Brown, CEO at Ipro Tech, “We are thrilled...

Viis suurt loeb e-juurdluse juuliks 2020

From business confidence and operational metrics to data protection and privacy...

Viis suurt loeb e-juurdluse kohta juuniks 2020

From collection market size updates to cloud outsourcing guidelines, the June...

Viis suurt loeb e-juurdluse kohta mai 2020

From review market sizing revisions to pandemeconomic pricing, the May 2020...

Viis suurt loeb e-juurdluse kohta aprilliks 2020

From business confidence to the boom of Zoom, the April 2020...