IPRO omandab ZyLab

According to ZyLAB CEO, Dennis van der Veeke, “Founded in 1983, ZyLAB’s software has been battled-tested in some of the largest corporate fraud investigations and government inquiries and was deployed during the historic international war crime tribunals. ZyLAB has been working on large-scale Data Science in eDiscovery, especially with the contributions of Professor Johannes (Jan) Scholtes, who has been involved with the company since 1988. We chose IPRO, after considering all major players on the market, because of its commitment to innovation, security, and customer success.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
he flag
ja flag
lv flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag

Toimetaja märkus: Aeg-ajalt toob ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavaid või privaatselt ostetavaid teadaandeid, sisuvärskendusi ja uuringuid küber-, andme- ja juriidilise avastuse pakkujate, teadusasutuste ja ComplexDiscovery kogukonna liikmete kaudu. Kuigi ComplexDiscovery rõhutab seda teavet regulaarselt, ei võta see vastutust sisuväidete eest.

Kui soovite esitada soovitusi ComplexDiscovery küber-, andme- ja juriidiliste avastuste-kesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannete läbivaatamiseks ja kaasamiseks, võtke meiega ühendust täna.

Pressiteade

IPRO omandab Amsterdamil põhineva ZyLab, tööstuse kõige arenenum e-avastus ja õiguslik ootel SaaS pakkuja

Kombineeritud ettevõte pakub AI-juhitud, reaalajas hoidmise ja otsingu kohapealset e-juurdluse ja teabe haldamise platvormi.

Ettevõtete, valitsusasutuste ja juriidiliste partnerite prognoositavate e-juurdluse ja teabe haldamise tarkvaralahenduste turuliider on uhke teatada ZyLab ONE ja ZyLab Legal Hold toodete loojate ZyLab omandamisest. Kombinatsioon pakub IPRO klientidele laiendatud võimalusi õigusliku ooteautomatiseerimise, täiustatud analüüsi ja pilvefunktsioonide osas.

ZyLabi täisautomaatsed teatised ja hooldaja kinnitused leevendavad juhusliku andmete kadumise ja tõendite spoliseerimise vastu. Selle omandamisega annab IPRO nüüd varajase andmete hindamise (EDA) reaalajas, kinnipidamise kohapealse andmete säilitamisega. See lihtsustab õigus- ja vastavusprotsesse, mille tulemuseks on organisatsioonilise teabe haldamise sujuv automatiseerimine.

„See on tõeliselt põnev järgmine samm IPRO-le ja meie klientidele,” ütles IPRO tegevjuht Dean Brown. „Jõudude ühendamine ZyLab uskumatu meeskonnaga võimaldab meil pakkuda unikaalselt uuenduslikke tootevõimalusi ja laiendada oma geograafilist jalajälge Euroopas ja Ühendkuningriigis. Selle omandamisega on meil veelgi paremad võimalused pakkuda ettepoole suunatud lahendusi, mis aitavad klientidel ja partneritel hallata riske ja kulusid, mis on seotud nende struktureerimata andmete ja juriidiliste avastamiskulude jätkuva kasvuga.”

2021. aasta e-Discovery Solutions turujuhendi kohaselt leidis Gartner, et „Organisatsioonid kasutavad e-tuvastuse tarkvara tarnijat ja teenusepakkuja pakkumisi, mis „laienevad vasakule” elektroonilise tuvastuse viite mudelis, et luua ennetav teabehaldus.” ZyLabi tõu parimate õiguslike oodete ja analüütiliste lahenduste integreerimine otse IPRO haldamise ja e-juurdluse platvormil annab klientidele kõige paindlikuma, skaleeritava ja võimsama elektroonilise avastamise referentsimudeli (EDRM) töövoo juriidilises sektoris.

„1983. aastal asutatud ZyLabi tarkvara on lahingutestitud mõnes suurimas korporatiivpettuste uurimises ja valitsuse päringutes ning võeti kasutusele ajaloolise rahvusvahelise sõjakuritegevuse tribunalide ajal. ZyLab on töötanud suuremahulise andmeteaduse kallal e-Discovery, eriti professor Johannes (Jan) Scholtese panustega, kes on ettevõttega seotud alates 1988. aastast,” ütles ZyLab tegevjuht Dennis van der Veeke. „Valisime IPRO, arvestades kõiki suuremaid turul tegutsejaid, sest tema pühendumus innovatsioonile, turvalisusele ja klientide edule.”

Euroopas jätkab ZyLab toiminguid, kasutades hästi austatud ja tunnustatud ZyLab kaubamärki. Madalmaade registreeritud ettevõttena järgib ZyLab jätkuvalt kõiki ELi eeskirju, mis käsitlevad andmepädevust ja suveräänsust, asutusesisese tarkvara ning pilvepõhiste või majutatud lahenduste osas. ZyLab peamine tootearendus jääb Madalmaades ning kõik Euroopa müügi- ja tugioperatsioonid jäävad samaks.

ParkerGale Capital, Chicago põhinev investeerimisühing, mis omandas IPRO 2017. aastal, pakkus ZyLab omandamisel uut kapitali. Marks Baughan oli ZyLabi ja IPRO eksklusiivne finantsnõustaja. DLA Piper oli ZyLabi juriidilise nõunikuna, Kirkland ja Ellis ning De Brauw teenisid IPRO õigusnõustajatena.

See on IPRO kolmas suur investeering viimastel aastatel. Selle varasemate omandamiste hulka kuuluvad NetGovern, teabehalduse lahendus ja InData, proovi- ja sadestumishalduse lahendus. Tulemuseks on klientide jaoks juhtiv lahendus, mis ühendab AI-põhiseid teabehalduse, õigusliku hoidmise ja e-juurdluse lahendusi.

IPRO-st

IPRO taasleiutab viisi, kuidas organisatsioonid oma andmetega suhtlevad. Muutes EDRM-i ja mõtledes „upstream”, anname ülevaate e-juurdluse protsessis palju varem, võimaldades meeskondadel teie organisatsioonis ja väljaspool seda koostööd teha läbipaistvalt igal etapil enne andmete kogumist. Mõeldes oma andmetele ja suhtledes nendega erinevalt, kõrvaldate jäätmed ja vähendate riski. Me ühendame parima klassi juhtimis- ja e-juurdluse tarkvara ennustava analüüsiga, et anda ettevõtetele, valitsusasutustele, advokaadibüroodele ja juriidilistele partneritele andmete väljakutsetele kõige avatum ja tõhusam lahendus. Me toome teile selle võimu kinnisidee ajaliselt väärtusele ja teie edu.

Teave ZyLab

ZyLab ONE eDiscovery kasutab tehisintellekti ja andmeteaduse vahendeid, et hõlbustada faktide leidmist suurte või väikeste elektrooniliste andmekogumite kaudu, mis on seotud valitsusasutuste, advokaadibüroode ja mis tahes suurusega ettevõtete ärikriitiliste projektidega. Tunnustatud „liidriks” Gartneri viimases Magic Quadrant e-Discovery Software jaoks, see on ka järjestatud #1 täieliku EDRM-i e-juurdluse jaoks. ZyLab ONE e-juurdlus on juurutatud asutusesiseselt või pilves (Azure, AWS, privaatne pilv) ja saadaval ka tarkvara-AS-A-teenuste mudelis.

ParkerGale kohta

ParkerGale Capital on Chicagos asuv erakapitalifirma, mis investeerib asutajale kuuluvatesse tehnoloogiaettevõtetesse ja ettevõtte väljamaksetesse, kus ettevõtte äriressursid võivad tulemusele tähenduslikult mõjutada. ParkerGale võõrustab ka privaatse Equity FunCasti, mis on saadaval iTunesis, Google Play'is ja kõikjal, kus iganes oma

Lugege esialgset teadaannet.

Täiendav lugemine

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

Pakkujate hindamine? Uus ülemaailmne e-juurdluse teenused MarketsCape alates IDC

Allikas: ComplexDiscovery

USA rahandusministeerium võtab meetmeid, et võidelda väljapressimise

According to Treasury Secretary Janet L. Yellen, “Ransomware and cyber-attacks are...

NATO küberkaitse Kooperatiivne tippkeskus (CCDCOE): september 2021 küberürituste aruanne

The twelfth installment in the cyber events series published by the...

[Legal Education Webcast] Breaches, Responses, and Challenges: Cybersecurity Essentials That Every Lawyer Should Know

Every large corporation and organization today face the significant threat of...

Lunavara liigitamine? Väljapressimise klassifikatsiooni raamistik, mis põhineb failide kustutamise ja failide krüpteerimise rünnaku struktuuridel

This paper evaluates attack methodologies of a ransomware attack: the underlying...

Mitratech omandab Alyne

According to Mike Williams, CEO of Mitratech, "The combination of Alyne...

Magnet kohtuekspertiisi omandab DME kohtuekspertiisi

According to the announcement, under the terms of the agreement, Magnet...

Consilio omandab Adecco erikonsultatsiooni ja e-juurdluse äriüksused

According to Laurie Chamberlin, Head of Professional Recruitment and Solutions North...

Nuux omandab loomuliku keele töötlemise ettevõtte

According to Nuix CEO Rod Vawdrey, “Topos will strengthen Nuix’s product...

Uus ajastu e-juurdluse? Turukasvu raamimine kuue ajastute objektiivi kaudu

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Lähtestamine lähtestamine? e-juurdluse turu suuruse kohandused aastaks 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Kodu või eemal? e-juurdluse kollektsiooni turu suuruse ja hinnakujunduse kaalutlused

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Viis suurt lugemist küber-, andme- ja õigusliku avastuse kohta septembriks 2021

From countering ransomware to predictive coding and packaged services, the September...

Viis suurt lugemist küber-, andme- ja õigusliku avastuse kohta augustis 2021

From the interplay of digital forensics in eDiscovery to collecting online...

Viis suurt lugemist küber-, andme- ja juriidilise avastuse kohta 2021. aasta juulis

From considerations for cyber insurance and malware to eDiscovery business confidence...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta juuni 2021

From remediating cyberattacks to eDiscovery pricing, the June 2021 edition of...

Veel Loomapidajaid? Prognoositav kodeerimise tehnoloogiate ja protokollide uuring — sügisel 2021 tulemused

From the most prevalent predictive coding platforms to the least commonly...

Hõõguvad ootused? Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2021. aasta suvel

In the summer of 2021, 63.3% of survey respondents felt that...

E-juurdluse äritegevust mõjutavad probleemid: Summer 2021 ülevaade

In the summer of 2021, 24.4% of respondents viewed increasing types...

Otsid üles? e-juurdluse operatiivmõõdikud 2021. aasta suvel

In the summer of 2021, 80 eDiscovery Business Confidence Survey participants...