IPRO iegādājas ZyLab

According to ZyLAB CEO, Dennis van der Veeke, “Founded in 1983, ZyLAB’s software has been battled-tested in some of the largest corporate fraud investigations and government inquiries and was deployed during the historic international war crime tribunals. ZyLAB has been working on large-scale Data Science in eDiscovery, especially with the contributions of Professor Johannes (Jan) Scholtes, who has been involved with the company since 1988. We chose IPRO, after considering all major players on the market, because of its commitment to innovation, security, and customer success.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
he flag
ja flag
lv flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag

Redaktora piezīme. Laiku pa laikam Complex-Discovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanas pakalpojumu sniedzējiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai Complex-Discovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētu pakalpojumu, produktu vai pētniecības paziņojumos, sazinieties ar mums šodien.

Paziņojums par presi

IPRO iegādājas Amsterdamā bāzētu Zylab, nozares vismodernāko e-atklāšanu un juridisko aizturēšanu SaaS pakalpojumu sniedzēju

Kombinēts uzņēmums, kas piedāvā AI-orientētu, reāllaika turēšanu vietā un meklēšanu vietā e-datu atklāšanas un informācijas pārvaldības platformu.

IPRO, tirgus līderis prognozējošos e-Discovery un informācijas pārvaldības programmatūras risinājumos korporācijām, valsts aģentūrām un juridiskajiem partneriem, ir lepns paziņot par ZyLab, ZyLab ONE un ZyLab Legal Hold produktu radītāju iegādi. Kombinācija nodrošina IPRO klientiem paplašinātas iespējas juridiskās aizturēšanas automatizācijā, uzlabotā analīzē un mākoņa iespējās.

ZyLab pilnībā automatizētie paziņojumi un glabātāja apliecinājumi mazina nejaušu datu zudumu un pierādījumu spoliāciju. Ar šo iegādi IPRO tagad nodrošina agrīnu datu novērtējumu (EDA) ar reāllaika datu saglabāšanu. Tas vienkāršo juridiskos un atbilstības procesus, kā rezultātā tiek organizatoriskās informācijas pārvaldības vienmērīga automatizācija.

“Šis ir patiesi aizraujošs nākamais solis IPRO un mūsu klientiem,” teica IPRO izpilddirektors Dean Brown. “Apvienojot spēkus ar neticamo ZyLab cilvēku komandu, mēs varam piedāvāt unikālas inovatīvas produktu iespējas UN paplašināt ģeogrāfisko nospiedumu Eiropā un Apvienotajā Karalistē. Ar šo iegādi mēs esam vēl labāk pielāgoti, lai piedāvātu augšupējos risinājumus, lai palīdzētu mūsu klientiem un partneriem pārvaldīt riskus un izmaksas, kas saistītas ar to nestrukturēto datu nepārtrauktu izaugsmi un juridisko atklāšanas izmaksu pieaugumu.”

Saskaņā ar 2021. gada tirgus rokasgrāmatu e-Discovery Solutions Gartner konstatēja, ka “Organizācijas izmanto e-atklāšanas programmatūras piegādātāju un pakalpojumu sniedzēja piedāvājumus, kas elektroniskās atklāšanas atsauces modelī “paplašina pa kreisi”, lai izveidotu proaktīvu informācijas pārvaldību.” Integrējot ZyLab labākos juridiskos Hold un analītikas risinājumus tieši IPRO pārvaldības un e-Discovery platformā, klientiem tiks nodrošināta viselastīgākā, mērogojamā un jaudīgākā elektroniskā atklāšanas atsauces modeļa (EDRM) darbplūsma juridiskajā nozarē.

“ZyLab programmatūra, kas dibināta 1983. gadā, ir pārbaudīta dažās no lielākajām korporatīvo krāpšanas izmeklēšanām un valdības izmeklēšanām, un tā tika izvietota vēsturisko starptautisko kara noziegumu tribunālu laikā. ZyLab strādā pie liela mēroga datu zinātnes e-Discovery, īpaši ar profesora Johannes (Jan) Scholtes ieguldījumu, kurš ar uzņēmumu ir iesaistīts kopš 1988. gada,” sacīja ZyLab izpilddirektors Deniss van der Veeke. “Mēs izvēlējāmies IPRO, apsverot visus galvenos tirgus dalībniekus, jo tā ir apņēmusies panākt inovāciju, drošību un klientu panākumus.”

Eiropā ZyLab turpinās darbību, izmantojot cienījamu un atzītu ZyLab zīmolu. Kā Nīderlandē reģistrēta korporācija ZyLab turpinās ievērot visus ES noteikumus attiecībā uz datu jurisdikciju un suverenitāti, lokālo programmatūru un mākoņa arhitektūras vai viesotiem risinājumiem. ZyLab galveno produktu izstrāde paliks Nīderlandē, un visas pārdošanas un atbalsta operācijas Eiropā paliks nemainīgas.

Parkergale Capital, Čikagā bāzēta ieguldījumu sabiedrība, kas 2017. gadā iegādājās IPRO, nodrošināja jaunu kapitālu ZyLab iegādes laikā. Marks Baughan kalpoja kā ekskluzīvs ZyLab un IPRO finanšu konsultants. DLA Piper bija ZyLab juridiskais padomnieks, savukārt Kirkland un Ellis un De Brauw bija IPRO juridiskie konsultanti.

Šis ir IPRO trešais lielais ieguldījums pēdējos gados. Tās iepriekšējās iegādes ietver NetGovern, informācijas pārvaldības risinājumu un InData, izmēģinājumu un nogulsnēšanās pārvaldības risinājumu. Rezultāts ir nozarē vadošais risinājums klientiem, kas apvieno AI-darbināmu informācijas pārvaldību, juridisko aizturēšanu un e-datu atklāšanas risinājumus.

Par IPRO

IPRO izgudroja veidu, kā organizācijas mijiedarbojas ar saviem datiem. Pārveidojot EDRM un domājot par “augšupstraumi”, mēs sniedzam ieskatu daudz agrāk e-datu atklāšanas procesā, ļaujot darba grupām jūsu organizācijā un ārpus tās sadarboties pārredzami jebkurā posmā pirms datu vākšanas. Domājot par saviem datiem un mijiedarbojoties ar tiem atšķirīgi, jūs likvidēsiet atkritumus un samazināsiet risku. Mēs apvienojam labāko pārvaldību un e-datu atklāšanas programmatūru ar prognozējošu analīzi, lai korporācijām, valdības aģentūrām, juridiskajiem birojiem un juridiskajiem partneriem sniegtu visatvērtāko un efektīvāko datu problēmu risinājumu. Mēs nesam jums šo spēku ar apsēstību par laiku līdz vērtībai un jūsu panākumiem.

Par ZyLab

ZyLab ONE e-Discovery izmanto mākslīgā intelekta un datu zinātnes rīkus, lai atvieglotu faktu noskaidrošanas misijas, izmantojot lielas vai mazas elektroniskas datu kopas, kas saistītas ar valsts aģentūru, juridisko biroju un jebkura lieluma uzņēmumu biznesa kritiskiem projektiem. Atzīts par “līderi” Gartnera jaunākajā “Magic Quadrant for eDiscovery Software”, tas ir arī ierindots #1 pilnīgai EDRM eDiscovery. ZyLab ONE e-Discovery ir izvietots lokāli vai mākonī (Azure, AWS, privāts mākonis), kā arī pieejams programmatūras kā pakalpojumu modelī.

Par ParkerGale

ParkerGale Capital ir Čikāgā reģistrēta privātā kapitāla sabiedrība, kas iegulda dibinātājiem piederošos tehnoloģiju uzņēmumos un korporatīvajos sadalījumos, kur uzņēmuma darbības resursi var būtiski ietekmēt rezultātu. ParkerGale arī rīko Private Equity Funcast, kas pieejams iTunes, Google Play un kur jūs saņemat savus aplādes.

Izlasiet sākotnējo paziņojumu.

Papildu lasīšana

E-Discovery Market Size Mashup: 2020-2025 Vispasaules programmatūras un pakalpojumu pārskats

Vērtējot pakalpojumu sniedzējus? Jaunais vispasaules e-datu atklāšanas pakalpojumu mārketsCape no IDC

Avots: Complex-Dis

ASV Valsts kases departaments veic pasākumus, lai cīnītos pret biedēšanas

According to Treasury Secretary Janet L. Yellen, “Ransomware and cyber-attacks are...

NATO Kooperatīvais kiberaizsardzības izcilības centrs (CCDCOE): 2021. gada septembris kiberpasākumu ziņojums

The twelfth installment in the cyber events series published by the...

[Legal Education Webcast] Breaches, Responses, and Challenges: Cybersecurity Essentials That Every Lawyer Should Know

Every large corporation and organization today face the significant threat of...

Klasificējot izspiedējvīrusa? Izspiedējprogrammatūras klasifikācijas sistēma, kuras pamatā ir failu dzēšana un failu šifrēšanas uzbrukuma struktūras

This paper evaluates attack methodologies of a ransomware attack: the underlying...

Mitratech iegūst Alyne

According to Mike Williams, CEO of Mitratech, "The combination of Alyne...

Magnēts kriminālistika iegūst DME kriminālistiku

According to the announcement, under the terms of the agreement, Magnet...

Consililio no Adecco iegūst juridiskās konsultācijas un e-datu atklāšanas struktūrvienības

According to Laurie Chamberlin, Head of Professional Recruitment and Solutions North...

Nuix iegūst dabiskās valodas apstrādes uzņēmumu

According to Nuix CEO Rod Vawdrey, “Topos will strengthen Nuix’s product...

A New Era in eDiscovery? Framing Market Growth Through the Lens of Six Eras

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

An eDiscovery Market Size Mashup: 2020-2025 Worldwide Software and Services Overview

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Resetting the Baseline? eDiscovery Market Size Adjustments for 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Home or Away? New eDiscovery Collection Market Sizing and Pricing Considerations

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Pieci lieliski lasa kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanu 2021. gada septembrī

From countering ransomware to predictive coding and packaged services, the September...

Pieci lieliski lasa kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanu 2021. gada augustā

From the interplay of digital forensics in eDiscovery to collecting online...

Pieci lieliski lasa kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanu jūlijā 2021

From considerations for cyber insurance and malware to eDiscovery business confidence...

Pieci lieliski lasa e-Discovery 2021. gada jūnijam

From remediating cyberattacks to eDiscovery pricing, the June 2021 edition of...

Vairāk turētāji? Prognozīvās kodēšanas tehnoloģijas un protokolu apsekojums — 2021. gada rudens rezultāti

From the most prevalent predictive coding platforms to the least commonly...

Kvēlojošas cerības? Astoņpadsmit novērojumi par e-datu atklāšanas biznesa uzticību 2021. gada vasarā

In the summer of 2021, 63.3% of survey respondents felt that...

Problēmas, kas ietekmē e-datu atklāšanas biznesa veiktspēju: 2021. gada vasaras pārskats

In the summer of 2021, 24.4% of respondents viewed increasing types...

Meklē uz augšu? E-datu atklāšanas operatīvā metrika 2021. gada vasarā

In the summer of 2021, 80 eDiscovery Business Confidence Survey participants...