KLDiscovery omandab paremad dokumenditeenused

“We are delighted to welcome the Superior team into the KLDiscovery family,” said Christopher Weiler, CEO of KLDiscovery. “Superior is a well-respected, full-service eDiscovery and litigation support provider in Virginia and has built its business by delivering high-touch, personalized document and eDiscovery services while ensuring the highest quality control and security standards, making them a natural fit with KLD.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Pressi teadaanne

KLDiscovery, Inc. teatab Superior Document Services, Inc.

KLDiscovery, Inc. („KLD”), juhtiv ülemaailmne elektroonilise avastamise, teabe haldamise ja andmete taastamise teenuste pakkuja teatas täna oma Superior Document Services, Inc. („SDS”), Richmond, Virginia-põhine täisteenindusega e-Discovery ja kohtuvaidluste toe pakkuja omandamisest.

SDS asutasid 1998. aastal Kriss Wilson ja Renee Covington. See tegutseb turul kui „Superior” ja „SDS Discovery.” SDS pakub e-juurdluse ja kohtuvaidluste tugiteenuseid Fortune 500 ettevõtetele, advokaadibüroodele ja valitsusasutustele üle Ameerika Ühendriikide.

„Meil on hea meel tervitada Superior meeskonda KLDiscovery perekonda,” ütles KLDiscovery tegevjuht Christopher Weiler. „Superior on hästi lugupeetud, täisteenindusega e-juurdluse ja kohtuvaidluste toe pakkuja Virginias ning on ehitanud oma äri, pakkudes kõrge touch, personaliseeritud dokumendi ja e-juurdluse teenuseid, tagades samal ajal kõrgeima kvaliteedikontrolli ja turvanõudeid, muutes need KLD-ga loomulikuks sobitumiseks. Usume, et Superior kliendid saavad suurel määral kasu meie täielikust uuenduslike lahenduste komplektist, erakordsest projektijuhtimisest ja maailmatasemel tehnilisest tugimeeskonnast, kes on pühendunud parima klienditeeninduse pakkumisele tööstuses.”

KLDiscovery on pikk ajalugu edukalt integreerida ettevõtteid, mida ta omandab oma ülemaailmsesse võrku. Nende omandamiste hulka kuuluvad Kroll Ontrack, Alphalit, Turnstone, FlashData Solutions, RevenData, Credence Corporation, CopySecure, Elite Document Solutions, Strateegilised õiguslahendused ja kompileeritud. Oma mahepõllumajanduslike ja majanduskasvu strateegiate toetamiseks tugevdas KLD veelgi oma bilanssi ja sularaha positsiooni hiljuti lõpetatud ühinemisega kesksete omandamiskorpusega 2019. aasta detsembris.

„Meil on hea meel ühineda KLDiscovery meeskonnaga,” ütles Renee Covington, Superior Documents Services, Inc. „Meie kliendid saavad kohe kasu KLDiscovery juhtivast platvormist, ülemaailmsest kohalolekust ja pühendumusest tipptasemel.”

Teave KLDiscovery

KLDiscovery pakub tehnoloogiat võimaldavaid teenuseid ja tarkvara, et aidata advokaadibüroodel, ettevõtetel, valitsusasutustel ja tarbijatel lahendada keerukaid andmeprobleeme. Ettevõte, millel on kontorid 40+ asukohas 20 riigis, on ülemaailmne liider e-juurdluse, teabejuhtimise ja andmete taastamise lahenduste pakkumisel, et toetada klientide kohtuvaidlusi, regulatiivseid vastavust, sisejuurdlust ning andmete taastamise ja haldamise vajadusi. Teenindades kliente üle 30 aasta, pakub KLDiscovery andmete kogumist ja kohtuekspertiisi uurimist, varase juhtumi hindamist, elektroonilist tuvastust ja andmetöötlust, rakendustarkvara ja andmehostimist veebipõhiste dokumentide läbivaatuste jaoks ning hallatavate dokumentide läbi Lisaks läbi oma globaalse Ontrack Data Recovery äri, KLDiscovery pakub maailmatasemel andmete taastamise, e-posti ekstraheerimine ja taastamine, andmete hävitamine ja lint haldamine. KLDiscovery on tunnustatud Põhja-Ameerika üheks kõige kiiremini kasvavaks ettevõtteks nii Inc. Magazine (Inc. 5000) kui ka Deloitte (Deloitte Technology Fast 500) kui ka tegevjuht Chris Weiler tunnistati 2014 Ernst ja Young Entrepreneur of the Year™ -iks. Lisaks on KLDiscovery Relativity Certified Partner ja säilitab ISO/IEC 27001 sertifitseeritud andmekeskusi üle maailma. Lisateavet, palun e-posti info@kldiscovery.com või külastage www.kldiscovery.com.

Lugege täielikku väljaannet aadressil KLDiscovery, Inc. kuulutab Superior Document Services, Inc.

Täiendav lugemine

Investeeringud e-juurdlusse (jooksva nimekirja)

Lühendatud pilk e-juurdluse äritegevusele: ühinemised, omandamised ja investeeringud

Allikas: ComplexDiscovery