Õiguslikkus omandab Inventuse

The combined company will deliver a broader range of technology-enabled legal services for the growing global legal operations market and will go forward under the Legility brand. Barry Dark will serve as the combined company’s CEO and Paul Mankoo will continue to be a key member of the executive team with responsibilities across the business.

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Pressi teadaanne

Seaduslikkus ja Inventus ühendada, et luua maailma eelistatud partner õigustoimingute teenustele

Kombineeritud ettevõte pakub laiemat valikut tehnoloogiat võimaldavaid õigusteenuseid kasvavale ülemaailmsele õigustehingute turule.

Legility, juhtiv õigusteenuste osutaja, teatas täna [7. jaanuar 2020], et omandas Inventus, mis on juhtiv rahvusvaheline e-juurdluse teenuste pakkuja, kelle asukohad on üle Euroopa, Aasia ja Põhja-Ameerika. Pärast omandamist ühendavad need kaks ettevõtet, et luua maailma eelistatud partner tehnoloogiapõhiste teenuste jaoks õiguslike operatsioonide turul, võimaldades juurdepääsu teenustele, ekspertiisidele ja tehnoloogiale rohkemates kohtades kui kunagi varem. Ettevõtted ühendavad äritegevuse 2020. aasta alguses.

„See kombinatsioon loob klientidele tohutut väärtust laiema teenuste komplekti kaudu, mida saame koos pakkuda, ja kombineeritud meeskonnast tulevate täiustatud võimaluste kaudu. See tehing suurendab meie globaalset jalajälge ja laiendab meie võimeid e-juurdluses, samuti inimeste, protsesside ja tehnoloogia ristumiskohas kohtuvaidluseta domeenides. Inventus on tuntud nii Aasias, Suurbritannias kui ka Mandri-Euroopas kui ka täiendavatel Põhja-Ameerika turgudel, „ütles Legility tegevjuht Barry Dark. „Kuigi Legility on omandav äriühing, näeme lõpptulemust kahe turuliidri ühinemisena. Ootame oma kombineeritud platvormi võimendamist, et edendada tulevikku innovatsiooni ja muuta seaduslike operatsioonide valdkonda.”

„Me imetleme seda, mida Legility on saavutanud äriklientide juriidiliste toimingute nõuete käsitlemisel, ning ootame kombineeritud ettevõtte laiust ja sügavust teeninduse ja leviala jätkuvat kasvu,” ütles Inventuse tegevjuht Paul Mankoo. „Kombinatsioon kujutab endast tohutut võimalust oma klientidele pakutavate teenuste tüüpide täiustamiseks ja laiendamiseks. Selle ettevõtte skaala ülesehitamisel on ülimalt tähtis järeleandmatult kliendikeskendunud, lükates samal ajal õiguslike operatsioonide innovatsiooni piire, et pakkuda silmapaistvat tehnoloogiat, võimeid ja teenust.”

Kombineeritud ettevõte läheb edasi Legility kaubamärgi all ja Barry Dark toimib kombineeritud ettevõtte tegevjuhina. Paul Mankoo on jätkuvalt tegevmeeskonna võtmeliige, kellel on vastutus kogu ettevõttes. Kombineeritud ettevõtte peakorter asub Tennessee osariigis Nashville'is, millel on märkimisväärne büroo kohalolek Inventuse endises kahekordses peakorteris Londonis ja Chicagos.

Kombineeritult on ettevõtetel rohkem kui 500 töötajat 20 rahvusvahelises kontoris, 8 rahvusvahelises andmekeskuses ja rohkem kui 1000 paindlikku juriidilist personali, et toetada organisatsioone üle kogu maailma.

Õiguslikkuse kohta

Legility, juhtiv tehnoloogiapõhiste õigusteenuste pakkuja, pakub ettevõtetele ja advokaadibüroodele nõustamis-, tehnoloogia-, hallatavate lahenduste ja paindlikke õigusandeid. Ettevõttel on rohkem kui 1000 advokaati, inseneri, konsultante, tehnoloogia- ja andmespetsialisti ning operatiivseid eksperte, kes teenindavad rohkem kui kolmandikku Fortune 100 ja ühe neljandiku Am Law 200. Asutatud 2000. aastal Counsel On Call, Legility aitab oma klientidel parandada tegevuse tõhusust. Ühendades inimesi, protsesse ja tehnoloogiat, pakub Legility uuenduslikke ja komplekteeritud lahendusi, mis on kooskõlas sellega, kuidas õiguslik turg üha enam soovib kaasata. www.legility.com

Inventuse kohta

Inventus on juhtiv ülemaailmne õigusteenuste pakkuja, kes on keskendunud avastamis- ja vastavusprotsessidega seotud kulude ja riskide vähendamisele. Ettevõtte juriidilised osakonnad, advokaadibürood, valitsusasutused ja nõuetele vastavuse spetsialistid tuginevad Inventusele kulutõhusate ja kaitstavate õiguslike ja äriprotsesside lahenduste jaoks alates 1991. aastast. Ühendame juriidilise projektijuhtimise ja tõu parimad tehnoloogiad, et pakkuda kohtuekspertiisi ja uurimisi, elektroonilist avastust, ESI töötlemist, täiustatud analüüsi, e-juurdluse hallatavaid teenuseid, dokumentide läbivaatamist ning vastavust ja ennetavaid teenuseid organisatsioonidele üle kogu maailma. Meie tööriistad ja teadmised muudavad kliendid tõhusamaks ja omakorda paremaks positsiooniks e-juurdluse väljakutsete haldamiseks. Inventus'iga saate rahvusvahelisest organisatsioonist oodatud tugevuse ja stabiilsuse ning kohalike praktiliste toetuste isikliku tähelepanuga. www.inventus.com

Lugege täielikku väljaannet Legility ja Inventus Kombineeri, et luua maailma eelistatud partner õiguslike operatsioonide teenustele

Täiendav lugemine

Investeeringud e-juurdlusse (jooksva nimekirja)

Lühendatud pilk e-juurdluse äritegevusele: ühinemised, omandamised ja investeeringud

Allikas: ComplexDiscovery