Wed. Oct 5th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Прес-анонс

  Spencer Fane співпрацює з ModeOne Technologies для збору даних смартфонів та експертної криміналістики

  Смартфон Data Discovery Leader буде представлено свою запатентовану структуру SaaS в забезпеченні ефективності та визначеності витрат для прем'єр-юридичної фірми

  ModeOne Technologies, Inc., лідер у сфері виявлення даних смартфонів, сьогодні [12 липня 2022] оголосила, що вона вступила в кероване партнерство з юридичною фірмою Spencer Fane LLP для надання послуг зі збору даних смартфонів та експертної криміналістичної експертизи. Spencer Fane - національна юридична фірма, яка була визнана The American Lawyer однією з найбільш швидкозростаючих у своєму рейтингу Am Law 200 найбільших фірм США. Юридичні послуги фірми з повним спектром послуг надають клієнтам понад 400 адвокатів у 22 офісах по всій території США.

  «Наше партнерство з ModeOne дозволяє Spencer Fane краще обслуговувати наших клієнтів за допомогою високоефективного збору даних стільникового телефону та експертно-криміналістичних послуг», - сказав Філіп Гудін, есквайр, адвокат Спенсера Фана з юридичних інновацій та електронного розкриття. «Послуги ModeOne в цих областях були першокласними, п'ятизірковими показниками».

  ModeOne пропонує перше повністю віддалене, автоматизоване та цілеспрямоване рішення професії для збору доказових даних з мобільних телефонів Apple (iOS) та Android, які не потребують фізичного набору для збору мобільних пристроїв. Революційна технологія суттєво скорочує «час до фактів» для адвокатів, мінімізує вимоги до робочої сили та скорочує типові витрати на збір доказових даних з мобільних пристроїв мінімум на 50%.

  У рамках цієї нової програми ModeOne призначить спеціальну команду експертів з цифрової криміналістики для підтримки збереження та збору даних з мобільних пристроїв, аналізу криміналістики та загального управління доказами.

  «Ми раді співпрацювати з інноваційною фірмою, яка займається інвестуванням у передові технології та автоматизацію процесів, щоб зменшити витрати своїх клієнтів та швидкість доставки», - сказав Райан Фрай, старший віце-президент ModeOne з криміналістичних послуг. «Наша модель ціноутворення на керовані послуги ще більше зменшить клієнтські витрати Спенсера Фана порівняно зі стандартними структурами транзакцій, лінійних тарифів».

  Про Спенсера Фейн

  Spencer Fane - юридична фірма з повним спектром послуг, орієнтована на надання результатів, які рухають клієнтів та їх бізнес вперед. Завдяки прямому доступу до керівництва фірми та різному підходу до залучення клієнтів, адвокати прищеплюють впевненість і впевненість у тому, що інтереси клієнтів є пріоритетом фірми. Фірма має офіси в Феніксі, штат Арізона; Колорадо-Спрінгс та Денвер, Колорадо; Тампа, Флорида; Оверленд-Парк, Канзас; Міннеаполіс, Міннесота; Кейп-Жирардо, Джефферсон-Сіті, Канзас-Сіті, Сент-Луїс, і Спрінгфілд, Міссурі; Омаха, Небраска; Лас-Вегас, Невада; Оклахома-Сіті, Оклахома; Грінвілл, Південна Кароліна ; Дакота Дюни, Південна Дакота; Хендерсонвілл і Нешвілл, Теннессі; і Остін, Даллас, Х'юстон, і Плано, штат Техас. Для отримання додаткової інформації відвідайте spencerfane.com або стежте за @spencerfane у Twitter.

  Про режим Один

  ModeOne пропонує перше в галузі автоматизоване, повністю віддалене рішення для збору мобільних даних із глобальним охопленням. Наша запатентована технологія SaaS допомагає клієнтам націлювати, збирати та переглядати нові форми цифрових даних та коротких повідомлень у чаті швидко, точно та з визначенням витрат. Це перше рішення для збору даних мобільних телефонів, яке не вимагає фізичного набору для збору мобільних пристроїв. ModeOne є перевірений технологічний партнер у партнерській мережі Amazon Web Services (AWS). Компанія підтримує постачальників судових послуг, юридичні фірми, корпорації, державні установи, правоохоронні органи та фірми, що надають послуги з кібербезпеки. Старше керівництво та консалтингова команда ModeOne пропонує понад 90 років судових послуг та технологічний досвід у сфері електронного виявлення, безпеки корпоративних даних, управління доказами та цифрової криміналістики. Для отримання додаткової інформації про ModeOne відвідайте www.modeone.io. Також, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою Info@modeone.io або зателефонуйте (949) 449-0116.

  Читайте оригінальне оголошення.

  Додаткове читання

  Революція виявлення даних смартфона? Метт Расмуссен та технології ModeOne

  ModeOne Technologies отримала новий патент США на віддалений автоматизований збір даних зі смартфонів (5 квітня 2022 р.)

  ModeOne Technologies закриває раунд фінансування насіння (7 березня 2022 р.)

  Джерело: Комплексне відкриття

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...